100%• 19 февраля 2024
Син підліток хоче оригінал найк кросівки 5-8тис, де можна знайти якісну репліку?
Йому 14. Нажаль в нас немає можливості за таку ціну брати (( чи є десь магазини де можна придбати якісну репліку, чи сток?!
100%
• 19 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ще додам до свого коментаря
А ви чули про такі інтернет-магазини як Modivo , Answear?
Там можна купити Nike кросівки і за 2500 грн, за 3000 грн оригінальні кросівки на знижці. Знижки часто бувають і більшість людей незалежно від матеріально стану чекають знижок і купують там.
Взуття завжди брали тільки з приміркою, бо буває не підходить.
Лепешечка• 19 февраля 2024
Ответ дляТріль!
Ну 8 они не стоят. На распродаже данки за 4 можно купить.
Подделок валом на олх. Но устроят ли реплики ребенка? Мой подросток бы не согласился на реплики. Для них это принципиально.
Это- Эйр джордан
Фрикаделька• 19 февраля 2024
Я своїм замовляла через Баєра з Америки, дві пари до 5 тис з доставкою були
Уравнобешенная• 20 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Листовки раздавать. У подруги сын очень хорошо получает, с 13 так работает!
Но вы объясните, что такая сумма очень большая для кроссовок
Соль рекламирует ?
Уравнобешенная• 20 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Какую?🤦♀️
Очень хорошо получать можно за спец рекламу . Обычная стоит копейки .
Одна листовка может до 30 грн доходить.
Пьяная вишня• 20 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Одна листовка может до 30 грн доходить.
Раздаёт листовки бургеров и всяких магазинов из трц. Вы форум попутали?!🤦♀️
Мішечок щастя• 20 февраля 2024
Ответ для100%
На Modivo є 100 днів на повернення, на Answear 30 днів. Єдине, потрібно оплатити повернення. Ну і звичайно, потрібно міряти акуратно, зі збереженням товарного вигляду.
Просто це єдині магазини, які ставлять такі великі знижки, тому я вам порекомендувала.
Можна перед покупкою на сайті, пошукати їх в офлайн магазинах, поміряти, а тоді замовити на сайті.
Принаймні я так роблю. Дуже мені сподобалися босоніжки, пішла в Інтертоп, поміряла (до речі, вони там були на 2 000 дорожчі), відчула, що заширокі, зрозуміла, що не підійдуть
ВсеЧетко• 20 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я не верю, что на ансвере оригинала. Как может оригинал стоить на 30-40% дешевле, чем везде, во всех магазах оригинальных по всему миру?