Физрукая• 22 февраля 2024

А тепер скажіть, що я знову винна. І поведінка невістки зовсім не дивна.

Відправила онуку дитячу суміш, в сина два рази перепитала, якою сумішшю вони годують зараз. Відправила посилку на сина. Але син зараз у відрядженні і повинна була забрати невістка. Невістка посилку не забрала. Посилку повернули мені назад. І як реагувати на таке? Це нормально? Не можна було забрати? Це ж не їй, а онуку посилка.
У сина запитала, чому вона не забрала? Він відповів, що невістка недавно накупила суміш на цілий місяць. І що, від тієї одної моєї пачки суміші їм ні холодно, ні жарко.
Гадаю_По_шнуркам• 22 февраля 2024
Я ж вам радила нічого не слати. Ви сама все псуєте.

Сама собі лікар• 22 февраля 2024
Як вона могла забрати, якщо на пошті бачать, що вона не ваш син?
Доктор Хаос• 22 февраля 2024
Обломайте их и уедьте в кругосветное путешествие на три года, а им только открытки присылайте
oboeva• 22 февраля 2024
Баба з возу, тратьте свои деньги на себя. Вы,кстати у сына спросили,откуда она узнала,что в посылке?
Запароленое одеяло• 22 февраля 2024
Гроші на картку перешліть
Баба Йога• 22 февраля 2024
А можливо, досить висилати онукові памперси та суміш?
Ну серьйозно, це ж не подарунки. А як ніби то, подачки від вас. І правильно невістка зробила, я б також від вас посилку не забрала б. Навіть, якщо, б там золото лежало.
Чому у невістки знову не запитали?
І відправити упаковку суміші по НП. А чому самі не приїхали і не передали? Живете ж наче в одному місті.
Запароленое одеяло• 22 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Автор попередила сина про свій подарунок.

Срочнокпсихологу• 22 февраля 2024
Зачем отправлять смесь посылкой, платить за доставку? Не проще сыну деньги перевести?
Allein74999• 22 февраля 2024
Столько телодвижений никому не нужных. Просто денег на смесь, без допросов, без почты, без доставки. Не?
ЛюблюДевчонок• 22 февраля 2024
Теми автора потрібно якось позначати, нумерувати або в окремий розділ виділити, бо то як Санта Барбара - одну пропустиш, і вже нічо ні панятна)))
oboeva• 22 февраля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
И сын сказал присылай))
Запароленое одеяло• 22 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ну, мій чоловік завжди на має ім´я забирає.
ЖенаАйтишнеГа• 22 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
В такій ситуації, як у автора, краще собі щось купити))) взагалі то обов´язок сина, на суміш заробити))
Телефон Рубика• 22 февраля 2024
А що ви їм зробили таке,що вони так себе ведуть?
Гадаю_По_шнуркам• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Чому у невістки знову не запитали?
Вона (свекруха ця) в довічному бані.
автор Физрукая • 22 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Я синові казала, що хочу відправити суміш. А він їй сказав. Ось і все.
Сама собі лікар• 22 февраля 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Ви пропустили перший сезон?
Телефон Рубика• 22 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ви пропустили перший сезон?
Мабуть так😭
Гадаю_По_шнуркам• 22 февраля 2024
Ответ дляoboeva
И сын сказал присылай))
Є такі синочки, які не можуть в бабському курятнику порядок навести.

oboeva• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Перед тем как отправить вы сказали,или когда уже забирать надо?
Marmu• 22 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
там є 10 варіантів, як забрати
Джем Шакіри• 22 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
В додатку можна переоформити на ін.людину
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ага, о це ви придумали, а вдруг син цих 600 грн не суміш купить, а на невістку потратить. Не дай Боже. Автору краще, заморочитись. 😂
Мелочунь• 22 февраля 2024
Оформляйте доставку курьером в следующий раз, если вам так важно чтоб ваша смесь попала внуку.
автор Физрукая • 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Чому у невістки знову не запитали?
Мені до них далеко їхати. Щоб самій передати.
Пухнасті штани• 22 февраля 2024
Нічого не зрозуміло. Так якщо він в відрядженні то чого на сина відправляли?
Ленивица-красавица• 22 февраля 2024
Чомусь стало шкода сина😂
КарамбОлька• 22 февраля 2024
Ну не забрала и не забрала. Вы ж сами говорите, что им та пачка погоды не сделает, чего переживать. Зачем ее и слать-то было в таком случае?

Может, болела или закрутилась и забыла/не успела на почту сходить.
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так автор і написала, що невістка накупила суміш на місяць. То навіщо та суміш потрібна?
дамаБезСобачки• 22 февраля 2024
Ви доставку оплатили?)