Семенівни сусідка• 23 февраля 2024

Як справляєтесь з тривожністю?

Нав´язливим думками?
Кудесница_с_пургеном• 23 февраля 2024
Бахнула шампані і прийшла сюди
Тролітьцбуду зараз
Гомосноб• 23 февраля 2024
Ой бл,послухаю,бо сил вже нема
Copy-Paste• 23 февраля 2024
Ніяк( нічого не допомагає
Алкоголь не варіант зараз бо 👩🏻‍🍼
Парасюха• 23 февраля 2024
Начала пить антидепрессанты.
Жду эффекта...
автор Семенівни сусідка • 23 февраля 2024
Заспокійливі теж не допомагають,не бухаю,просто тривожність постійна
Страх що втрачу розум і втрачу контроль
когдадеЦкие• 23 февраля 2024
Заспокійливі та спорт.
Якщо не допоможе,щось сильніше вже
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 февраля 2024
Нема такого стану
Единорог помог• 23 февраля 2024
Не справляюсь(( я й до війни тривожна була, а зараз все погіршилось, іноді здається, що я збожеволію
Ответ дляЕдинорог помог
Теж здається що зійду з розуму
Кондуктор маршрутки• 23 февраля 2024
Спорт і прогулянки на свіжому повітрі допомагають якщо регулярно. І ще посиденьки з такими ж однодумцями, щоб розуміти що не я одна.
Я ще плачу за всім весь час🤦‍♀️ От як не плакати як дурна я ще не зрозуміла. Прекрасно і після спорту плачеться, і після прогулянок і в принципі. А потім ходжу як вижатий лимон пару днів.
Бідося• 23 февраля 2024
Вже ніяк, заспокійливі п‘ю, нічого не хочеться і немає сил щось робити вже. Раніше гарячий душ допомагав і прогулянка на свіжому повітрі
когдадеЦкие• 23 февраля 2024
Я підсіла на Нервонорм. Слухаю відео як позбутися тривожності та панічних атак.
Треба підсвідомість змінювати...
Ответ длякогдадеЦкие
Треба підсвідомість змінювати...
Не дуже допомагає відео
ИзЮмрудная• 23 февраля 2024
В понеділок купила мебікар, пила по 1-2 таблетки, трохи допоміг, вчора випила трохи коньяку, добре мене розслабив, сьогодні випила трішки лікеру, теж розслабив, ну я не напиваюся, я так п´ю щоб зняти напругу.
Допомагає ще слухати музику, прибирання, танці.
Доставучая• 23 февраля 2024
Мебікарм, нічого не дає. Алкоголь може підсилити тривогу. Антидепресанти починають пити з групою прегабаліну, або гедозипаму. Так як результат антидепресанту може початися через 14 днів, а то і довше, а прегабалін заспокоює. Але п´ється з малої дози, із наростанням.
ПешитеБесАшипок• 23 февраля 2024
Сама вже не знаю,що робити.Заспокійливі не допомагають.На два антидепресанти пробували зайти,але думала,що помру.На фоні тривоги худну.Кишечник болить,тошнота добавилася.Що далі робить не знаю,як взяти себе в руки.
Ответ дляПешитеБесАшипок
Чому думали що помрете?
Вам не підійшли антидепресанти?
ПешитеБесАшипок• 23 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Чому думали що помрете?
Вам не підійшли антидепресанти?
Так не підійшли.Сильні побочки.Тепер маю страх.Той стан не можу забути.
EL13• 23 февраля 2024
С этим можно справиться, но нужна работа с психотерапевтом.
Почему не обращаетесь к специалистам за помощью?
Ответ дляEL13
Боюся що скажуть що в мене якесь психічне захворювання
EL13• 23 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну, это как-то нелогично. Тем самым Вы усиливаете свое состояние.
А если не скажут, а если Вам можно помочь и т.д.?
Почему хотя бы не попытаться узнать что и как?