Сундучок с каникулами• 24 февраля 2024

Ремонт кухни, что бы вы переделали или добавили?

Какие бы вы штуки добавили или переделали в своей кухне, если бы делали новый ремонт. Я вот пока в голову пришло только подсветка и "вешалка" для сковородок, что бы под рукой были, раковину большую
Стетоскопуло• 24 февраля 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Сейчас зафукают, но все же покажу
Безвкусица, но главное чтоб вам нравилось.
PANTERA_KET• 24 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
До потолка полки мне кажется не удобно. Я на такие табуретку встаю
.специально маленькую купила. Идея хорошая , если каждый день туда не лазить.
Мне удобно. Рост высокий.
Под потолком, то что не нужно или раз в полгода надо достать.
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Мне удобно. Рост высокий.
Тогда да, я низкого роста.
Точная копия плова• 24 февраля 2024
У меня идеальная кухня, все есть, ничего бы не меняла.
PANTERA_KET• 24 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Если б вы сказали типовое
Я бы с вами согласилась. А так покажите свою. Посмотрим на ваш вкус
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
В мене також все життя була газова. Не витримала цього зеущання над випічкою, купила електро. Можливо мʼясо і готується не так швидко, але тісто в електричній це щось неймовірне
Так, не пигорає. В Україні газова була , завжди пригорало, вже і вниз воду ставила.
Манка Я• 24 февраля 2024
Ответ дляrefflex
Полотенцесушитель маленький. Ненавижу мокрые полотенца.
Я не користуюсь рушниками, тільки паперові одноразові.
Манка Я• 24 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А мені навпаки в газовій випічка легше ніж в електро дається. Бісквіт кекси в газовій без проблем. А електро не виходить
Сизоока бестія• 24 февраля 2024
Ничего бы не меняла, рабочая зона люблю чтобы пустая была. Подсветку на Али докупила. Я бы цвет пола сменила т.к темноват.
Манка Я• 24 февраля 2024
Освітлення робочої поверхні обов´язково, розеток мало не буває, викатні, або вставні, подріюнювач. Шафи до стелі, щоб не було пилу зверху. Хоч я і малого росту. В мене не багато місця, то я б зробила додаткову робочу поверхню що прихована.
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Вибачте що питаю, а що туди класти що такі здорові шафи до стелі? Ми просто купляємо свіжі продукти. Супермаркети під боком. Але може інша країна і інше життя. Тому такі великі не потрібно бо все можна купити. В мене одна велика до стелі , але там бойлер схований . Може консервацію. Дуже багато консервування і класти, але обірветься бо не з дерева полиці
Манка Я• 24 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
А як мити пилюку зверху? Там же накопичується з часом пил і жир навіть з витяжкою. Мене вже задовбало по драбині лазить витирати бруд і пил, мені вже не 20 ..буду робить ремонт під стелю. А що туди запхати найду. Хай навіть пусті будуть.
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Я просто на шафи картонку вирізали і поклала і не видно. Викінула знову нову поклала. Проблем не має. А так мити будете вздовж. Чим більше полиць тим більше хламу. Ну діло ваше
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Мне это все не надо. Холодильник нрав 4х дверный
І що?)) Я ж не вам пропоную)
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляЗамурмишка
Для мене це найкраще
В мене газ духовка вже 50 років
Найсмачніші торти і паски в мене
Скільки ж вам рокіа?))
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ми так робили 30 років назад)
Який хлам? Посуд стоїть
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Посуд, побутова техніка. Гащо там продукти? Ну можуть бути якісь запаси невеличкі.
Замурмишка• 24 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
Скільки ж вам рокіа?))
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
В мене і в такі влізло. І мультіварка,.і slow cooker, мясорубка, з чугуна кастрюля. Блендер. 2 вида для приготування яєць в різному вигляді. Але цим я користуюсь. Запаси також є. Ще тумбочки видвижні для кастрюль . Може в мене більші тумбочки глибокі , але все влізло. Я не люблю дуже багато чим не користуюсь. Тим паче в нас багато в супермаркетах вже готової їжі. Тому може і не потрібно велике, якщо ти не кухар
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
Ми так робили 30 років назад)
Який хлам? Посуд стоїть
Посуд який ? Сервізи та хрусталь? В нас такого хламу не має.. А тарілки люблю щоб під рукою були , а не лазити по шафам і шукати.
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
В мене посуд різдвяний, пасхальний на велику компанію. Плюс бокали для різних напоїв.Блюда для подачі. Все це звймає багато місця
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
В мене не один набір посуду на всі випадки. Ніякого хламу. Все сучасне і гарне)
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляЗамурмишка
З пелюшок печете? Господинбка)
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
В мене так в Україні було. Тепер лежить у кладовці. в магазині повно перед святами посуду кожний рік, різного дизайну.Користувались те що під рукою і зручно. На праздники в ресторані відмічаємо.
Замурмишка• 24 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
З пелюшок печете? Господинбка)
Бабуся пекла
Потім мама
У нас у всіх свої будинки з газовою плитою
Мурзилка• 24 февраля 2024
Ответ дляЗамурмишка
Бабуся пекла
Потім мама
Я думала вашій духовці 50
Гл. Амурная• 24 февраля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Гл. Амурная• 24 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
У меня высота 3 метра. Кухня под потолок

Сверху - сезонная посуда, бокалы разного назначения, бар
Гл. Амурная• 24 февраля 2024
Кухню делали полтора года назад. Это уже третья моя кухня и сделала все как хотела.
Менять в принципе нечего.
Разгуляшка• 24 февраля 2024
Ответ дляГл. Амурная

Мне бы тогда понадобилась стремянка чтобы добираться ,.даже с ростом 1.70 ну у каждого по разному. А что значит сезонная посуда? Одежда понимаю,.а сезонная