Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024
Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка
В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Автор напевне троль, бо тільки троль буде робити фото так, щоб морда коханки не попала в кадр. Фото зроблені так, щоб не засвітити морду. Не знаю при яких обставинах робили ці фото, але це точно не коханка чоловіка. Та й автор пропала, явна ознака троля. Але 36 сторінок, це талант.
а ей надо было разбудить их и прямо фейс сфоткать?
а то, что пропала.. так это логично. пришел муженек и хоть бы там все в порядке было
ЗаведУющая• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
ну так прочитайте ответы автора. их не так много
Уже почитала, но более убедительной для меня эта история не стала.
Вы себе представляете кого-то кто приходит домой к любовнику, поспать возле кровати жены?
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
І автор жодного разу навіть не запитала у них чи часом не йобнулись.
я так понимаю ,что отношения у них давно разладились. может при ее беременности любовницу завел. А автор не уходила, так как некуда ей идти
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Легко. если там муж быдлота, то и любовница ему под стать. забухали где то и комендантский час, куда ей идти?
ЗаведУющая• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Домой к себе, а не к любовнику. Не?
Ответ дляПушкининиана
Мужик один раз долбанет ее об косяк и она до утра в отключке будет. мразь у автора, а не муж, а вы про обычных пишете.
Автор 6 років провела з цим мужиком, до сьогоднішньої ночі мала з ним купу планів.
Народила дитину, облаштувала побут.
І в один момент він перетворився на алкаша та того хто лупить об косяки до відключки, а чому не до смерті, звідки гарантія, що після косяка автор виживе?
Народила дитину, облаштувала побут.
Ответ дляЯ на хвилинку
Тема в топі, я просто не дуже вірю, навіть не автору, і не фото, а як чужа баба може спокійно спати на підлозі, коли плаче мала дитина. І таке відразу викладати на форум
Якби автор написала через пару днів то попросили б ЇХ НА ПІДЛОЗІ ,потім ДИТЯЧУ РУЧКУ, потім фото ЧОЛОВІКА І КОХАНКИ.
Ав автора доказів уже б не було.
І автор попросила підтримки а не доказів.
Ав автора доказів уже б не було.
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Домой к себе, а не к любовнику. Не?
а если дом далеко? Да явно ей пофиг на его жену. если там такая аморалка, то в чем вы ищете порядочность?
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Народила дитину, облаштувала побут.
во время беременности многие мужчины показывают истинное лицо.
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Не розбудить, а там был изменен ракурс фото, или фото обрезали. Вопрос зачем.
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
ничего там не обрезано. она фоткает с кровати и это видно
Ответ для vihola
А як баба, навіть сама тупа у світі не має інстинкту самозбереження, йде спати в дім, до дружини коханця і не боїться, що їй повиривають патла.
Тут на початку хтось писав що сестра гуляла з колискою на дворі поки чоловік приймав коханок.Точкою стало що коханка їх не пустила в ЇЇ Ж квартиру.
Читаєш і вже не знаєш чому дивуватися ,чоловікам ,які ведуть себе так чи жінкам ,які таке терплять.
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Це ви додумуєте, як і багато іншого в цій темі додомують замість автора.
Для меня это очевидно по ответам автора. С нашей ситуацией в стране эта история не удивительна. У мужиков башни сносит, а женщины становятся заложниками. так как в одной части боевые действия, в другой - оккупация, в третьей - заоблачные цены на жилье. вот и мирятся как то с идиотами((
ЗаведУющая• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Да причем здесь порядочность? Сам факт лежать на полу в ногах у жены. Это какой то бред. Люди ходят ночью по улицам и в нарушение комендантского часа тоже. Если это любовники, не логичнее пойти к любовнице и весело провести время в кровати, а не на полу в ногах у жены?
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
если она бухая была, то ей все равно где лежать. ну понятное дело ,что там быдлота
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
любовница тоже может быть замужем
Пишна молодиця• 25 февраля 2024
Ответ дляФайна пані
Не потрібно. Військовий стан
потрібно, до речі, я возила малого на море. обидва рази дивилися дозвіл чоловіка, нотаріально завірений
ЗаведУющая• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Я все равно думаю, что это какая-то скучающая декретчица развлекается. Я тоже могу мужа сфотографировать и создать тему, что ко мне мужик вломился и спит в моей кровати и красочно описывать свои эмоции.
Здесь в последнее время пару троллей резвятся круглосуточно, а может это один и тот же человек.
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
фото
и о чем это говорит? ей НЕКУДА идти. Потому и строила планы, исходя из реальности. о любовнице могла не знать, а закрывать глаза на явные предпосылки. Я вообще не вижу нестыковок в рассказе автора. Беременная женщина, потом 5 месяцев малышу.. за полтора года много воды утечь может.
Тушьмушьнюшь• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
П´яна наприклад, і він міг їй напи@діти що завгодно, наприклад що то його сестра чи ще хтось, а міг і прямо сказати що жінка, але йому пофіг він її вижене, а та баришня і рада, тут навіть в коментарях купа мізогінії, і жінки авторку х@ями обложили, думаєте в реалі таких немає?
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Угол стены обрезан на втором фото.
До того ж в Херсонскій області ’капці’, ’не взяла хворобу’ не говорять. Інший діалект.
Ответ дляХлопаю ресницами
Може підете розберетеся ?Ситуації різні бувають.
Згадую сусідку ,молода дівчинка ,народили ми майже разом.Її чоловік спускав всі гроші в автоматах ,вона з села ,його мама приносила їду і їм і дитині ,все купувала їм ,а він навіть дитячі програвав.Вона в 1+ рік дитини десь пішла на роботу і потім розвелась.Такщо не суди і не судим будеш.
Пишна молодиця• 25 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
что-то вы совсем фантастику пишете
не фантастику. я 5 років з алкашом прожила, от згадала ситуацію, я була вдома, а він прийшов п’яний та привів не ліву шмару а мою ж подругу-сусідку! я зробила вигляд, що сплю, бо боялася, що він мене буде бити, так він ліг з нею в наше ліжко поруч зі мною, й вони тр’халися спокійно, бо думали, що я сплю, а я поворушитися боялася
уточнюю - квартира була моя! а точніше це квартира моєї сім’ї де тоді жила мама ще моя та молодший брат, мені було 19 років, що називається - мала та дурна була
так що в ситуацію авторки вірю, чому не вигнала теж розумію, вона фізично слабша з грудничком на руках, а цей козліна все ж мужик, та ще й тітка незнайома
про останні гроші вірю теж
єдине погано - що нема паспорту закордонного
про себе скажу, колись в подібній ситуації пішла типу з донькою погуляти (кінець листопаду, але вже щось холодно було, мороз десь градусів 5-7), звісно нічого не взяла в руки - я ж гуляти! з собою було 15 доларів та ще якісь невеличкі гроші, в пакет взяла одне платтячко дитині (3 рочки їй було) та касету ДДТ, поїхала до родичів у Білорусь - це 93 рік був, збиралася потім до друзів у Москву поїхати назавжди!
це я втікла з власної домівки де ще мама та брат були( розлучилися ми ще через рік, а до того ще багато було всіляких принижень, а дівку ту привів він за 2 роки до того, як я з дому пішла
про останні гроші вірю теж
Пишна молодиця• 25 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
И вы молча достали кошелёк. Ага, ещё и обняли на прощание
та він взяв сам гаманець мабуть, повірте, вони знають де що лежить
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2024
Ответ дляnadia-74
До чого ваш опус, якщо автор печеться за репутацію коханки і обрізає її обличчя.