Забрала і не сказала• 21 февраля 2024

Догляд для дівчинки підлітка.

Доброго дня! Дівчата, у кого є час розкажіть будь ласка, як за собою доглядають ваші доньки 12*15 років.
Цікавлять засоби для догляду за обличчям, волоссям. Особливо у кого є проблеми зі шкірою обличчя і голови.
Дякую, завчасно.
Ловлю капці• 21 февраля 2024
Як і дорослі (молоді) з проблемною шкірою.
Якісне очищення, максимально некомедогенна декоративна косметика, якщо користується.
Зволоження, активи для проблемної молодої шкіри ( саліцилова кислота).
Але треба сходити раз до дерматолога ( не косметолога, а саме лікаря), щоб оцінити стан.
Бо якщо там акне - то треба лікувати шкіру, просто сам по собі догляд це питання не вирішить.

СкиниУскачи!• 21 февраля 2024
якщо проблеми зі шкірою - то перш за все шлунок
спробуйте масло чорного тміну ( вбє всю заразу)
і яблочний уксус (справжній не з магазину) 1 ложка на склянку води
Ловлю капці• 21 февраля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Та скільки можна!
Шкіра цілком самостійний орган. Підліткові проблеми зі шкірою пов´язані з перебудовую гормонального фону, шкіра стає жирнішою, але протоки сальні не справляються з таким об´ємом себуму.
До чого тут шлунок?
Про масло, яке ’вбиває всю заразу’ та оцет навіть коментувати не хочу.
Тётушка Лошадь• 21 февраля 2024
Моя 12 лет,ухаживает так,как сказал дерматолог. Тк есть высыпания и атопическая кожа. Не нужно вам кто и как что делает,найдите нормального специалиста и пусть он смотрит вживую вашего ребёнка
Невидимка• 21 февраля 2024
Саме погане - це виконувати рекомендації які дали не твоїй дитині. Ну типу сусідці по парті назначили і я буду мазати. Бо проблема може мати геть іншу причину. також різний тип шкіри, різні звички. В когось це не підійшов засіб для вмивання, в когось реакція на новий очищувач у басейні, комусь пересушили шкіру, а хтось умовних мандарин переїв...
Шумелка Мышь• 21 февраля 2024
косметолог!
Невидимка• 21 февраля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
косметолог!
-дерматолог!

Атятя_тётя• 21 февраля 2024
Ходит к косметологу на чистку. Косметолог выписал несколько умывашек и кремов для лица и тела. Заняла целую полку в ванной. Декоративной косметики уже больше чем у меня (я, пока она в школе, тестирую)).
СкиниУскачи!• 21 февраля 2024
Ответ дляЛовлю капці
Та скільки можна!
До чого тут шлунок?
Что разжижает себум?
Ряд исследований подтвердил, что линолевая кислота способна значительно улучшить состав кожного кожного сала и сделать его менее вязким. Она разжижает загустевший себум, не допуская тем самым появления сальных пробок.
автор Забрала і не сказала • 21 февраля 2024
Дякую, дівчата Звернусь до спеціаліста.
Svetik-e016• 21 февраля 2024
У нас жирна шкіра і прояви акне, дерматолог порекомендувала використовувати аптечну дерматокосметику CeraVe проти недосконалостей шкіри. Мала вмивається зранку та ввечері глибоко очищувальним гелем і ввечері ще наносить Активний гель-догляд CeraVe - то вже після тижня щоденного використання дуже гарний результат. Ми задоволені👍
Області пітьми• 21 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дякую, дівчата Звернусь до спеціаліста.
Почніть з дерматолога. Він подивиться шкіру і дасть рекомендації, якщо потрібна тільки чистка - то направить на чистку. Бо тут радять косметолога - косметолог тільки поверхневим лікуванням займається, без лікування причини.
Ловлю капці• 21 февраля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Что разжижает себум?
Нащо ви це тягнете ? Ще й раша сайту.
Омега 6 важлива для організму, але казати що вона повністю відповідає за себум чи за якісь шкірні проблеми не варто, бо це не так.
Є безліч факторів, що відіграють значно більшу роль.