Доброго дня всім
Побачила сьогодні відео мітингу в Польщі
І у людей в руках, окрім державного прапора, побачила ще якісь прапори - чорного кольору, один ніби з мальтійський хрестом, інший з якимсь колом червоним і ніби з сокирою, а ще один з якоюсь конячкою
Почала шукати в інеті і не знайшла
Може українці, які зараз в Польщі можуть сказати, що то за прапори? Може то якісь політичні партії чи організації
Мені просто цікаво
Тільки дуже прошу, цей пост не для обговорення ситуації загалом і не для сварки
Цікавлять тільки прапори!!
Почала шукати в інеті і не знайшла
Мені просто цікаво
Цікавлять тільки прапори!!
Апель-синка• 21 февраля 2024
Ответ дляСветмойзеркальце-ba95
Против НАТО
Странные они. У них за порогом рашисты с Яо стоят, в любой момент напасть могут, поэтому НАТО для них единственный сдерживающий фактор, по крайней мере на сегодня. Или они хотят у себя бомбежки, как в Украине и Сирии?
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляАпель-синка
разве у путинистов есть логическое мышление?
это такие же, как и те кто у нас ждут совок и мороженое по 8 копеек
Inna_ya_krasivaya• 21 февраля 2024
Ответ дляIndirra
Там не зазначено яке місто
Але там є відео з тими прапорами
дякую. Не нашла ваши флаги, самой интересно
Ответ дляLoliTaran
Так чому ви назву мітингу не напишете? Якийсь опис там точно був у відео.
Слухайте!
Мені не потрібен був цей срач в коментах!(((
Кому цікаво - сам знайде інфо про мітинг, його назву і мету
Мене цікавило чи хтось знає щось про ці прапори
В описі відео не зазначено навіть в якому місті був той мітинг і ні слова про організаторів
Якщо я буду знати до яких організацій або партій вони належать я зможу сама оцінити хто зібрав цей мітинг і на чиї гроші
На разі ніхто не відгукнувся щодо прапорів, проте срач розцвів буйним цвітом((
dajkiri-irina• 21 февраля 2024
Ответ дляIndirra
Цілком можливо!!
Просто я не знайшла їх в інтернеті і думала, може хтось з Польщі їх впізнає
Их огромное количество,каждая школа даже имеет свой флаг
Ответ дляIndirra
Слухайте!
Автор, що вам до поляків. Нехай самі розбираються. Вони мудрі люди.
dajkiri-irina• 21 февраля 2024
Ответ дляIndirra
Ну, школы врядли пойдут на политический митинг со своим флагом :)
Это понятно, это я к тому,что флагов множество