Reank0• 18 февраля 2024

Болить шия, голова вже рік, порадьте невролога

Привіт, спільното!

30 років. І рік тому почала страждати від головного болю та болю у шиї.

За це час було все - МРТ, КТ, аналізи крові на все що можна, УЗІ судин голови. Як результат, знайдена проблема в спазмуванні м´яз шиї. Це і наслідки "хвороби офісного працівника", і в цілому напружений емоційний стан.

За цей час я пропила вже, здається, сотні таблеток - міорелаксанти, знеболювальні, антидепресанти, купа мазей та пластирів - ефекту нуль. Пройдені курси масажу в декількох клініках, зроблено вже декілька блокад, фармакопунктура, голки. Наразі вже останні місяці я дійшла до витягування м´язів, розтяжок, продавлювань. Весь цей час намагалась робити вправи, що радили, по 4-5 разів на тиждень.

Щось допомогало на певний, короткий час, і біль знову поверталась.

Я просто не можу існувати, відчуваючу постійну біль, ниття в м´язах, голові. Мені вже здається, що не за горами інсульт, так як разом з м´язами спазмові і судини.

І я просто не знаю що робити. Я була у декількох неврологів в декількох клініках. У кожного своя історія - хтось лікував нервове напруження, хтось діяв фізично, хтось пічкав медикаментами.

Витягування наразі допомогло найбільше, але... біль знову повернулась, хоча курс я ще і не закінчила.

Я вже не говорю про те, яку неймовірну суму грошей я витратила за цей час. І готова витрачати все, що в мене є, якби ж тільки позбавитись від цієї болі.

Спільното, допоможіть, хтось зтикався з такими проблемами? Чи були випадки виліковування? Що вам допомогло? Чи зможете порадити хорошого невролога-вертебролога?
ПочтальЁнша• 18 февраля 2024
Чи були Ви у психіатра?

автор Reank0 • 18 февраля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Чи були Ви у психіатра?
2 роки ходжу, маю тривожний розлад, знаю що це також впливає, тому і пила антидепресанти саме для шиї, хоча депресії не маю. Не допомогло
Дама-мадама• 18 февраля 2024
Ответ дляReank0
От тревожного расстройства помогло? Диагноз сняли?
ПочтальЁнша• 18 февраля 2024
Ответ дляReank0
Можливо варто змінити лікаря?
автор Reank0 • 18 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
Так, панічні атаки пройшли, тривога зараз набагато менше турбує
Дама-мадама• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
Она не должна беспокоить вообще. То есть на правильно подобранном препарате «все по фигу». Почитайте про соматоформное расстройство
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
Я вже вийшла з протитривожних, на них не турбувало, я ж не буду на них все життя сидіти)

Дама-мадама• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
Пока не пройдут физические проявления тревоги. Кстати, грыжи, протрузии-этого нет? Дефициты сдавали-магний, ферритин?
Я такая наивная• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
Скільки часу Ви пили антидепресанти?
Опля Картопля• 19 февраля 2024
Я б вам скорее порекомендовала психотерапевта и йогу.
Знаю случаи, когда это про ментальные проблемы, а не физические.
У врачей уже были.
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
Поки пила, пройшли. Злізла, через пару місяців повернулись в невеликій кількості.
Грижі, протрузії маю. Це все на МРТ показую лікарям. Дефіцитів нема
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Скільки часу Ви пили антидепресанти?
Півроку, і півтора до цього протитривожні
Ку-кусик• 19 февраля 2024
Місто? Бо зараз нарадять клініку в Ізраїлі чи шамана щ африканського племені
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
У врачей уже были.
З психотерапією давно на ти, до йоги все ніяк не можу дістатись, може і допоможе
Аноним Советчик• 19 февраля 2024
Я вже тиждень плачу від болі . Не можу щодня пити німесил, це треш.
Завтра йду до психотерапевта.
Знов по новій обстеження.
Масаж допомагає іноді а іноді ні .
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляКу-кусик
)) київ
Ку-кусик• 19 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
У врачей уже были.
Йога може не зайти, бо то зовсім інша філософія, вона не дасть результату,якщо як гімнастику використовувати, треба глибше в неї вникати, краще стрейчінг
Трільчиха• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
)) київ
Підкажіть, а психіатром ви задоволені?
Бо шукаю перевіреного...
Аноним Советчик• 19 февраля 2024
Ответ дляКу-кусик
Мені здається що треба пробувати
Я не дійшла , буду спочатку підбирати АД можливо і вдасться спорт додати тобто фіз активність

автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Завтра йду до психотерапевта.
Знов по новій обстеження.
Масаж допомагає іноді а іноді ні .
Я вас розумію, я також плачу постійно коли йде погіршення… вже рік… сил нема.
Біль кожного дня. Чи на фоні, чи сильніше, чи так що складно жити нормально
Бажаю вам здоровʼя!!
Дама-мадама• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
Как я вижу, вам нужно пить АД пока не пройдут симптомы тревоги на уровне тела, 6 мес это вообще ни о чем. Местно купите аппликатор Ляпко, будете дома сами себе иглотерапию делать, расслабляющие мази типа эспол, при болях пробовали дексалгин?
Аноним Советчик• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
Бажаю вам здоровʼя!!
До речі що приймаєте ? Від болів ?
Завтра знов понеділок привіт 😭
Я вам скажу що не можу голову покласти на подушку біль посеред ночі …
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Мені здається що треба пробувати
Фіз активність маю, і тренування всі робила що радили… мені нажаль не допомогло. Але ось йога і плавання ще дійсно можна пробувати
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Підкажіть, а психіатром ви задоволені?
Бо шукаю перевіреного...
Я неймовірно задоволена. Він мене витащив з жуткої жуті. Не маю приводів йому не довіряти
Аноним Советчик• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
В нашому випадку треба робити все 😐
Бо це треш якщо чесно (
Так жити неможливо , постійна біль
В мене ці дні навіть температура була
Від нервів
Marmu• 19 февраля 2024
Автор, сходіть на кінезіотерапію. Я теж ходила на голки і все таке, зазвичай допомагало. Але мин листопада так заклинило, що тупо нічого не брало. Від їхніх заннять допомогло. Досі ходжу туди, вирішила, буду ходити замість тренажерки
Едимнаморе• 19 февраля 2024
Почитайте в Гуглі про тригерні точки, можете подивитися відео в ютубі. Вам потрібно знайти спеціаліста, який їх розібʼє .
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляДама-мадама
Дексалгін майже кожного дня))
АД можливо мало, але почалась побочка, мене зняли
Аплікатор треба пережити, минулого разу я на нього навіть лягти не змогла))
Трільчиха• 19 февраля 2024
Ответ дляReank0
Можете мені дати контакти ?
Моя пошта
bbbni7895@gmail.com
автор Reank0 • 19 февраля 2024
Ответ дляАноним Советчик
До речі що приймаєте ? Від болів ?
Завтра знов понеділок привіт 😭
Все по стандарту, німечіл або дексалгін, знімає не завжди, залежить від інтенсивності. Але в мене напевно не так сильно як у вас. Такі що ви описуєте можуть бути дуже рідко і точково