хутряна володарка• Изменено 20 февраля 2024

Донька підліток не лягає спати

Донька 12 років. Зі сторони скажуть що тиха і чемна дитина, але дома ми з чоловіком не можемо їй нічого сказати. Нічого не слухає, уроки майже не вчить, їсть шкідливу їжу, лягає спати піздно, а вставати в школу дуже рано.
Вона часто хворіюча дитина. Я вимагала щоб лягала вчасно, ні, істерики. Забрати телефон не можу. На все істерика з воплями та сльозами.
Забила, сказала що ми не будемо контролювати її сон. Але в цьому місяці знов захворіла, я із за цього почала вимагати лягти вчасно, дати організми відпочити, знову істерика. Пропускає по хворобам 30 процентів школи.
Як гадаєте, сон впливає на здоров´я дитини? Чи вправі я забити на її їжу і сон як мама?
До психолога я ходила, вона не хоче ні в яку.
автор хутряна володарка • 20 февраля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А хто купляє шкідливу їжу?
Я, бо вона істерить

Без QR коду• 20 февраля 2024
У меня тоже такая дочь. В итоге делает все только как она решила. Живёт своим умом. Но я ей объясняю что мол поздно ложиться вредно. Кушает конечно и вредную и полезную, я готовлю.
Но моей 16.
Tammy21• 20 февраля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А чого це не піклування зі сторони автора? У мене схожа ситуація у дитиною зі сном. Встає в 6:50, в 7:20 виходить з дому до школи, одразу після школи балетна академія з високим навантаженням, повертається лише в 19. Я дуже переживаю за її здоров’я, тому що лягає не раніше 23. Я автора чудово розумію. Теж завжди намаюгь по доброму: і дитину зрозуміти, і як краще зробити.
Тому що піклування не буває з насиллям. Те що відбувається з ним, то лише страх втрати контролю та впливу.
Залізна тьотя• 20 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Я, бо вона істерить
Ну тоді все робіть як дитя вимагає
Що ж поробиш, вона тут головна, ви обслуга і нічого не вирішуєте
Слобожаночка• 20 февраля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Коли у людини залежність - не зрозуміє.
Наркоман зруйнує своє життя і не зрозуміє. Алкологік аналогічно.
Значит все мы зависимы)
ЖивунаБагамах• 20 февраля 2024
Ответ дляКубик Рубика
Сколько ей лет?
ЖивунаБагамах• 20 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Мабуть щоб з впевненістю сказати, що то насилля, потрібно бачити своїми очами. Якщо мати каже дитині, що палити шкідливо для здоров’я, то це не насилля. По життю я більше боюсь байдужості. Алкоголики не переймаються, о котрій години лягають спати їх діти

Tammy21• 20 февраля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мабуть, якщо застосовуються насильницькі, у т.ч. і емоційно, дії, то це насилля. Без винятків. Говорити дитині про те що куріння шкідливе -- це інформування і проводити його потрібно задовго до того як дитина стане підлітком.
Ще не переймаються ті, хто налаштував життя так, як комфортно, а не як треба) Але я розумію про що ви. Імхо, байдужість вбиває.
Ну шо не так?• 21 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Значит все мы зависимы)
Не всі і не в рівній мірі.
Тепличная• 21 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Я, бо вона істерить
Мама, вы бот?

Ответы на ваши вопросы:
Вы не должны забивать на то, сколько спит, как и чем питается ваш ребенок.
Здоровье вашего ребенка-ваша ответственность!!!
Обращайтесь к врачам, психологам, если сами не справляетесь.