Бараболька• 18 февраля 2024
Девушки 35-40
Какого возраста вам нравятся мужчины?
Мао_Мяо• 18 февраля 2024
Приблизно такого ж віку,якщо старше,то не набагато,хоча раніше в мої 25-27 зустрічалась з набагато старшими ,зараз з 55-60 річними не зустрічалась би)
Позаземний розум• 18 февраля 2024
Подобаються 18-35 в основному, за рідким винятком старші. Але це не означає що я б будувала відносини з тими хто подобається.
Карусель-весель• 18 февраля 2024
Мені 40, зустрічаюсь тільки з ровесниками +/- 2-3 роки. Але більше подобаються мого віку або старші (до 3 років), молодші трохи менше.
Не гоню• 18 февраля 2024
На жаль для мене, десь роки з три заглядаюсь на дуже молодих 20-25, звісно не для серйозних стосунків, добиває те що час не зупинити маю те що маю((( мені 41, чоловіку 45
Стебель березы• 18 февраля 2024
Подобаються 25-33 Мені 37. Є і виключення, є знайомий 40 років подобається, не завжди вік є вирішальним.
Все буде• 18 февраля 2024
С 32, как вышла замуж за любимого, не засматриваюсь ни на кого. Муж старше на 4 года.
Шкала Радощів• 18 февраля 2024
Років до 28 ми всі були старші (на 3-25 років), з 29 до 45ти - всі молодші (на 5-11 років), в 45 познакомилась з теперішнім чоловіком, він мого віку.
Для драки• 18 февраля 2024
Разного,на возраст не смотрю, смотрю на мужчин и их поведение, встречалась долго с парнем намного младше, сейчас мужчина старше меня, оба офигенный, возраст в их случае значение не имеет
МЕСТО_Встречи• 18 февраля 2024
Ответ дляВсе буде
Извращенка
Король дивана• 18 февраля 2024
Коли мені було 20 зустрічалась з чоловіком на 16 років старшим, було дуже цікаво і приємно. В нього не було матеріальних проблем, багато куди їздили і т.д.
Але вийшла заміж за чоловіка на 3 роки молодшого за мене, зараз мені 41 і навіть не уявляю як би це було з людиною під 60 ))) це ж майже пенсія
Бараболька
• 18 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
У меня так же. Как вспомню аж дурно