Та не реву я• 22 февраля 2024

Сериал

Настроение посмотреть какую-нибудь банальную мелодраму, чтоб можно было включить фоном .. )) посоветуйте, пожалуйста, что-то ))
Алгонавт• 22 февраля 2024
Юная, Домой на Рождество, Эмили в Париже, Джинни и Джорджия, Любовницы, Коварные горничные

Gleva• 22 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Да, времени действительно много уходит )
Я нетфликс, в основном, смотрю, но там уже пересмотрела все,что только можно.
Провулок світлячків подивлись?
Династію (сучасний) гляньте, не зовсім мелодрама, але дуже динамічний і красивий, яскравий серіал
автор Та не реву я • 22 февраля 2024
Ответ дляGleva
Провулок світлячків подивлись?
Ні, не дивилась ) дякую за поради )
автор Та не реву я • 22 февраля 2024
Ответ дляАлгонавт
Спасибо 🌸
Gleva• 22 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Ні, не дивилась ) дякую за поради )
А Вам дякую за Валерію, мої подруги зараз розлетілися по світу, сумую за ними, якраз серіал ваш буде в тему (по опису глянула). Я більше детективи дивлюся
автор Та не реву я • 22 февраля 2024
Ответ дляGleva
Думаю Вам сподобається, якщо Емілі в Парижі зайшов 😉
Gleva• 22 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Емілі в Парижі не дивилася, його дивилася моя 12-річна донька, їй нормально, я вирішила, що напевно не моє, оскільки смаки у нас з нею різні))
автор Та не реву я • 22 февраля 2024
Ответ дляGleva
В 12 років може ще щось не зрозуміти там, бо багато сексу і розмов про нього, зради, коханки, коханці і т.п )) Але з першої серії зрозуміло буде чи сводобається,чи ні )
БезПаспортаНеПродаю• 22 февраля 2024
Снова влюблены 2023

кнопкодав• 22 февраля 2024
Ответ дляУгги в горошек
Так, і з юмором
Але дивитись краще без дітей
То зрозуміло 😁
Некомильфо• 23 февраля 2024
Позолоченный век, Буканьерки
автор Та не реву я • 23 февраля 2024
Ответ дляНекомильфо
Позолоченный век, Буканьерки
Спасибо 👍
Gleva• 27 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
Ну те що зі смістом фоном не подивишся, я тому і хочу якусь мелодраму, де не потрібно сильно вникати і можна прибирати, поки він буде йти. Наприклад, останній дивилась ’Валерія’ на нетфлікс. Звичайна мелодрама розтягнута на декілька сезонів. Під прибирання саме те,що потрібно )
Ну що хочу сказати, подивилася я Валерію, на 80 % іспанська версія Секс і місто. Але в схожому стилі, тільки більш чуттєво, раджу Секс і життя (на нетфліксу є)
автор Та не реву я • 27 февраля 2024
Ответ дляGleva
Дякую, дивилась секс і життя 2 рази ) секс і місто не дивилась )
Gleva• 27 февраля 2024
Ответ дляТа не реву я
А скільки ж вам років, що ви не дивились Секс і місто?))))
автор Та не реву я • 27 февраля 2024
Ответ дляGleva
😅 34. Було не цікаво ) хоча майже всі подруги передивитись 😅