Вікторія -eb26• 21 февраля 2024

Хлопчиік в 2 і 9 погано їсть

Матусі ,підскажіть ,можливо хтось стикався, хлопчику 2 і 9 важить 11 500кг і зріст 87, лікар педіатр не чого не говорить, були у ендокринолога, робили узі, нічого все в порядку, є одне але, нещодавно дізналися що у малюка внутрішньочіпний тиск, скільки не спраши всі лікарі говорили все в нормі а виявилося не зовсім, з апетитом теж проблеми, прикорм ввели добре, але після того як в 9 місяців перехворів на ковід погіршилося, до цього дня складно нагодувати.
Larisa12• 21 февраля 2024
Якийсь прям маленький у вас , може ви самі маленькі, худенькі? В мене також дуже погано їсть, але суміш пʼє , не відмовляється. Готую що любить, млинці , йогурт. В вашого є те що він любить ?
Можливо на глисти перевірити ?

Басина• 21 февраля 2024
Тобто, дитина далеко за нижньою межею норми, а педіатр і ендокринолог не бачать проблеми? Може варто у інших лікарів проконсультуватись?
Kristinka2106• 21 февраля 2024
Не пойму почему все пишут что маленький вес. Нормальный вес. Дочка в 2.10 12кг
МашМааш• 21 февраля 2024
А как реьенок себя чувствует/ведёт?
Активный весёлый? Или лежит целыми днями?
фафелька• 21 февраля 2024
А на анемію перевіряли? Феритин?
фафелька• 21 февраля 2024
І як відбувався набір зросту та ваги раніше?
автор Вікторія -eb26 • 21 февраля 2024
Ответ дляLarisa12
Можливо на глисти перевірити ?
Чоловік 185 а я 160 ,можливо в мене не знаю, на глистов перевіряли були лямбіі але вже їх не має , більше полюбляє щось солодке ,сирки, сир ,йогурт, печиво ....

автор Вікторія -eb26 • 21 февраля 2024
Ответ дляМашМааш
А как реьенок себя чувствует/ведёт?
Дитина активна дуже ,дуже весёлий
автор Вікторія -eb26 • 21 февраля 2024
Ответ дляфафелька
До 11 місяців набрав 10 500 кг ,але після ковіду дуже складно і їсти і набирати вагу
автор Вікторія -eb26 • 21 февраля 2024
Ответ дляфафелька
А на анемію перевіряли? Феритин?
У нормі
автор Вікторія -eb26 • 21 февраля 2024
Ответ дляБасина
На жаль не має у місті лікаря доброго,але може є онлайн консультація
МашМааш• 21 февраля 2024
Ответ дляВікторія -eb26
Дитина активна дуже ,дуже весёлий
Я бы не переживала

Не ест и хорошо себя чувствует, плюс врачи ничего не сказали - значит все ок
dahashutka19• 21 февраля 2024
Главное, что ребенок активный итд. Поэтому все ок)