Мурка в бурке• 21 февраля 2024

У В Р зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим відеоспостереження за громадянами

Згідно зі зареєстрованими (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43733) нормами, об´єктами відеомоніторингу будуть:

▪️інформаційні об´єкти, до яких належать фізособи, а також транспортні засоби;
▪️публічні місця;
▪️інші території загального використання;
▪️території, будівлі, спорудження навчальних закладів, охорони здоров´я та приміщення в них.

Ідентифікація особи буде проходити на підставі певного набору біометричних даних та такої інформації:
▪️ ПІБ;
▪️дата народження/смерті;
▪️місце народження;
▪️стать;
▪️відомості про зареєстроване або задеклароване місце проживання (знаходження) особи, зняття особи з реєстрації місця проживання або про зміну місця проживання (знаходження) особи,
▪️відомості про громадянство або його відсутність;
▪️відцифрований образ обличчя,
▪️реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта.
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43733
Anastasiia-9046• 21 февраля 2024
Незгодних з владою зразу у в´язницю або блокувати кошти
Deniza• 21 февраля 2024
Русня і так через відкриті камери спостереження дивиться, давайте ще більше поставимо, з геолокацією, поворотні, зі звуком. Особливо на складах, у місцях скупчення людей...
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Пусть сначала алименты заплатит!
Anastasiia-9046• 21 февраля 2024
Ответ дляDeniza
Так, для русні це величезний подарунок. А у випадку окупації легко знайти людину бо базах даних
Катруська• 21 февраля 2024
Отлично, быстрее будут находить тех, кто сдает локации русне.
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляКатруська
И уклонистов!
Ishoy• 21 февраля 2024
Уже можно складывать 2+2 (яИД, цифровая валюта, видеонаблюдение) или еще рано и такого быть не может?
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляIshoy
Неплохо бы еще чип вшить что-бы гинеколог не искал карточку на приеме.
Ирина 789• 21 февраля 2024
Мне только не понятно, откуда на все это брать деньги?
oboeva• 21 февраля 2024
Это все только на бумаге и останется
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляИрина 789
Откуда и на все. Или Вы думаете денег нет?
Alex_Kri• 21 февраля 2024
Сначала бы эти дегенераты бы ознакомились с законами, которые приняты до них. И поняли, что этим они нарушают другие законы.
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Это все только на бумаге и останется
Все это уже есть в железе и уже работает полным ходом в Китае.
Viktiriia-ec46• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
автор, а ви закордоном живете?
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
автор, а ви закордоном живете?
Штудируйте форум
Ирина 789• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
А вы долг наш перед западом видели? Или все живете в мире розовых пони?
Elena755• 21 февраля 2024
Так вроде ж и так везде камеры. Что изменится, не пойму?
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляИрина 789
Стоимость этой системы просто крошки по сравнению с этим долгом.
Viktiriia-ec46• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Штудируйте форум
точно не згадаю, але здається що так, за бугром
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляElena755
Все будет централизовано и организовано
SmileyFace• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
В Китае граждане страны дали на это согласие, а не так как у нас.
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляSmileyFace
У нас тоже дали, правда не все об этом знают.
Например медсистема Хэлси
Solly85• 21 февраля 2024
о, Мурка - голос ВР. сегодня не по графику, не дожидаясь выходных
Anastasiia-9046• 21 февраля 2024
Взагалі дані повинні бути конфіденційними і не передаватися лівим конторам без згоди людини
Carin• 21 февраля 2024
Это зачем?
SmileyFace• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Например медсистема Хэлси
Я бы вам ответила, но не хочу в бан.....
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляCarin
Это зачем?
Там же написано зачем
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024

▪️публічні місця;
▪️ ПІБ;
▪️дата народження/смерті;
▪️місце народження;
▪️стать;
▪️відцифрований образ обличчя,
oboeva• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
А в Германии хорошие дороги, в Италии сыр умеют варить
Anastasiia-9046• 21 февраля 2024
Ответ дляCarin
Это зачем?
Щоб зробити тоталітарну країну, все йде до того. Як у совку, щоб всі були у стойлі