22 февраля в 13:45

А тепер скажіть, що я знову винна. І поведінка невістки зовсім не дивна.

Відправила онуку дитячу суміш, в сина два рази перепитала, якою сумішшю вони годують зараз. Відправила посилку на сина. Але син зараз у відрядженні і повинна була забрати невістка. Невістка посилку не забрала. Посилку повернули мені назад. І як реагувати на таке? Це нормально? Не можна було забрати? Це ж не їй, а онуку посилка.
У сина запитала, чому вона не забрала? Він відповів, що невістка недавно накупила суміш на цілий місяць. І що, від тієї одної моєї пачки суміші їм ні холодно, ні жарко.
Гадаю_По_шнуркам 22 февраля в 13:46
Я ж вам радила нічого не слати. Ви сама все псуєте.
40 1
Сама собі лікар 22 февраля в 13:46
Як вона могла забрати, якщо на пошті бачать, що вона не ваш син?
Доктор Хаос 22 февраля в 13:46
Обломайте их и уедьте в кругосветное путешествие на три года, а им только открытки присылайте
42 18
oboeva 22 февраля в 13:47
Баба з возу, тратьте свои деньги на себя. Вы,кстати у сына спросили,откуда она узнала,что в посылке?
Запароленое одеяло 22 февраля в 13:47
Гроші на картку перешліть
Баба Йога 22 февраля в 13:48
А можливо, досить висилати онукові памперси та суміш?
Ну серьйозно, це ж не подарунки. А як ніби то, подачки від вас. І правильно невістка зробила, я б також від вас посилку не забрала б. Навіть, якщо, б там золото лежало.
Чому у невістки знову не запитали?
І відправити упаковку суміші по НП. А чому самі не приїхали і не передали? Живете ж наче в одному місті.
8 31
Запароленое одеяло 22 февраля в 13:48
Ответ дляoboeva
Баба з возу, тратьте свои деньги на себя. Вы,кстати у сына спросили,откуда она узнала,что в посылке?
Автор попередила сина про свій подарунок.
Срочнокпсихологу 22 февраля в 13:48
Зачем отправлять смесь посылкой, платить за доставку? Не проще сыну деньги перевести?
21 1
Allein74999 22 февраля в 13:48
Столько телодвижений никому не нужных. Просто денег на смесь, без допросов, без почты, без доставки. Не?
ЛюблюДевчонок 22 февраля в 13:49
Теми автора потрібно якось позначати, нумерувати або в окремий розділ виділити, бо то як Санта Барбара - одну пропустиш, і вже нічо ні панятна)))
1 35
oboeva 22 февраля в 13:49
Ответ дляЗапароленое одеяло
Автор попередила сина про свій подарунок.
И сын сказал присылай))
1 1
Запароленое одеяло 22 февраля в 13:49
Ответ дляСама собі лікар
Як вона могла забрати, якщо на пошті бачать, що вона не ваш син?
Ну, мій чоловік завжди на має ім´я забирає.
1 4
ЖенаАйтишнеГа 22 февраля в 13:49
Ответ дляСрочнокпсихологу
Зачем отправлять смесь посылкой, платить за доставку? Не проще сыну деньги перевести?
В такій ситуації, як у автора, краще собі щось купити))) взагалі то обов´язок сина, на суміш заробити))
Телефон Рубика 22 февраля в 13:49
А що ви їм зробили таке,що вони так себе ведуть?
Гадаю_По_шнуркам 22 февраля в 13:49
Ответ дляБаба Йога
А можливо, досить висилати онукові памперси та суміш?
Ну серьйозно, це ж не подарунки. А як ніби то, подачки від вас. І правильно невістка зробила, я б також від вас посилку не забрала б. Навіть, якщо, б там золото лежало.
Чому у невістки знову не запитали?
І відправити упаковку суміші по НП. А чому самі не приїхали і не передали? Живете ж наче в одному місті.
Вона (свекруха ця) в довічному бані.
автор Физрукая 22 февраля в 13:50
Ответ дляoboeva
Баба з возу, тратьте свои деньги на себя. Вы,кстати у сына спросили,откуда она узнала,что в посылке?
Я синові казала, що хочу відправити суміш. А він їй сказав. Ось і все.
Сама собі лікар 22 февраля в 13:50
Ответ дляТелефон Рубика
А що ви їм зробили таке,що вони так себе ведуть?
Ви пропустили перший сезон?
Телефон Рубика 22 февраля в 13:50
Ответ дляСама собі лікар
Ви пропустили перший сезон?
Мабуть так😭
Гадаю_По_шнуркам 22 февраля в 13:50
Ответ дляoboeva
И сын сказал присылай))
Є такі синочки, які не можуть в бабському курятнику порядок навести.
1 2
oboeva 22 февраля в 13:51
Ответ дляФизрукая
Я синові казала, що хочу відправити суміш. А він їй сказав. Ось і все.
Перед тем как отправить вы сказали,или когда уже забирать надо?
Marmu 22 февраля в 13:51
Ответ дляСама собі лікар
Як вона могла забрати, якщо на пошті бачать, що вона не ваш син?
там є 10 варіантів, як забрати
Джем Шакіри 22 февраля в 13:52
Ответ дляСама собі лікар
Як вона могла забрати, якщо на пошті бачать, що вона не ваш син?
В додатку можна переоформити на ін.людину
Баба Йога 22 февраля в 13:52
Ответ дляСрочнокпсихологу
Зачем отправлять смесь посылкой, платить за доставку? Не проще сыну деньги перевести?
Ага, о це ви придумали, а вдруг син цих 600 грн не суміш купить, а на невістку потратить. Не дай Боже. Автору краще, заморочитись. 😂
26 2
Мелочунь 22 февраля в 13:53
Оформляйте доставку курьером в следующий раз, если вам так важно чтоб ваша смесь попала внуку.
автор Физрукая 22 февраля в 13:53
Ответ дляБаба Йога
А можливо, досить висилати онукові памперси та суміш?
Ну серьйозно, це ж не подарунки. А як ніби то, подачки від вас. І правильно невістка зробила, я б також від вас посилку не забрала б. Навіть, якщо, б там золото лежало.
Чому у невістки знову не запитали?
І відправити упаковку суміші по НП. А чому самі не приїхали і не передали? Живете ж наче в одному місті.
Мені до них далеко їхати. Щоб самій передати.
Пухнасті штани 22 февраля в 13:54
Нічого не зрозуміло. Так якщо він в відрядженні то чого на сина відправляли?
Ленивица-красавица 22 февраля в 13:55
Чомусь стало шкода сина😂
КарамбОлька 22 февраля в 13:56
Ну не забрала и не забрала. Вы ж сами говорите, что им та пачка погоды не сделает, чего переживать. Зачем ее и слать-то было в таком случае?

Может, болела или закрутилась и забыла/не успела на почту сходить.
Баба Йога 22 февраля в 13:56
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В такій ситуації, як у автора, краще собі щось купити))) взагалі то обов´язок сина, на суміш заробити))
Так автор і написала, що невістка накупила суміш на місяць. То навіщо та суміш потрібна?
дамаБезСобачки 22 февраля в 13:57
Ви доставку оплатили?)