Стопясят раз обсуждала• 18 февраля 2024
Оттеночный бальзам ABOUT Hair с Евы, кто пробовал?
Как тонирует, не сушит длину? Стоит ли брать для осветленных волос (эиртач)?
З горіха зерня• 18 февраля 2024
Пользуюсь маской для волос и серией about facе, все устраивает, вроде неплохо для своей дешевой цены
Метелик• 18 февраля 2024
Фарбую доньку ним (зафарбовуємо раніше висвітлене волосся), але в русий, тон 5. Волосся не псує, не сушить, але колір змивається за 4-5 разів.
По відгукам пишуть що дуже все залежить від бази і у багатьох виходив зелений колір. Тобто треба розуміти який пігмент у вас в волоссі і який ви дасте наверх. У нас колір виходить гарний, але не стійкий взагалі
Стопясят раз обсуждала
• 18 февраля 2024
Ответ дляМетелик
Там, де вісвітлене, воно жовто-руде..
Я маю такий, русявий. Зафарбовує непогано, але ж тримати для цього треба подовше - до 30 хвилин. Виручає, коли фарбу не купила, а корені різко стали помітні. Однак і вимивається, по моїм спостереженням, за 2-3 миття голови.
Була здивована його якістю за копійки, купувала ще в акції за смішну ціну. Думаю, куплю ще, коли скінчиться. Наносити мегазручно - пальцями))) Розтерла по коренях і гуляй.
БезПаспортаНеПродаю• 18 февраля 2024
Ох, яка корисна тема ! Бальзам і має вимиватись, це ж не фарба ! Було б гірше якби не вимивався. В ідеалі бальзам дає легкий тон і не сушать волосся. Від тоді як я вертаюсь до самостійного догляду вдома, теж цікавлюсь саме бальзамами. Був Wella, хороший, але шукаю більш дешеву альтернативу