хутряна володарка• Изменено 20 февраля 2024

Донька підліток не лягає спати

Донька 12 років. Зі сторони скажуть що тиха і чемна дитина, але дома ми з чоловіком не можемо їй нічого сказати. Нічого не слухає, уроки майже не вчить, їсть шкідливу їжу, лягає спати піздно, а вставати в школу дуже рано.
Вона часто хворіюча дитина. Я вимагала щоб лягала вчасно, ні, істерики. Забрати телефон не можу. На все істерика з воплями та сльозами.
Забила, сказала що ми не будемо контролювати її сон. Але в цьому місяці знов захворіла, я із за цього почала вимагати лягти вчасно, дати організми відпочити, знову істерика. Пропускає по хворобам 30 процентів школи.
Як гадаєте, сон впливає на здоров´я дитини? Чи вправі я забити на її їжу і сон як мама?
До психолога я ходила, вона не хоче ні в яку.
Ms. Android• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ми не психи. Ми нормальні люди. Я що, пишу як психічка чи що???
В чем проблема поставить на телефон родительский контроль?
Откуда ребенок берет вредную еду?

автор хутряна володарка • 20 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
У большинства знакомых мне детей на телефоне стоит родительский контроль.
Вы не поверите, но никто никому горло не грызёт.

Как вы заведете и поставите в семье, так и будет. Хотя такие варианты, где дети управляют родителями посредством шантажа, истерик, мне тоже знакомы. Благо они в меньшинстве .
Не знаю. Маю другу дитину вже повнолітню, з нею справлялися, все було нормально. З цією не можу
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
А пологи були нормальні ? Не ускладнені?
Вона завжди була така, чи тільки останнім часом?

Або хвороба, або дійсно зацілували в дупку меншеньку.

Таке досить часто в сімʼях.
У подруги - вона і старша сестра нормальні, а з меншою біда.

Поки заміж віддали, тато 2 інфаркти переніс- це без жартів.
Упругая попка• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Повнолітня також виросла з телефоном у руках?
Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Телефон пусть муж заберёт, если Вы не можете. Телефон нужно убирать за час до сна ,тогда и сон наладится. Возраст ещё поборимый.
Звездолётчица• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Сестра(( Если б младший родился первым,я бы сильно задумалась,осилю ли я второго ребёнка.
СКИБИДЫШь• 20 февраля 2024
Скажу непопулярне: мій теж грає, вночі допізна не спить. Йому 14. Але він в дистанційній школі, вранці вставати не треба.
Я для себе зважила плюси і мінуси : школою максимально задоволений, ніякого крику/нервів немає, ми спокійні. А ігри- то англійська, на сьогодні вільна розмовна.
Так що кожному своє.

Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ваша позиция сложить руки ни к чему хорошему не приведёт. У меня перед глазами несколько примеров Вашего поведения матерей. Это невыполнение родительских обязанностей если что ,карается законом. Как Вы это будете объяснять ребёнку это отдельный вопрос. Воспитание это процесс где нет волшебной таблетки. Если что у меня тоже двое и с младшей те же проблемы. Боремся. Вариантов нет. Держитесь ,ищите методы подхода.
Не виправдовуюсь• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Не знаю. Є проблеми по здоров´ю, шукати діагозів ще по психиці не хочу
Тогда забейте,раз ничего делать не хотите
Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так що кожному своє.
Есть в телефоне и плюсы это неоспоримая реальность. Моя в тик токе английский играючи учит. Но контроль все равно нужен. Просто смириться не вариант.
Едимнаморе• 20 февраля 2024
Дівчинка знає, що доб´єиься істерикою того, що їй треба, тому так і поводиться . У вас не закріплено слово-дія, тобто що як ви сказали так і буде . Один раз поістерить, я б за то заборонила доступ до гаджетів наприклад на один день, і дотримала слова. Без жодних емоцій на її істерики. Другий раз так само, на третій вона подумає чи варто істерити, щоб залишитись без телефону не просто ввечері (на ніч), а і на цілий день. Все просто. Звісно це при умові що дитинка не має проблем зі здоров´ям психологічним. Недосипи в її віці звісно будуть впливати на її стан , здоров´я, більш знесилена та втомлена недосипами і сидінням втуплено в телефоні, це до речі і на психіку впливає дуже.
СКИБИДЫШь• 20 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Якщо дитина адекватно себе поводить, знає межі, коректний і ерудований- думаю, не варто на голові сидіти в нього зі своїм контролем
Ответ дляУпругая попка
Ні, тоді не було месенджерів. 10 років різниця
Слобожаночка• 20 февраля 2024
На здоровье влияют нервы. Не трогайте, пусть не спит. Устанет, поймёт, будет спать. По успеваемости я контролирую и стою над душой, чтоб не запустил. Иначе не вижу вариант. Тоже такой же возраст. Терпения, мама) это временно, дети растут быстро
Ответ дляНе виправдовуюсь
Діяти хочу, але не хочу довести дитину до тіків.
Ответ дляМамина корзиночка
Ні, моя строчить в чатах
ЖивунаБагамах• 20 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Вітаю. У вас абсолютно нормальна підлітка. Для дітей в цьому віці норма -- не спати півночі.
У вас є варіант прийняти це та максимально домовлятися. Чи вкрай зіпсувати нерви та відносини прикриваючись піклуванням (яке насправді є дечим іншим).
А чого це не піклування зі сторони автора? У мене схожа ситуація у дитиною зі сном. Встає в 6:50, в 7:20 виходить з дому до школи, одразу після школи балетна академія з високим навантаженням, повертається лише в 19. Я дуже переживаю за її здоров’я, тому що лягає не раніше 23. Я автора чудово розумію. Теж завжди намаюгь по доброму: і дитину зрозуміти, і як краще зробити.
Упругая попка• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ось вам і відповідь, ясно, що є діти більш залежні від гаджетіа, є мало залежні-але це швидше заслуга батьків і правильний підхід до організації часу дитини
kuskus• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Автор, напишіть мені в особисті-скину вам деяку практичну інформацію, можливо вона вам допоможе

Я-ваш шанс• 20 февраля 2024
Родительский контроль на телефон, выключается в 10 вечера и все.
sur_sur• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Тобто ви не виключаєте.
Кубик Рубика• 20 февраля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Сколько ей лет?
Нога на ногу• 20 февраля 2024
Що значить ’забрати телефон не можу?!“ це як?
sur_sur• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
10 років тому не було месенджерів?
Диверсификация• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
А як я повинна діяти. Вона дуже істерить, боюсь навіть якихось наслідків. Вона так себе розпалює, що мені страшно
А що то за хвороба така?
Ну шо не так?• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ця дитина не зобов´язана бути такою самою, як старша.
Ну шо не так?• 20 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Коли у людини залежність - не зрозуміє.
Наркоман зруйнує своє життя і не зрозуміє. Алкологік аналогічно.
Залізна тьотя• 20 февраля 2024
А хто купляє шкідливу їжу?
Ответ дляЖивунаБагамах
Так, кажу їй нормально, спокійно, говорю що це впливає на здоров´я. Відповідь, я буду робити як я хочу
Ответ дляsur_sur
10 років тому не було месенджерів?
Не пом´ятаю, телеграму та вайберу не було. Дитина не строчила в телефоні.