Мурка в бурке• 21 февраля 2024

У В Р зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим відеоспостереження за громадянами

Згідно зі зареєстрованими (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43733) нормами, об´єктами відеомоніторингу будуть:

▪️інформаційні об´єкти, до яких належать фізособи, а також транспортні засоби;
▪️публічні місця;
▪️інші території загального використання;
▪️території, будівлі, спорудження навчальних закладів, охорони здоров´я та приміщення в них.

Ідентифікація особи буде проходити на підставі певного набору біометричних даних та такої інформації:
▪️ ПІБ;
▪️дата народження/смерті;
▪️місце народження;
▪️стать;
▪️відомості про зареєстроване або задеклароване місце проживання (знаходження) особи, зняття особи з реєстрації місця проживання або про зміну місця проживання (знаходження) особи,
▪️відомості про громадянство або його відсутність;
▪️відцифрований образ обличчя,
▪️реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта.
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43733
Julieta78• 21 февраля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Незгодних з владою зразу у в´язницю або блокувати кошти
На основе видеонаблюдения?
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляJulieta78
На основе видеонаблюдения?

▪️публічні місця;
▪️ ПІБ;
▪️дата народження/смерті;
▪️місце народження;
▪️стать;
▪️відцифрований образ обличчя,
Бессмертный пони• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке

▪️публічні місця;
▪️ ПІБ;
▪️дата народження/смерті;
▪️місце народження;
▪️стать;
▪️відцифрований образ обличчя,
Вы если уже копируете , то копируйте из законопроекта и полностью

Стаття 4. Об’єкти відеомоніторингу
1. Об’єктами відеомоніторингу відповідно до цього Закону є:
інформаційні об’єкти, до яких належать фізичні особи, відеомоніторинг
яких здійснюється в інтересах національної та публічної безпеки, економічного добробуту та прав людини, а також транспортні засоби;
публічні місця;
об’єкти критичної, соціальної, економічної, житлово-комунальної,
транспортної, інженерної та іншої інфраструктури, а саме:
парки, рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;
пам’ятки культурної та історичної спадщини;
вулиці, дороги, провулки, пішохідні та велосипедні доріжки;
автомобільні стоянки та майданчики для паркування транспортних засобів;
інші території загального користування;
об’єкти міської інфраструктури (соціальні, інженерні та транспортні);
засоби організації дорожнього руху;
будівлі, споруди, в яких розташовані органи державної влади або органи
місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної,
комунальної форми власності;
території, будівлі, споруди закладів освіти, охорони здоров’я та приміщення в них;
об’єкти підвищеної небезпеки;
речі і предмети.
Anastasiia-9046• 21 февраля 2024
Ответ дляJulieta78
На основе видеонаблюдения?
Якщо використовувати ші з функцією розпізнавання обличчя, то це раз плюнути
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляБессмертный пони

Стаття 4. Об’єкти відеомоніторингу
публічні місця;
інші території загального користування;
засоби організації дорожнього руху;
комунальної форми власності;
об’єкти підвищеної небезпеки;
речі і предмети.
спсб
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
нші території загального користування;
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
В Харькове и так во многих поликлиниках стоят камеры по 1 шт на эт. А аптек без камер вообще не знаю.
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Надо еще оборудовать подъезды и эт жилых домов!
Ирина 789• 21 февраля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Щоб зробити тоталітарну країну, все йде до того. Як у совку, щоб всі були у стойлі
интересно в раше и белораше тоже такое введено?
Anastasiia-9046• 21 февраля 2024
Ответ дляИрина 789
Ми з Китаю копіюємо
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Дома и города станут безопасными. Маньяки и воры уже не будут себя так спокойно чувстоввать
Ирина 789• 21 февраля 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Ми з Китаю копіюємо
А почему именно оттуда? Почему не из США, Британии, Германии?
alena19842010• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
І навіть звичайні громадяни не будуть)
Veronika83• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Откуда и на все. Или Вы думаете денег нет?
Серьезно? Так у нас деньги есть? Так может на дроны? На пенсии? На выплаты ВПО?
Alex_Kri• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Там нет подключения к общей базе данных, которую неизвестно, кто контролирует. И там нет идентификации по лицу, и привязки всех персональных данных
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляalena19842010
І навіть звичайні громадяни не будуть)
Конечно! Будет видно кто где ссыт на стенку!
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляVeronika83
ВПО и подождет на второй год войны.
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Теперь это все хотят сделать и надеюсь сделают.
Sonne8752• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Не знаю чего смеетесь... мне в Китае понравилась идея с камерами, никакой преступности на улице, камеры везде... никто не боится велосипед оставить и многое другое, да никому и в голову не приходит воровать то что плохо лежит, в отличии от нас
Alex_Kri• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
не сделают, так это противоречит другим законам
alena19842010• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
Та шарф намотають та будуть сцяти далі
Ирина 789• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
ВПО и подождет на второй год войны.
Вы издеваетесь? Или простите д...а?
olkaig• 21 февраля 2024
Кому нечего бояться - то только на пользу. За вами и так давно ’слежка’ в банках и др общественных местах.
Вижу только плюсы. Главное чтоб заработало после войны, т.к. сейчас много тех, кому это на руку.
Veronika83• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
ВПО и подождет на второй год войны.
Это официальная позиция властей или ваша?) Можно поподробнее? Или вы не знаете как расшифровать аббревиатуру?
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляSonne8752
Мне тоже понравилось! Тут буфетчицам не нравится что в примерочных и в саунах будут камеры.! Я за!
Соната любви• 21 февраля 2024
такими темпами скоро превратимся в концалегерь
автор Мурка в бурке • 21 февраля 2024
Ответ дляИрина 789
Вы издеваетесь? Или простите д...а?
За два года войны можно было и найти работу
Anastasiia-9046• 21 февраля 2024
Ответ дляИрина 789
Ми завжди копіюємо гірше, і у тоталітарних режимів. Як у Росії, Китаю...
Sonne8752• 21 февраля 2024
Ответ дляМурка в бурке
при чем тут ваши сауны и ваши центнерные телеса... парьтесь на здоровье
olkaig• 21 февраля 2024
Ответ дляСоната любви
ну т.е. вся Европа - это концлагерь? там камеры везде для быстрого выявления преступлений