Физрукая• 22 февраля 2024
А тепер скажіть, що я знову винна. І поведінка невістки зовсім не дивна.
Відправила онуку дитячу суміш, в сина два рази перепитала, якою сумішшю вони годують зараз. Відправила посилку на сина. Але син зараз у відрядженні і повинна була забрати невістка. Невістка посилку не забрала. Посилку повернули мені назад. І як реагувати на таке? Це нормально? Не можна було забрати? Це ж не їй, а онуку посилка.
У сина запитала, чому вона не забрала? Він відповів, що невістка недавно накупила суміш на цілий місяць. І що, від тієї одної моєї пачки суміші їм ні холодно, ні жарко.
Лялькодзьоб• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Вислати упаковку суміші почтою. Це така дурість.
Почему? Если город большой, то везти в руках лучше?
КарамбОлька• 22 февраля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Короткий переказ попередніх серій:
Невістка не хоче спілкуватись і не дає свекрусі 8-місячного онука, бо:
Автор робить зауваження невістці за дивний вираз обличчя; неправильне миття посуду; небажання активно підтримувати розмови зі свекрухою. Ще автор невдоволена, що невістка занадто спокійна (мабуть, жере заспокійливе жменями). Автор налаштовує свою молодшу 12-річну доньку проти невістки. Автор дзвонила батькам невістки і виговорювала їм, яка їхня доня така-сяка. Автор визвірилась на невістку, що та під час візиту до свекрухи відповіла на дзвінок своєї мами і пішла поговорити з нею в ванну.
Можливо, я щось пропустила, але це все було в попередніх серіях, тобто темах))
А, ще: автора не запрошують на хрестини. Вона б і не пішла, бо вони не достойні, або пішла б і сиділа, показувала, які вони погані і повинні всі вибачитись. А вони всі, такі сякі, не вибачаються((
Блин, я бы тоже не пошла смесь получать на почту)))
Гадаю_По_шнуркам• 22 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Подзвоніть невістці і запропонуйте цілий день побути з онуком, щоб вона відпочила і розвіялись!
І онуку буде добре і з невісткою стосунки покращаться. Оце найкращий подарунок.
Мамо вже задала такий тон, з якого нічого не покращиться. Невістка її не підпустить в їх дім. І буде права.
Баба Йога• 22 февраля 2024
Автор, так я знову не почула. А чому ви знову у сина питаєте, яка суміш потрібна? А не у невістки? Зніміть ту вже корону з голови.
«Я перепитала у сина, якою сумішшю вони зараз годують.» Ваші слова.
Тількі годує не син, і не вони разом, а невістка. Представляєте? Невістка годує вашого онука. То може в неї краще запитати « потрібна та суміш чи не потрібна?» А не губи дути.
ЖивунаБагамах• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Мені до них далеко їхати. Щоб самій передати.
Вона в глибокому селі, де немає магазинів, аптек і неможливо купити дитині суміш? Для чого ви присилаєте такі дивні подарунки?
Гадаю_По_шнуркам• 22 февраля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Щоб дати невісці ляпаса: «дивись-но, невістонько, я приймаю участь! я хороша! А ти яка? З´їла?»
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Невістка начебто проживає в іншому районі Києва. Десь на Лівому. Магазини є і та ж сама суміш. Навіщо, її слати не розумію досі.
Весела пiсенька• 22 февраля 2024
Нащо ви взагалі це робите?Це дурість відправляти одну пачку суміші.
Ще й певно за доставку мала сплатити невістка..
А взагалі це жахи, збережи господи від такої свекрухи...
Як ухурделю• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Ну як навіщо?! Бабця піклується про онука щоб йому було що їсти
бо він не виживе без тої пачки суміші.
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
бо він не виживе без тої пачки суміші.
Ну так, без неї ж ту суміш не куплять. Хто як не вона. 😂
Як ухурделю• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Треба їй по пошті в зворотній бік відправити батона, бо сама свекруха не купить - хай радіє
Радість моя• 22 февраля 2024
Так ваша одна пачка дешевле чем доставка стоит, я бы тоже не забирала.
Физрукая
• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
У невістки я не хочу питати. І вважаю, що мій син також приймає участь у житті дитини.
Як ухурделю• 22 февраля 2024
Ответ дляФизрукая
Так він як батько і сам купить суміш і невістці даси грошей на це.
Вкаблучках• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Так автор і написала, що невістка накупила суміш на місяць. То навіщо та суміш потрібна?
А сумішшю місяць тільки годують?
Невістка дивна. Забрала б суміш, на зекономлені собі помаду придбала б.
Принаймні, я так зробила б. Хоча в кожній сімʼї свої заскоки
Баба Йога• 22 февраля 2024
І взагалі, дайте мені будь ласка відповідь хтось. Навіщо взагалі дарувати суміш або підгузки? Ну от навіщо, таке слати ? Магазини є повсюди, купити можна будь де, і будь що.
Чому не подарувати наприклад стілець для годування або автокрісло чи якісь гарні речі малюку. Я б таке дарувала. Точніше б гроші подарувала, наприклад би там на автокрісло і хай собі купують, яке їм подобається.
Вкаблучках• 22 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Я не свекруха, якщо що, і ні на чий бік не стаю. Але суміш нормальна це від 800-900 гривень пачка, а доставка по місту 50.
Тут половина тем «де дитячі?» та «виплати-сльози». А між тим зараз це пачка суміші і є
КротоТо• 22 февраля 2024
Невестка открыто Вам хамит своим поведением и поступками. Даже если Вы какая-то не такая, ужасная, вести себя по-свински никто квиточку-невестку не заставляет. У меня нет таким людям оправдания и понимания, если ты борешься со злом, то прежде всего сам будь примером каким надо быть! Боролись два ...овна, жаль только детей, продолжателей дела ’жить в вечной борьбе и ненависти’, даже без шанса на перемены.
ОйЙой• 22 февраля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дійсно, автор наче двічі розлучена)
Та там ще багато всього було, я написала те, що зразу згадалося.
Ще автор просто тому, що полінувалася, не поїхала з усіма зустріти невістку з роддома, і її там всі стряли чекали.
Розвісила величезні фото онука по квартирі, хоча бачила його 1 раз. Вимагає від сина, щоб привозив онука, але щоб невістка не приїздила з ними. І ще купа всього.
Она еще спаивала отца невестки и отчитывала маму невестки , что мама невестки ее в гости не приглашает .
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляКротоТо
То ви не читали про поведінку свекрухи. Тоді б зрозуміли. Тим паче, ми не знаємо. Чому невістка не забрала ту посилку. Немає точної причини. То автор думає собі так. А насправді? Я коли сама з дитиною, то можу забути хліба до дому купити. А свекруха хоче, щоб невістка все кинула і вже бігла на почту бо це ж вона суміш прислала.
Morskakapusta• 22 февраля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Теми автора потрібно якось позначати, нумерувати або в окремий розділ виділити, бо то як Санта Барбара - одну пропустиш, і вже нічо ні панятна)))
точно!!) или создать отдельную тему - ’дивна невістка і дари свекрухи: хроніки’
залить туда ссылки на прошлые темы и потом по мере выхода новых серий докидывать
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
А сумішшю місяць тільки годують?
Там просто діло в свекрухі. Та й все. І знову ж потрібно питати « потрібна та суміш чи ні.»
Добра, коли сита!• 22 февраля 2024
Так доставка на сына.
Он мог провтыкать, не сказать жене, не переоформить посылку на другого получателя.
Невестка могла вообще не знать, что что-то приехало, но автоматически виновата
Фісташкова кава• 22 февраля 2024
а-я-мать, шо оп’ять? Ну коли вже почнуть розвиватись якось події в цьому серіалі? Чи ви думаєте, ми ту Санта-Барбару скільки маємо чекати, 10 років? То не ті часи, тут не знаєш, що завтра. Давайте вже ту серію, де ви приїхали, а вона вам суміш в лице сипанула і зі сходів мало не зіштовхнула, а тоді у вас амнезія. Більше динаміки, більше експресії!
КротоТо• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Все я читала. Невестка видимо первая женщина на Земле с 8-ми месячным ребенком, ничего не успевает, бедная. Просто решила что схватила Бога за бороду, вертит сыном Автора как хочет, но глупая не учитывает, если человек так легко поддается влиянию и отказался от мамы, то кто у нас следующий на очереди?!
Вкаблучках• 22 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Так. Але на такі історії я би дивилася з позиції користі для дитини. Невістка все одно буде обісрана та погана. Але якщо при цьому бабуся буде спілкуватися з онуком та зможе бути на підхваті, то чому ні? Чи оці бої зі свекрухою коштують напруги в родині? Лице кірпічом, за суміш дякуємо, до побачення.
Баба Йога• 22 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Я все чекаю, що тут буде вже колись тема «Невістка набила мені морду.»
Бо в мене вже бажання надавати автору по голові.
Треба підробіток• 22 февраля 2024
Хамит невестка и правильно делает. На её стороне 100%. У меня бывшая свекровь такая же ’странная’. Каждый раз читаю темы автора и каждый раз в а...уе. И свою вспоминаю. Один в один. Сынок только тут молодец, хоть не на стороне маман. Мой бывший к маме и отправился после очередного ’Мама ж как лучше хотела ’.
Сидит с ней уже 10 лет, никто из женщин у них с мамой не прижился.
У меня давно уже новая семья, ребёнок. И свекровь золотая и мудрая. Живёт в другом городе, приезжает пару раз в год, и мы пару раз к ней.
И ей, и нам больше и не надо. Подарки друг другу на праздники дарим хорошие. Интересуется, что нам хотелось, внучке. И мы в ответ с уважением подарки, да и деньги тоже. Все же на пенсию не разгуляешься.
А тут баба молодая-свекровь, ещё работать и дочь поднимать, а не гадости невестка делать .
Попробует какая нибудь свекровь в будущем мне звонить и на дочь наговаривать. Отгребет по полной!