Мексиканочка• Изменено 25 февраля 2024
Фолікулярна кіста
Дівчата,хто розбирається, де тут розмір кісти в заключенні?
Тиждень тому знайшли,визиває кровомазання,тягне, збила критичні дні.
Полізла читати,всі пишуть що важливо який розмір кісти. Не бачу його в заключенні. Хіба таке може бути🙈
Містить ізохерогенну структуру 23 мм це може бути розмір кісти?
Я вже себе накрутила далі нікуди. Піду до іншого гінеколога,але запис тільки на наступну суботу(
Мексиканочка
• 04 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Блокады дексаметазона? В сустав?
А по кисте, сказали как, делать УЗИ каждый цикл?
В мишци. Через 2 місяці до лікаря на контрольне узі
Мексиканочка
• 04 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Блокады дексаметазона? В сустав?
Стосовно висновку ,напишіть в особисті. Не знаю як вам написати,скину заключення
Бармалейка2• 04 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
Откроюсь
Хтомолодець? Я!• 23 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
Здравствуйте! Как ваши дела?
Мексиканочка
• 24 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Здравствуйте! Как ваши дела?
Все добре,наче,дякую.
Дозволили спорт, від пролактину поки нічого не приймаю. Не бачу сенсу,враховуючи те,що нервую постійно.
Ви не записувались до лікаря за посиланням на консультацію?
Хтомолодець? Я!• 24 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
Все добре,наче,дякую.
Нет, я пропила 1 упаковку кок, сделала УЗИ, киста уменьшилась, но ещё есть, начала вторую, после второй пойду к врачу
Мексиканочка
• 24 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тримайтеся! Все вийде і обов´язково пройде!❤️
Хтомолодець? Я!• 24 марта 2024
Ответ дляМексиканочка
Спасибо! И вам здоровья! Чтоб киста ушла!
Я табл пью, но волнуюсь, не хочу их пить
Мексиканочка
• 25 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Все буде добре. Бачите вже краще. Якщо будуть сумніви,наберіть мого лікаря,не пошкодуєте!