Дикая Роза• 24 февраля 2024
Хронічний Лотеріальний епіконделіт, зайдіть хто стикався з лікуванням?
Підкажіть будь ласка, хто як лікував, чи взагалі можна вилікувати?
Робив дві блокади, хватає на кілька місяців і потім знову біль повертається
Я_з_Франека• 25 февраля 2024
Когда-то разговаривала со спортивным травматологом.Оно все временно помагает.Это это уже навсегда.
Есть упражнения, погуглите. Нужно закачивать мышцы.Это единственное, что может реально помочь.
Я обычно просто забивала на боль, через время проходила. Сейчас стали болеть оба локтя, плюс добавился медиальный на левой руке.Нестероидные противоспалительные на какое-то время помагают.