Дама с собачкой• 19 февраля 2024

Гляньте збоку будь ласка, хто має рацію?

З чоловіком багато років не спілкуємося, останній рік заблокований в мене, бо йому примарилося що я мрію налагодити з ним стосунки.
Розлучені 20 років, дітей ніколи не утримував і взагалі майже не цікавився. Ну і ми майже не спілкувалися, бо нормально він не може, а з матами і претензіями (то його рідна мова) я не хочу і не буду комунікувати.

І от померла його мати, на якій він схиблений був, знайомі прям виють - маєш його розблокувати, поспівчувати та прийти на похорон.
Чи дійсно я маю те робити? Бо я не хочу і не вважаю за потрібне.
Радикальная• 19 февраля 2024
Не повинні, нехай виє

Мааарковная• 19 февраля 2024
Знайомі багато на себе беруть
julia-678c• 19 февраля 2024
не должны
автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляМааарковная
Знайомі багато на себе беруть
Знайомі то маю на увазі не лише спільних знайомих, а й родичів його та моїх
Большой секретик• 19 февраля 2024
Нет, пусть знакомые и идут.
Скромняшка• 19 февраля 2024
Не обязаны. Разве что вы с бывшей свекровью поддерживали связь все эти годы и были в хороших отношениях. Если только ради бм, то вы ему уже давно не жилетка
МастерЮля• 19 февраля 2024
Не должны. А вот дети, если хотят - могут позвонить, поддержать
автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Ні, вона мене знати не хотіла, як і онуків. Мені прям на голову не лізе хто взагалі міг таке приумати що я тим людям щось винна. А виявляється, для більшості ’смерть вибачає все’.
автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляМастерЮля
Дітям я нічого не казала. І не планую.

Наверняка• 19 февраля 2024
На куй послати знайомих, де вони були 20 років, не казали, що чоловік має робити стосовно своїх дітей?? аж мене розізлили ушльопкі
Скромняшка• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Ой, тогда точно не идите. Зачем все это? Правильно выше написали: пусть советчики ваши идут туда
МастерЮля• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Дітям я нічого не казала. І не планую.
А вот это странно
автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляМастерЮля
А вот это странно
Чому? Вони її знати не знають і бачили востаннє років 15 тому.
МастерЮля• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
И что? Они имеют право знать и имеют право решение принимать самостоятельно
автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляМастерЮля
Рішення про що?
МастерЮля• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Рішення про що?
Звонить отцу для поддержки или нет. Идти на похорон или нет
ir.zhuck• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Хотіла написати про те що ´вона ж бабуся´...але якщо ваші діти з нею і не спілкувались, то пом´яніть її так як у вас прийнято, розкажіть дітям що сталось і все.
Іти на похорон вам навпаки небезпечно. Бо ваш колишній на вас всю свою увагу може переключити. Воно вам потрібно?
автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляМастерЮля
Вони його заблокували після відмови про допомогу, тому він сам за них вже все вирішив.
Наверняка• 19 февраля 2024
Ответ дляМастерЮля
З якого переляку дітям йти на похорон сторонньої жінки? Якщо батько спілкується з дітьми то вони знатимуть, якщо ні, то взагалі до чого це

автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляir.zhuck
Та я б не пішла за будь яких умов, то мазохізм якийсь йти до людини, яка тебе ненавиділа.
Максимум думала може дійсно розблокувати та щось написати, але впевнена що це лише погіршить ситуацію.
МастерЮля• 19 февраля 2024
Ответ дляНаверняка
В смысле с какого? Это уже им решать, хотят они или нет. Я бы сказала, а дальше - как хотят
Пушап Мі мі• 19 февраля 2024
Шліть всіх таких порадників за кораблем… не потрібно бути хорошою для всіх, будьте хорошою лиш для себе і своїх дітей
Там-тарарам• 19 февраля 2024
Ви не повинні робити того, що не хочете і заставити Вас ніхто не може
Наверняка• 19 февраля 2024
Ответ дляМастерЮля
Шо вони мають хотіти? піти подивитись на якусь сторонню мертву бабу?
МастерЮля• 19 февраля 2024
Ответ дляНаверняка
Не знаю, что бы они хотели. Для того, чтоб узнать их желания, нужно им об этом сообщить
Попельшка• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Це ваше минуле. Так рзумiю що не дуже вiн до вас ставився...Для вас вiн чужа людина,ви же не жилетка для слiз.
Да, я блондинка!• 19 февраля 2024
А як ви його підтримаєте, якщо стосунки погані? Є сенс лише якщо б ви самі цього хотіли
Да, я блондинка!• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Дітям я нічого не казала. І не планую.
Я думаю, діти мають право знати і вибирати, що робити
автор Дама с собачкой • 19 февраля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну я так не вважаю і не сповіщатиму точно.
Міні-бікіні• 19 февраля 2024
20 років минуло? чому ви його досі не забули?