Каркуша Клара• 17 февраля 2024

Щоб Ви купили: 2-к квартиру в Хрущовці чи 1-к в новобудові?

Питання тільки здається легким. Коли я збирала гроші на покупку квартири, то навіть не думала про вторинку. Тільки новобудова.
А коли походила подивилась, то розгубилась))))

При однаковій ціні: хрущовка має дві кімнати по ~14 кв, кухню 6 кв і с/в.

Новобуд має: кухня 11 кв, спальня 14 кв, с/в

Жити будемо вдвох з донькою)

Дякую всім за голос і, якщо будуть, за адекватні поради 💛
Результат:
вже голосів: 191
109 (57.07%) Хрущовка
82 (42.93%) Новобудова
автор Каркуша Клара • 17 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
Свою трешку в новострое я купила за 42 тыс доларов (потятно потом еще ремонт), сколько стоила тогда моя двушка хрущевка, я не знаю, я хрущевки не рассматривала, но однушку хрущевку моя кума продала за 33 тыс +- в тот период.
Блін, а я зараз дивлюсь новобудову 43 квадрата за 48 тисяч. А Ви трьошку за 42 взяли. Піду поплачу 🥲

Агент Пинкертона• 17 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
В нас місто відмовилось від центрального опалення ще років 15-20 тому)) у всіх індивідуальне)
Мы сейчас живем в угловой квартире, на 4 этаже, 5 этажного дома, отопление индивидуальное, до этого жили тоже с индивидуальном в этом же доме, так вот холоднее угловая намного, хотя внешне утеплена((
Тану на сонці• 17 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
Живу в третьому новострое.
Все рядом - школа, маркет, садик, поликлиника, парк - максимум 10 минут до парка, до остальное 3-7 мин пешком.
И очень теплые дома, экономия на отоплении очень большая. Чисто в подьезде, удобно. Для минусов нет.
Для мене мінусом виявилась багатоповерховість забудови.
автор Каркуша Клара • 17 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Новострой.какала я больше на посторойку 50-х годов,в гнилыми трубами,паршивой проводкой,планировкой ужасной и соседями бабками и дедками и прочей нечестью,которой квартира от бабки и дедки досталась
🤭 зато не сумно з нечистю
А, якщо серйозно, то так, новобуд зовсім інша енергетика. Але ж на фіга мені їх величезний коридор, коли можна б було кухню зробили 15 квадратів, а не 11)))
наКоблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляТану на сонці
Це мінусом було лише в блекаут три дні минулого року. Але й плюс був -- за три дні квартира охолола лише до 21°, а сусідній хрущ до 11°.
наКоблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
🤭 зато не сумно з нечистю
У мене в коридорі стоїть киовать в війну і там спить донька. Під час обстрілів не потрібно підіймати і кудись гнати. Це плюс великого коридору.
В коридорі ж холодильник, шафи.
В кухні спальне місце - кутовий диван, і робоче місце - комп´ютерний стіл.
Однушка, хоча по факту можна спати і на кухні
А я кумедна• 17 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Не плачте, я її взяла в кредит під 21,9%.
Просто в мене була своя двушка, жили ми з чоловіком і донькою. І ми планували другу дитину у перспективі, тому аналізувала ринок новобудов, щоб розширитись перед поповненням. І ось у літку 2017 року зрозуміла, що квартири будуть дорожчати і дорожчати дуже швидко, не має року-двух чекати, щоб дозбирати, то переплатила ще день 8 тис доларів за кредит + ризик вкладання у будівництво бо тоді Варшавський не був розкрученний. І так, у 2019 році коли будинок здали, то така сама квартира від забудовника коштувала 78 тис.

Петриківна• 17 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Яка? Може я щось не знаю про інфраструктуру))
Школы сады кружки
Петриківна• 17 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Так, кімната буде доньці своя точно. А мені прийдеться спати на кухні 🫠 там є де поставити диван. Але ж це, мабуть, не дуже зручно буде
Это ужасно
Всю жиз6ь жить в кухне?
автор Каркуша Клара • 17 февраля 2024
Ответ дляПетриківна
Это ужасно
Всю жиз6ь жить в кухне?
Ну, за все життя, звісно, ні)) Я така, що можу через 5 років вже щось нове дивитись. Аби фінансів вистачало))))
Але так, мене теж лякає не те, що спати на кухні, а те, що не буде мого кутка власного із моїм творчім безладом))
Lizavel• 17 февраля 2024
Подкопить и купить среднее)))
Весела бджілка• 18 февраля 2024
У нас был такой же выбор, правда не хрущевка, а чешка. Выбрали чешку, потому что в новострое еще столько же в ремонт бы вложить надо было. А так сделали косметику, мебель поменяли, все вымыли и счастливы. Я бы не хотела спать на кухне или ребенка туда сплавить. У каждого своя комната + отдельно кухня это отлично.
Весела бджілка• 18 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
это у вас 48 тис за хрущевку под ремонт???? в каком городе вы? у нас в Одессе за эту цену хрущ с хорошим ремонтом будет... Мама трешку за 47 продала с наполовину сделанным евроремонтом.
автор Каркуша Клара • 18 февраля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ужгород. В тому районі, де я дивлюсь, 2-к хрущовка із гарним ремонтом «заходь і живи» в якому б я жила, коштує 56-60 довбаних тисяч. А порожня квартира з обдертими стінами 40-45 👌🏼🤯
Маруська Му• 18 февраля 2024
Я б советовала чешку,там хоть звукоизоляция нормальна.
Мы купили хрущ, я уже не выдерживаю.
За стеной пьянь живёт,до трёх ночи спать не даёт .
Снизу парень вернулся с войны, кричит и пьет тоже и днём и ночью,что весь подъезд слышит.
Не вздумайте покупать хрущ, звукоизоляции нет от слова совсем
Жила в чешке всю жизнь,никого не слышала.
А сейчас ощущение что все соседи со мной вместе живут
автор Каркуша Клара • 18 февраля 2024
Ответ дляМаруська Му
Мы купили хрущ, я уже не выдерживаю.
Ой це жах
Ми зараз в хрущовці живем. Але пощастило, що сусідки - бабусі одинокі. Тільки їх телевізори чутно і песика в одної.
Маруська Му• 18 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Ой це жах
Ой я вам по доброму заздрю)
Татьяна-cb91• 18 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
От тільки що прочитала що «життя» хрущовки 50-70 років. Блін, вони всі вже мінімум 50 років відстояли.
Але ж фіг знає як зараз ті новобудови зводять. Скільки вони простоять
Я об этом же. В одной новостройке тупо трубы погнили через 5 лет и нет горячей воды уже 10 лет. Электрика то вообще лучше сразу менять на нормальную. Во второй слышимость что картонка, плитка наружная падает на голову. Сама смотрю уже года три квартиры и думаю есть ли Стасом переезжать с одного говна в другое. Не, может где то и строят качественно, но я пока не встречала
Prervana• 18 февраля 2024
Вот если прям так вопрос стоит - то хрущевка, только на среднем этаже и проверить подвал, чтоб не совсем жопа там была. А вообще я бы искала дом 80х годов. Они ненамного дороже хрущей, но все ж помоложе.
За хрущ голосую потому, что они обычно в замечательных обжитых районах, в отличие от бюджетных новостроек

Весела бджілка• 18 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
аа, все понятно) у вас и аренда в 2 раза выше, чем у нас...из-за месторасположения нынешнего
Белая котичка• 18 февраля 2024
Ну и новострой... нужно чтоб комната хотя бы 20 была.
Белая котичка• 18 февраля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Транспортні розвʼязки, супермаркет, школа, поліклініка, спорт зал чи музична/художня школа. Це все важливо насправді. Дитина підросте і буде ходити сама, це треба враховувати
Взагалі то я за новобудову, особливо якщо планування таке, що ви зможете зробити в кухні перегородку розсувну і там обустроіти собі або дитині зону відпочинку. Моя подруга так зробила. Велику кімнату трохи зменшили по ширині і віддали її донці. Собі зробили зону сну з розсувними дверима з кухні. В їхній спальні лише двоспальне ліжко та комод.
13 комната. Что там перепланировать? Встанет только кровать, стол и шкаф впритык.
Анонимус Я• 18 февраля 2024
Тільки новобудова. Вчинила так 10 років тому і не жалкую. Коли винаймала квартиру , то жила в хрущах. , тому все про них знаю і про їх сервіс.
Анонимус Я• 18 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Автор, ми так живемо втрьох 60
м кв. однокімнатну на двокімнатну . Зробили окрему кімнату для доньки , а у нас з спальня обʼєднана з кухнею І всі хто пиши про сумнівну якість новобудов мене трохи мʼякучи дивують, але вони вам не хочуть розповісти, що у більшості, то запах в квартирах йде, то унітаз забитий, то каналізація прорвала, то в підʼїзді наркомани,або насрано.
Анонимус Я• 18 февраля 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Конечно хрущ
Мало того, что в нем 2 комнаты, так ещё и инфраструктура к нему прилагается
Какая инфраструктура: бабки на лавках или наркоманы с алкоголиками ?!)
Пургену мне• 18 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Ви не людина, чи що?
Спати на кухні....
Ми брали хрущівку саме тому що хотіли окремі кімнати сину і собі.
Плюс об´єднали кухню з кімнатою і вийшов простір для посиденьок, перегляду серіалів, настольних ігор
Пургену мне• 18 февраля 2024
Ответ дляЦвіпканя
онм очень быстро растут, не успеешь глазом моргнуть, как вместо мамочка я хочу конфетку и обнимашки будет мам, не трогай меня я занята у меня личные дела...
І-це моя кімната!!
Тут не бардак, а творчий безлад.
Люблю Украину• 18 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
🤭 зато не сумно з нечистю
Как раз в хруще кухня слабое звено))
Пушкининиана• 18 февраля 2024
Ответ дляДружная семейка
Новострой панель ?
Качество новостроек очень сомнительное.

Какой этаж в хрущевке, центр или угловая ?
Це тому коли прилітає в новобудову то максимум 6 квартир стають не придатні для життя, а як в панельку, то весь підʼїзд?
Молчунья• 18 февраля 2024
современный новострой может оказаться полной шляпой. и ближайшие несколько лет будете жить как на стройке. вторичка без вариантов.