МинерАлочка• 26 февраля 2024
Хтось брав дітям такі босоніжки?
Фірма sprandi. Дякую за відгуки!
ШобВам_КакНам• 26 февраля 2024
Именно этой фирмы не брала, такие же но другой были. Очень удобно если во дворе играть, не жалко песок, грязь потом в машинке можно постирать.
Не виправдовуюсь• 26 февраля 2024
Тоже брала другой фирмы несколько лет подряд, на декатлоне, для двора отлично
Шиворот Навыворот• 26 февраля 2024
Несколько лет подряд дети ходили в таком фасоне, все отлично, не натирают, удобные.
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Я в минулому році такого ж плану брала скесерси, все літо відтягав - і вдома, на велосипеді, самокаті, пляжі, на морі, прала кілька разів в пралці, ще й віддала в пристойному вигляді, цілі. До цього весь час були крокси. Але зараз ціни конські і на скесерси, і на крокси.
Тішуся неперетішуся• 26 февраля 2024
Фасон хороший, но смотря как ребенок носит. Брали то ли этой фирмы, то ли похожей с Амазон, то быстро отклеились и вырвались ремешки из подошвы
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
Тімберленди брала подібні
Там ціна зашкварна для 1-2 місяці походити.
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Скечерси після минулого літа вижили, написала вище, а ця фірма невідома мені. Зовнішній вигляд син одобрив.
Dark_Yasna• 26 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
декатлоновские тканевые неубиваемые, если хотите точно быть уверенными.
ТочноБудет• 26 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
У 800 грн обійшлися 36 розміру
Винник• 26 февраля 2024
Були кросівки цієї фірми. Дуже воняли клеєм, але носилися добре. Маломірили
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляВинник
Дякую
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляТочноБудет
У 800 грн обійшлися 36 розміру
Непогано, але на 1-2 місяці дорогувато
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляDark_Yasna
Дякую, буду мати на увазі. В мене ще й донька є.
Мамин тріль• 26 февраля 2024
Я брала цю фірму кросівки та сандали іншої форми. Ідеально відносились , при тому , що дитина просто ’вбиває’ взуття.
Dark_Yasna• 26 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
там и мальчик и девочка есть расцветка
Мамин тріль• 26 февраля 2024
Ответ дляDark_Yasna
там и мальчик и девочка есть расцветка
Декатлон на вузькі ніжки і в низький підйом лише.
Фенте Фря• 26 февраля 2024
Нормально вони носяться, але не підходять для дітей, в яких потіють ноги. Нога починає ковзати по тій підошві і натирає. І на широку ногу, мені здається, теж не підійдуть. В минулому році такі чорні були.
Dark_Yasna• 26 февраля 2024
Ответ дляМамин тріль
не замечала такого, ноги не стандартные у всей семьи. без примерки ничего никогда не покупаем.
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляDark_Yasna
там и мальчик и девочка есть расцветка
Дякую, симпатичні!!!!
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Які ноги в першому реченні, щось виправило не те? Дякую.
МинерАлочка
• 26 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Аааа, виправили, зрозуміла, дякую.
Не виправдовуюсь• 26 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Дякую, симпатичні!!!!
Як на фото 1 роки 3 чи 4 сину купляла, все ок. Вони теж трохи маломірять
АдеКВАтная• 26 февраля 2024
брала минулого року дочці в табір, то 2 тижні табору пержили але підошва не стійка до стирання
Бабуся Бетман• 26 февраля 2024
Покупала сыну похожие в Декатлоне. Нормально относил все лето. Легко моются, быстро сохнут.