Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024
Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка
В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
БолеИменее• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Автор, я бы взагалі не залишилася в квартирі з ними. Зібрала би речі пішла б десь в готель переночувати, а зранку до батьків чи куди Ви там плануєте ? Я би не змогла бути з ними в одній хаті.
Блін, вы даете, да я бы на порог не пустила их, скандал закатила, полицию вызвала. Ну что за позиция жертвы, почему жена с ребенком должна скитаться по отелям, пока этот кабель с кобылой греются в хате
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Так здесь много прибабаханых советчиц советуют уходить прям в сию минуту, сжечь эту свекрушину квартиру, уехать быстро с маленьким ребенком за границу..
Я предлагала этого мужа выкурить и разрекламировать его уважение к ребенку и жене. Не убегать, а бодаться чтоб мало не показалось.
Немає загран паспорта ( але вже записалась в чергу
Пізно всралась як то кажуть
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
В мене там нікого немає
Там таких как вы много, наверно есть отзывчивые и добрые,можно поискать какие-то сообщества ,в конце концов у вас выбора нет,если вся эта история правда. Еще ж интересно,что муж говорит
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляФайна пані
Немає у дитини закордонного паспорта?
Ні, дитині 5 місяці виповнилось
Файна пані• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Пізно всралась як то кажуть
То вам сиділи і чекати на паспорт. Куди ви з понеділка зібралися?
фан L.O.S.T.• 25 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
В мене була подібна ситуація, але ми були неодружені, просто жили разом у нього в квартирі. Його колишня приперлась до нього додому о 4 ночі після клубу. Поки я спала в кімнаті, вони примостились на кухні і займались......О 6 ранку я мовчки зібралась і пішла, але травму отримала конкретну. П.С. Він став моїм чоловіком потім, мала-дурна була, але я все-таки життя йому зіпсувала. Зараз він ніхто, живе десь в селі за рахунок здачі квартири в Києві за 6 тис. То довга історія. Тому автору вірю.
Каким образом Вы его простили после такого? Это ж такое наплевательское отношение к Вам, если в той же квартире практически при Вас... Как по мне, это не равносильно измене втихаря где-то, хотя и к такому много вопросов.
Киця-бриця• 25 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Квартира не её. Так что ей на выход
Какое такое на выход. Это квартира бабушки внучки, и это все для внучки!!!, а не для пьяного бабника приводящего в дом чужих пьяных баб.
Файна пані• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ні, дитині 5 місяці виповнилось
Паспорт можна з народження робити
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляФайна пані
Немає у дитини закордонного паспорта?
а разрешение мужа на вывоз ребенка не нужен?
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляФайна пані
Отож, я думала що все ще пускають з свідотсво
А загран вже там зробити
Файна пані• 25 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не потрібно. Військовий стан
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляБолеИменее
интересно как не пустила и что сказала бы полиции)
magic wand• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Будь ласка
Фигасе, он что, бессмертный? Это ж как надо было укушаться. Или он всегда к Вам не очень относился?
Файна пані• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
А загран вже там зробити
Там це купа грошей. У вас немає вибору.
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляФайна пані
Паспорт можна з народження робити
Знаю вже
Сама собі лікар• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так, я переселенка з Херсону
Буду планувати якось поїздку до Польщі
Як на кордоні буде, ще і дитя 😩
Буду планувати якось поїздку до Польщі
Як на кордоні буде, ще і дитя 😩
Їдьте в Німеччину. У вас буде за що і де жити. Дитина підросте в все налагодиться
Фокус-Покус• 25 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Во первых, у нас ночь. Во- вторых, новый дом, зачем нам ремонт.
Пиріжків покуштуйте!
У всіх різний достаток…. І різний ремонт…
Не думали такого?
Чи просто повипендрювпться?
Не думали такого?
Чи просто повипендрювпться?
Сама собі лікар• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
5 місяців. Черга, із-за поляків які дебош влаштували
Вас це не торкнеться
Ms. Сама прямота• 25 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Внуков может быть много. А сын один
Бла бла бла• 25 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
А київ що десь на луні знаходиться чи що? Якщо тривога в області то і в київ може залетіти. Я завжди слідкую за тривогою по області що там літає і куди.
В Киеве даже тревоги не было, что там следить, а ещё больше сидеть и переживать за ребенка, так чтобы не спать?
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
возможно родители и муж так не считают,тем более все еще живы,а вы уже наследство делите)
Все питаю зарання• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
В мене там нікого немає
А хто вам потрібен? Дитина з вами. Якщо паспорти швидко зроблять.
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Пиріжків покуштуйте!
Не думали такого?
Чи просто повипендрювпться?
Не думали такого?
Чи просто повипендрювпться?
Шта?
БолеИменее• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Та це троль. Вот скажіть, якби не дай Боже у Вас таке трапилось Ви б сиділи на порадниці і шукали підтримку? Я ні…
Это первое место куда бы я пришла, а вот своей бы маме не говорила чтоб не расстроить, а больше и некому было бы жаловаться. Тем более что у автора все ночью происходит, я бы не будила людей ради поддержки, когда есть форум
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляБла бла бла
Коли чоловік привів коханку яка мені не знайома
Я ще маю спати?
Якщо вона обкраде, дитині щось зробить чи мені, плюс вона п’яна, кашляє, я маю спати спокійно?
Ви наче не розумієте
Я ще маю спати?
Ви наче не розумієте
Ms. Сама прямота• 25 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я своё уже поделила, не волнуйтесь
Xвостокрутелка• 25 февраля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Мені чомусь теж так здається. Але ж фото…
Тю. Ми теж ВПО і винаймаємо квартиру з мінімумом меблів. Коли куми у гості приїжджають, то ми з чоловіком вкладаємо їх на дивані, а самі лягаємо на підлозі. Картина така сама, можно зробити фото, тим більш облич там не видно. А історії сочіняти багато хто вміє.
Це не значе що автор 100% бреше. Але ймовірність тролінгу є.
Невловимий Джо• 25 февраля 2024
Автор, головне - щоб були з собою гроші. І готівка, і картка (тільки саме ваша, бо свою він може заблокувати).
А до вас зранку чоловік якось озивається? Чи кружляє її? І щось на зрозуміла- він на вас руку може підняти?
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Я своё уже поделила, не волнуйтесь
не хамите
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Кружляв її, пішов проводжати
В мене з гаманця останні гроші вийняв їй на проїзд