Мати тріля• 19 февраля 2024
Замовлення їжі (Київ)
Вітаю!
Шукаю помічницю для замовлення їжі на Позняках/Осокорках, готувати на 2 особи. Бажано привозити вже готову їжу під замовлення.
Може хтось користується послугами такими й можете порекомендувати?
Яжемать Мне можно• 19 февраля 2024
Я оглянулся посмотреть не оглянулась ли она, чтоб посмотреть не оглянулся ли я
Мати тріля
• 19 февраля 2024
хочу уточнити, не помічницю яка буде замовляти, а яка буде готувати для мене під замовлення ))
Люблю ВалЄру• 19 февраля 2024
Ответ дляМати тріля
Делайте пробные заказы, на олх полно таких услуг.
ДА да да• 19 февраля 2024
тю..так на кабанчику повно дворєцких)) я зрозуміла що ви маєте на увазі)