Физрукая• 22 февраля 2024
А тепер скажіть, що я знову винна. І поведінка невістки зовсім не дивна.
Відправила онуку дитячу суміш, в сина два рази перепитала, якою сумішшю вони годують зараз. Відправила посилку на сина. Але син зараз у відрядженні і повинна була забрати невістка. Невістка посилку не забрала. Посилку повернули мені назад. І як реагувати на таке? Це нормально? Не можна було забрати? Це ж не їй, а онуку посилка.
У сина запитала, чому вона не забрала? Він відповів, що невістка недавно накупила суміш на цілий місяць. І що, від тієї одної моєї пачки суміші їм ні холодно, ні жарко.
Физрукая
• 22 февраля 2024
Ответ дляЖменятко
Та онук тот ей не второхтел
Чому ви так гадаєте?
Бутерброд и я• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Ні, невістка мене не просила. Але я ж хочу, як краще.
хочете як краще? - від***ться від дітей.
в них своя ОКРЕМА родина.
Якщо вас не просять якоїсь контретної адресної допомоги, не треба її причиняти
в них своя ОКРЕМА родина.
Шаманю второпях• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Купила за власні кошти і перед цим ту суміш, що невістка віддала іншим людям, я також купувала за власні кошти. А невісткі все завжди не так.
Только после первого раза вам все советовали изменить выбор подарков
дамаБезСобачки• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Ні. Там всього 50 грн доставка.
Не те, щоб ви талановитий троль,але нішу вибрали вдало,добре відгукується в серцях невісток😂
Как_б_не_так• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Я синові казала, що хочу відправити суміш. А він їй сказав. Ось і все.
Какая у вас умная невестка. Я просто удивляюсь, как я много лет терпела родственников мужа, которые буквально лезли на голову со своими смесями, поношенным секондом и бесконечными обсуждениями, какая я не такая
Как_б_не_так• 22 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
в них своя ОКРЕМА родина.
Есть такое выражение ’догоню и причиню добро’
Физрукая
• 22 февраля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
А в чому вона розумна? В тому, що заборонила бачити мені онука без неї? Чи в тому що віддає мої подарунки для онука іншим людям? Що ви розумного там побачили?
Физрукая
• 22 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
А що з подарунками не так? От поясніть мені будь ласка. Я передаю, саме необхідне - дитячу суміш і підгузки. Підгузки купую такі, якими користуються та сімʼя у якої я працюю.
жар-птица Нюра• 22 февраля 2024
Ответ дляСама собі лікар
Як вона могла забрати, якщо на пошті бачать, що вона не ваш син?
Легко.
Скользкая• 22 февраля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Обломайте их и уедьте в кругосветное путешествие на три года, а им только открытки присылайте
Можна навіть не надсилати)
жар-птица Нюра• 22 февраля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Гроші на картку перешліть
Ага. Не звони, не пиши, не навязывайся, только деньги кидай и дарственную на квартиру с курьером передай, чтобы на почту не ходить.
жар-птица Нюра• 22 февраля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Короткий переказ попередніх серій:
Невістка не хоче спілкуватись і не дає свекрусі 8-місячного онука, бо:
Автор робить зауваження невістці за дивний вираз обличчя; неправильне миття посуду; небажання активно підтримувати розмови зі свекрухою. Ще автор невдоволена, що невістка занадто спокійна (мабуть, жере заспокійливе жменями). Автор налаштовує свою молодшу 12-річну доньку проти невістки. Автор дзвонила батькам невістки і виговорювала їм, яка їхня доня така-сяка. Автор визвірилась на невістку, що та під час візиту до свекрухи відповіла на дзвінок своєї мами і пішла поговорити з нею в ванну.
Можливо, я щось пропустила, але це все було в попередніх серіях, тобто темах))
А, ще: автора не запрошують на хрестини. Вона б і не пішла, бо вони не достойні, або пішла б і сиділа, показувала, які вони погані і повинні всі вибачитись. А вони всі, такі сякі, не вибачаються((
Ось біда, я половину пропустила(((((
жар-птица Нюра• 22 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Подзвоніть невістці і запропонуйте цілий день побути з онуком, щоб вона відпочила і розвіялись!
І онуку буде добре і з невісткою стосунки покращаться. Оце найкращий подарунок.
І спілкуватись не треба..
жар-птица Нюра• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
У невістки я не хочу питати. І вважаю, що мій син також приймає участь у житті дитини.
Мій чоловік, на мій погляд, чудовий батько, але про суміш його питати було б не варто.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 февраля 2024
Невестка - выбор сына. Нравится, не нравится, не ваше дело. Относились бы к ней с уважением, прислушивались бы к ней- имели бы другое отношение. То что вы закрыли глаза, и повторяете себе, что сынок золотой, невестка плохая, недостойная- это ваши фантазии. Они живут своей семьёй, и раз сын прислушивается больше к жене , и держится от вас на расстоянии... это означает лишь одно, как же вы задолбали со своими нравоучениями, ’я знаю как лучше’, ’так неправильно’ и тд. Не наркоманы, не алкаши, ребенок, семья, крутятся прекрасно и без вашей помощи и совета. Доумничаетесь, что сведут общение до звонка раз в полгода.
Физрукая
• 22 февраля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Чому?
Блакитне небо• 22 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А для вас было бы подарком, если б человек, который вас ненавидит, предложил побыть целый день с вашим ребенком? Учитывая еще, что ребенку 8 месяцев и этого человека он видел раз в жизни. Целый день)))) ага))))
Шаманю второпях• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
А зачем покупать как у той семьи?
Самое необходимое?)
надеюсь с этого года вам сын будет дарить на праздники туалетную бумагу,стиральный порошок и пак макарон
Самое необходимое?)
Физрукая
• 22 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
А зачем покупать как у той семьи?
Самое необходимое?)
Бо я також займаюсь тією дитинкою. І підгузки дійсно гарні, нам підходять ідеально. Бамбік можливо чули колись про такі підгузки.і думаю, що і онуку підійшли б.
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Я чула. Колись купувала. Звичайні підгузки дешеві, у дитини була алергія на них. Можливо, у вашого онука також. А взагалі, якщо ви кажете «нам підходили підгузки», то на мою думку… це значить, що ця чужа дитина для вас важливіша, ніж онук. Тому займайтеся чужою дитиною і не лізьте до невістки і її дитини. Бо для вас чужа-стала рідною. А рідна дитина стала чужою. І це факт.
Шаманю второпях• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Занимайтесь той семьей за деньги и все ,и не лезьте к невестке.Вам сын перестал деньги давать ,вот и вечно недовольны
Работодателям ещё не сказали,что принимаете психотропы регулярно?
Физрукая
• 22 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
А навіщо ви уточнили, що за «гроші. Та психотропи» ?У нас з моїми роботодавцями гарні відносини. Я в них ще довго буду працювати.
Как_б_не_так• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Все. Что она максимально оградила себя от вас. Вы на голову еще только не залезли
Меряю линейкой• 22 февраля 2024
Веселий тріль тут з´явився, мені подобається. Як окремий серіал дивлюсь
Шаманю второпях• 23 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Правильно,ключевое слово -работа
Бутерброд и я• 23 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
ну не треба воно їй
не требааа
не потрібно
ви чуєте?
якби вам на подарунок передали кіло картоплі, ви б були раді? Картоплю ж всі ідять, картопля ж всім треба! чи дві буханки хліба?
ну що це за дурацькі ’передачки’ від бабулі. Прибережіть кошти, дитина підросте, будете купувати іграшки які буде дитина просити.
ну а підгузки взагалі річ індивідуальна. Ви б зацінили пачку прокладок в подарунок? ну у мене ж кума такими користується, знач і вам підійдуть?!
не требааа
не потрібно
ви чуєте?