Відправив посилку укрпоштою накладним платежем .Годину тому покупець забрав посилку в поштовому відділенні, коли я зможу отримати кошти (готівку) ?Що для цього потрібно? Мені прийде якесь повідомлення ?
Черговий по кухні• 20 февраля 2024
сообщение придет, выдадут в самой укрпочте, но ждать можно и около недели, у меня так было
МинерАлочка• 20 февраля 2024
я создавала ттн сама и отметила выплатить наложку на карту, так деньги пришли на следующие сутки под обед, и это еще очень быстро.
Донька подруги• 20 февраля 2024
Ответ дляМакс Бакс
а мінімум скільки? і чи залежить від типу посилки (експрес, стандарт)?
Якщо посилка доставлялася в автоматизоване відділення, то завтра в другій половині дня можна буде отримати переказ