Семенівни сусідка• 23 февраля 2024
Як справляєтесь з тривожністю?
Нав´язливим думками?
Семенівни сусідка
• 23 февраля 2024
Заспокійливі теж не допомагають,не бухаю,просто тривожність постійна
Страх що втрачу розум і втрачу контроль
Единорог помог• 23 февраля 2024
Не справляюсь(( я й до війни тривожна була, а зараз все погіршилось, іноді здається, що я збожеволію
Семенівни сусідка
• 23 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Теж здається що зійду з розуму
Кондуктор маршрутки• 23 февраля 2024
Спорт і прогулянки на свіжому повітрі допомагають якщо регулярно. І ще посиденьки з такими ж однодумцями, щоб розуміти що не я одна.
Я ще плачу за всім весь час🤦♀️ От як не плакати як дурна я ще не зрозуміла. Прекрасно і після спорту плачеться, і після прогулянок і в принципі. А потім ходжу як вижатий лимон пару днів.
Бідося• 23 февраля 2024
Вже ніяк, заспокійливі п‘ю, нічого не хочеться і немає сил щось робити вже. Раніше гарячий душ допомагав і прогулянка на свіжому повітрі
когдадеЦкие• 23 февраля 2024
Я підсіла на Нервонорм. Слухаю відео як позбутися тривожності та панічних атак.
Треба підсвідомість змінювати...
Семенівни сусідка
• 23 февраля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Треба підсвідомість змінювати...
Не дуже допомагає відео
ИзЮмрудная• 23 февраля 2024
В понеділок купила мебікар, пила по 1-2 таблетки, трохи допоміг, вчора випила трохи коньяку, добре мене розслабив, сьогодні випила трішки лікеру, теж розслабив, ну я не напиваюся, я так п´ю щоб зняти напругу.
Допомагає ще слухати музику, прибирання, танці.
Доставучая• 23 февраля 2024
Мебікарм, нічого не дає. Алкоголь може підсилити тривогу. Антидепресанти починають пити з групою прегабаліну, або гедозипаму. Так як результат антидепресанту може початися через 14 днів, а то і довше, а прегабалін заспокоює. Але п´ється з малої дози, із наростанням.
ПешитеБесАшипок• 23 февраля 2024
Сама вже не знаю,що робити.Заспокійливі не допомагають.На два антидепресанти пробували зайти,але думала,що помру.На фоні тривоги худну.Кишечник болить,тошнота добавилася.Що далі робить не знаю,як взяти себе в руки.
Семенівни сусідка
• 23 февраля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Чому думали що помрете?
Вам не підійшли антидепресанти?
ПешитеБесАшипок• 23 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Чому думали що помрете?
Вам не підійшли антидепресанти?
Так не підійшли.Сильні побочки.Тепер маю страх.Той стан не можу забути.
Семенівни сусідка
• 23 февраля 2024
Ответ дляEL13
С этим можно справиться, но нужна работа с психотерапевтом.
Почему не обращаетесь к специалистам за помощью?
Боюся що скажуть що в мене якесь психічне захворювання