Прикуси Язика• 18 февраля 2024
Дуже поганий настрій, плаксивість що це?
Звісно буває у всіх. Але дуже нетипово поганий настрій другий тиждень, хочеться плакати, ображаюсь на усіх родичів, навіть дітей(( Що це? Може аналізи здати? Гормони?Щитовидка? До місячних ще далеко. Як себе витягнути? Треба працювати, нема як впадати в печаль.
Оле Лукойе• 18 февраля 2024
Це просто нерви здають. Я стала такою ж. Мені слова сказати не можна я відразу ображаюсь і беру собі все до серця
Прикуси Язика
• 18 февраля 2024
Сусіди ще весь час товчуться, а мені здається знов летить уже щось(( Не уявляю чим такі звуки можна робити наче боулінг на підлозі грають.
Прикуси Язика
• 18 февраля 2024
Одним словом усі дратують. А зазвичай я сама мирова особа в сім´ї.. Якось треба себе заспокоїти.
Муркошечка• 18 февраля 2024
Я тоже уже неделю реву, думала пмс, а нет нифига... все равно реву и не отпускает. Бахнула вина, вроде отпустило, но так блин и спиться наверное можно, не выход блин...(((
Прикуси Язика
• 18 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
А я не п´ю, це усугубляє ситуацію. Почала пити магній і віт групи В, але це ж час потрібен.
Братья Капли• 19 февраля 2024
Може бути дефіцит. Жінці дуже потрібні тваринні жири, але якісні. Я колись себе витягла домашніми вершками, ранок починала саме з них. Викинула рафіновану олію і готую на смальці. За півроку феритин піднявся з 11 до 26 і настрій покращився.
Братья Капли• 19 февраля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Вам апендицит вирізали? Апендикс пов´язаний з виробленням серотоніну. У мене видалений, тому я контролюю у себе цей момент