Щастя-здоровля• 21 февраля 2024
Кот зассал квартиру.Не могу находиться дома! Что мне делать?
Снова я с котом.
Взяли его приученного к лотку. в певый день он туда сходил без проблем.
Сейчас Кот взял моду полностью обсыкать пороги деревянный пол в прихожей...
Блин, я просто не могу находиться дома, вымываю вымываю,вон стоит ужасная.
лоток принесли его старый,из коморы, с его запахом и старым наполнителем, поставили в прихожей, раз он там срет,так он мимо лотка
принципиально гадит.
я в отчаянии. реально какая то такая тошная безнадега накрыла,
реву .проститеблин...просто на душе вообще короче невыносимо.
Назад в подвал нести не хочу, хочу чтобы прижился
принципиально гадит.
Бабайко• 21 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
що значить дозволяти/не дозволяти? тварина це по-вашому людина, з якою можна поговорити і пояснити просто мовою? причин такої поведінки у котів може бути кілька, здоровий кіт не буде сцяти де попало, а кастрований не буде мітити. таким як ви не можна заводити тварин. а якщо вам пощастило і тварина здорова і хватило мізків вчасно каструвати, то не роздавате живодерських порад. дуже шкода, що у нас за такі коментарі не можуть посадити, нам же далеко до цивілізації в цьому плані.
Коти не тупі створіння.
Теж чую постійно жаління на котів серед знайомих.
То там виясняється, що кіт не кастрований, або жмуть наповнювач - взагалі не кидають,або чайну ложку. Або в кота якісь проблеми зі здоров´ям. Так просто щоб кіт сцяв - не може бути. Вони чистюлі.
У моєї мами кіт, який усе життя ходив пісяти на вулицю, коли захворів і не виходив з хати, то з першого разу пішов на лоток, і А любому стані туди ходив.
Дона Ко Ко• 21 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
он жил в коморе при школе. ТАм их женщина кормит и лотки меняет.
Он приучен к лотку.
Нюхайте тогда вонь
..кто вам доктор
julia-678c• 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...
Даже тех которые нигде не гадят и не делают никакую шкоду?
Вредняжка• 21 февраля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Нащо ви так з мамою?
Та хто ж думав, що він буде гулять на аулиці, а гадить бігтиме в будинок. Але я б вже того пристроїла кудись сто разів, мама не віддає, любить того серуна страшенно.
булоТАЙминуло• 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...
АнтиТанкист• 21 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно• 21 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
нет, я обычным мылом с водой вымываю,а тряпки сражу выкидваю
А скільки вже кіт у вас живе?
булоТАЙминуло• 21 февраля 2024
Ответ дляБабайко
Коти не тупі створіння.
я з вами повністю згодна. але тут є мадами з психічними порушеннями або ж просто нездорові, що вважають, що тварин треба бити(
Вредняжка• 21 февраля 2024
Ответ дляБабайко
Коти не тупі створіння.
Радійте, що вам повезло з котом і не розказуйте дурниць.
Пишна молодиця• 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...
Ответ дляНеКонец-Света
Ого, я не знала хлоркою мию.
А що можете порадити, чим кращет мити?
Я мила чимось для унітазів, або крем сіфом протирала, там де немає хлору. Але мій не мітив, тільки днів 9 звикав, що таке лоток, бо ми його з села притащили маленьким, а кастрували у 6 місяців, доки мітити не почав.
булоТАЙминуло• 21 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
у нас живе кіт, якого я врятувала з вулиці підрощеним таким котеням. як виявилось, він якийсь час сцяв і какав в горщики з рослинами. були великі гарні драцени вдома, всі померли. ловила його як вмощувався, підібрали наповнювач, кастрували. вже 7 років все чудово, жодного промаху. навіть дорогу майже в добу витримав і сходив в свій лоточок вже на кінцевій зупинці.
було б бажання і мозок, знаєте
Міряно-переміряно• 21 февраля 2024
Якщо кіт недавно у вас, можливо, він ще не звик до нового місця і таким чином бунтує. Наш слухняний кіт, який жодного разу не промахувався, коли ми змінювали країну і віддали його тимчасово до інших людей, гадив тим людям на подушку(господарки будинку, тільки їй). Два тижні це було. Потім звик, в все прийшло до норми
АнтиТанкист• 21 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Вредняжка• 21 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
как вы квартиру вымываете? или тоже живете в запахе мочи?
Никак, два раза постирала овчинное одеяло и диван новый успел зассать, сразу уехал на село. Диван вонял долго, чем я его только не мыла и не обрабатывала. При чем этот засранец так выражал свое недовольство по любому пустяку. И предугадать, что ему в этот раз не понравится было не реально.
АнтиТанкист• 21 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
Нє, тільки котів що завонюють хату 👌
Бабайко• 21 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
Та чого повезло? Думаєте якби я його не каструвала, то у мене в квартирі квітками б пахло?
Чи якби лоток йому не мила б, наповнювач не підбирала?
Чи задля економії йому газетку би рвала, то все було б прекрасно?
Мафиозная• 21 февраля 2024
Ответ дляБабайко
Коти не тупі створіння.
Ви можете поручитися за всіх котів? Як і за всіх людей?
У моїх друзів був кіт, британець. Взяли ще до народження дитини. Тупішої тварини ще не бачила. Мало того, що в квартиру не можна було зайти, він на всіх шипів, так коли народилась дитина, почав кидатися ще й на дитину. Дома доходило до скандалів, тому що чоловік розумів, що кота треба віддавати, а жінка була проти. Так і ховали дитину від кота кілька років.
І якщо це на мазохизм над своєю родиною, то що? Відповідальність? Перед котом, якому на всіх було насрати?
булоТАЙминуло• 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Нє, тільки котів що завонюють хату 👌
Удалено администрацией...
АнтиТанкист• 21 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Он может начать мстить и ссать вам в тапки, кровать. Это так не работает. Может если побить ребенка, то сработает. А с котами не очень
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля
• 21 февраля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А скільки вже кіт у вас живе?
третий день
Не пириживай• 21 февраля 2024
Кстрируйте, у нас после кот перестал сикать дома
Правда кошки после кастрации все равно сикают переодически)
Міряно-переміряно• 21 февраля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Ого, я не знала хлоркою мию.
А що можете порадити, чим кращет мити?
Моя колега помила хлоркою місце у під´їзді , де постійно сц..в кіт. Через декілька днів там була на багато більша калюжа, вона наполегливо мила далі, поки там ще й не нагадали .
АнтиТанкист• 21 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
Бабайко• 21 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
було б бажання і мозок, знаєте
Все рівно, не тупий кіт, не на підлогу сцяв, А у вазон
булоТАЙминуло• 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...
мої не вонючі, не переживайте)
Щастя-здоровля
• 21 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
блін, автор) ну йомайо))
ну что, ну скажите мне чтото, мне так плохо
Міряно-переміряно• 21 февраля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
третий день
Читайте 103 відповідь, +каструйте його.Трохи терпіння, і я думаю, все буде оке
булоТАЙминуло• 21 февраля 2024
Ответ дляБабайко
як звик хлопець, так і ходив, то і не сварили його навіть)
драцени звісно шкода було, чоловік їх виплекав з майже вбитих коренців, але то таке вже)