Украиночка• 20 февраля 2024
Чому ваші сини та чоловіки виставляють фото на пляжі з огірком у трусах??)
В инсте повно, просто смішно, ну не буває у білих таких, може у негрів і то не завжди. Навіщо ви фоткаєте і кладете туди огірки чи кабачки чи щось на типу трусів на резинці ніби великий писюн. Я працюю медсестрою, знаю, які в українців.
Я пані прохана...• 20 февраля 2024
А с чего бы мужики медсестре свои причиндалы показывали? Ещё и все мужики в Украине?
Огірок та Помідорчик• 20 февраля 2024
Ответ дляМайор Медуза
Мой муж кукурузу ставил и фоткался
А мой палку колбасы ставит
Не їм після шостої• 20 февраля 2024
То на перекус після плавання, кишень же немає, то куди його?
КоролеВешна• 20 февраля 2024
Цікаво, вони з сумок їх витягають і кладуть в труси вже не пляжі, чи одразу з дому так виходять? Але ж якщо з дому, то по дорозі він може й випасти. Як тоді фоткатись в трусах? Н-да, одні запитання...
Украиночка
• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
На операціях не тільки писюн видно
Атятя_тётя• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Есть фейс контроль, а есть ...ну вы поняли. Это, видимо, автор на пропускном пункте в поликлинику где-то устроилась волонтерить и об огурцах помечтать.
Тільки не про гроші• 20 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А мой палку колбасы ставит
Вот что значит состоятельные люди.
Тільки не про гроші• 20 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
А там еще вакансии есть? Я б пошла....
Атятя_тётя• 20 февраля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А там еще вакансии есть? Я б пошла....
Думаю, автор не допустит этого.
Атятя_тётя• 20 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А мой палку колбасы ставит
Пусть колечко краковской кладет, а то могут выгнать с пляжа за непристойный стояк.
Тільки не про гроші• 20 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Думаю, автор не допустит этого.
Обещаю не трогать ничего руками. Чисто эстетически наслаждаться буду.
Украиночка
• 20 февраля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Розділ ’Непізнане’ це про містику взагалі :)
Так, містичні огірки в трусах
Бабка-байкерша• 20 февраля 2024
Ми того кабачка пхаємо-пхаємо і не влазить! А як же на море і без овочів?
Украиночка
• 20 февраля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Почему вы такая глупая автор?
йди гроші заробляй, і не пихай у труси овочі
Не зацілована• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
На операціях не тільки писюн видно
А что еще? Реально интересно
Леннон_Жив!• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
На операціях не тільки писюн видно
І що немає нормальних пісюнів?