Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Сегодня сержусь• 25 февраля 2024
Автор якась космічна(якщо це правда). Якийсь стрьомний лисий мужик, з яким вона зустрічалась (а він скоріше її тільки для сексу і тримав і ведення хазяйства), роками з нею не одружувався, потім взяв таки за дружину вже, коли вона була на 4-5 місяці (цю всю інформацію беру з того, що автор писала, не важко порахувати). А тепер взагалі цирк влаштував. Ну не вірю, шо отака скотина була нормальною раніше. Автор, нашо було отак ’по-зальоту’ його змушувати на вас одружитись, хіба не видно було, що він вас ні за шо має? Я його не виправдовую, він кончений. Але ви де були коли від такого вагітніли? Ваш розум де був? І що, потрібен був такий шлюб?
Чорнобаївка• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Що автор необмежена в коштах на особисті потреби.
Що їй хочеться робити макіяж, значить, вони регулярно виходять кудись далі дитячого майданчика.
Я вас раніше полюбляла читати, а ось тепер розумію, що не так все добре) Ви - не знаєте геть життя та не бачили різні судьби, а тому - не маєте життєвої спостережливості. Бо молода мама - звичайна жінка, що має працюючого чоловіка (ви вже обізвали їх сім’єю алкашів, хоча не зрозуміло з якого дива)))). Може там дві косметички барахла з Аврори, де одна - прокладки, наприклад. Коротше - дурість ви пишете)
Я на хвилинку• 25 февраля 2024
Тема в топі, я просто не дуже вірю, навіть не автору, і не фото, а як чужа баба може спокійно спати на підлозі, коли плаче мала дитина. І таке відразу викладати на форум
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
О, розчарування, атпіски пішли🤣
Через троль на тему.
vihola• 25 февраля 2024
трольну* тему
Чорнобаївка• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
О, розчарування, атпіски пішли🤣
Через троль на тему.
Та прям розчарування))) так, знатиму тепер, що Віхола і така буває)
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
А як баба, навіть сама тупа у світі не має інстинкту самозбереження, йде спати в дім, до дружини коханця і не боїться, що їй повиривають патла.
Чучело-Мяучело• 25 февраля 2024
Напишите пожалуйста кто-нибудь, может автор упоминала, почему её муж поступает как будто бы на зло ей, и почему они не разговаривают. Что было причиной такого быдлячего поведения? Не мог же мужчина быть нормальным, нормальным и тут раз и соску привёл в дом к жене младенцу🤦🏽‍♀️
Бла бла бла• 25 февраля 2024
Ответ дляvikohka
блин, да вам то какоe дeло? чeго вы прицeпились?
К кому я прицепилась? И да, мне все равно, вы тоже можете не спать и мониторить как летают шахеды на востоке Украины, всем все равно
ЗаведУющая• 25 февраля 2024
Всю тему не читала, может кто-то нашел ответ на вопрос: в чем смысл этого романтика, привести любовницу поспать на карематике рядом с кроватью жены, укрывшись пледами?
По моему, автор нас просто разводит. Может родичи какие-то ночевали у нее.
Нашли в капусте• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Сказала з погрозами на мене. Мені страшно(
Кто и что сказал ?
Бяки-козяки• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ми в Києві зараз, це квартира його матері
подзвоніть їй - фото покажіть, хай виховує синочка
Поліцейський патруль• 25 февраля 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Тааак! Як ви то пропустили?😂
Третя серія називається «Бывшая жена и ее ребенок», не дякуйте 😅
Не можу не подякувати. Пішла шукати. Чай вже заварила.
Фенте Фря• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Що автор тролить, люди на килимку знайомі, родичі, які заночували в маленькій квартирі, тому на землі в таких умовах.
То ні подушки родичам не знайшлось, ні простині? Як собаки на коврику.
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Це більше схоже на правду, ніж те що чоловік привів шалаву, а дружина мовчки спостерігає і фоткає їх для форуму.
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ дляКоролеВешна
Ой. Я вчера только вспоминала, где я с семьей спала первые 2 недели. Так около окон еще вариант неплохой.
Мы в подвале спали. Мариуполь.
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я так розумію, що поїхати у Німеччину на виплати - це варіант практично на усі випадки життя тепер і вирішення сімейних проблем? Оце німці мабуть в шоці.
как бы да.. Война у нас в стране. Если бы не война, то автор бы поехала к родителям домой. А сейчас они в оккупации. Смешно вам???
Лівий Локіть• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
А потім ще митися пішла і омлєта смажити)
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2024
Автор напевне троль, бо тільки троль буде робити фото так, щоб морда коханки не попала в кадр. Фото зроблені так, щоб не засвітити морду. Не знаю при яких обставинах робили ці фото, але це точно не коханка чоловіка. Та й автор пропала, явна ознака троля. Але 36 сторінок, це талант.
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
І автор жодного разу навіть не запитала у них чи часом не йобнулись.
Кава з перцем• 25 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Не знаю, що ви так любили у неї читати, бо вона у мене в заблокованих давно же
Лівий Локіть• 25 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Значить, без зручностей вкласти не логічно, а от самому так вкластися - ок?
Тушьмушьнюшь• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Бо вона боїться свого мудака, це ж очевидно
fialka123• 25 февраля 2024
Автор, ну что там у вас? Целый день в тему захожу
Пушкининиана• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Я би таке влаштувала, що мені би все рівно було би чи він більший. Летіла би вона в мене як сраний віник. А почав би руки простягати до мене- викликала б поліцію.
Мужик один раз долбанет ее об косяк и она до утра в отключке будет. мразь у автора, а не муж, а вы про обычных пишете.
Тушьмушьнюшь• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ох вже ці ’я би’. Ви не були в подібній ситуації, тому не можете стверджувати, як би себе повели.
Пушкининиана• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Даже моя бабушка 26-го года рождения замуж беременной шла. И свекровь 47-го года, и мать 50-го года, и я 75-го года. Че просто так замуж идти?
И плевать на ваши рукалицо
Не в этом даже дело, залет или нет.Каждый секс модет закончиться беременностью.Те, кто осуждают, у н х был секс до брачной ночи?Значит они могли залететь легко.Зато тут осуждать ммм.Прям капец.У женщины и мужчины был секс до свадьбы, ах, вы что.
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Автор первая, кто забеременела случайно? А даже если не случайно, то все прям мудрые и счастливые женщины тут на форуме сидят? противно вас читать. Вы лежащего бьете ногами.
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ дляЗаведУющая
ну так прочитайте ответы автора. их не так много
Кудряшка Сью• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Такие истории не исключение. Я верю автору. В ее сообщениях явно читается страх к мужу.