Дякую_аж_підскакую• Изменено 27 февраля 2024

Кто занимается спортом, зайдите

Какие упражнения нужны для верхней части руки. Всегда были ручки стройные, а сейчас в том месте ’утолщились’.....
Всегда была стройняшкой и тут на тебе....😢
Потребую апгрейду• 27 февраля 2024

автор Дякую_аж_підскакую • 27 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Обов’язково робить планку , є класний ролик на YouTube, це як доповнення до фітнесу , я займаюся йогою і барре, + планка , працюю лише з гантелями по 2 кг . Мені подобається як я виглядаю , мені 41 . І нічого не висить .
https://youtu.be/ChceRFH-Pfw?si=Jg5FYREbgWs7zJ4m
На 7 м упражнеии сдохла
ЯспАкойнаЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
На 7 м упражнеии сдохла
Это с непривычки , потом еще сами добавлять начнете )
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вы каждый день делаете?
ЯспАкойнаЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Вы каждый день делаете?
Да, тренируюсь 3 раза в неделю, а планку каждый день.Реально рабочая схема , даже если вы будете делать только планку , наладите питание , результат будет
Руда ліса• 27 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так не можу зрозуміти від чого. Із харчування звичка не змінила майже. Навпаки сиділа на дієті ( гастроентеролог прописав) , та додала в раціон броколі та авокадо... Теж мені для здоров´я потрібні
значить перебір по калоріям. Набирають від профіциту. В тому ж авокадо багато жирів
Ответ дляРуда ліса
Та може причина в щитовидці.... З´явились проблеми. Ендокринолог теж своє лікування призначив.
Ответ дляПотребую апгрейду
https://youtu.be/aEjNAD9vQ2Q?si=_yIb-A1KXuSXNnVa
Спасибо
Потребую апгрейду• 27 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
100 проц. теж впливає, слухала багатьох ликарів на ютюб, кажуть, що стає тіло дрябле і руки при проблемах з щитовидкою

Ответ дляПотребую апгрейду
Жах, ви уявляєте який для мене це зараз стрес. Я все життя була стрункою, з гарним тілом, шкірою, пропорції пісочний годинник....
Потребую апгрейду• 27 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
автор, я теж з 53 у 64-65((( і теж фігура як у вас,
і неможливо схуднути ніяк, але я маленькими кроками з НГ експерементую, буду щось з цим робити,
подивилася відео з 2010-2012 рокив на днях, де дитині 2 роки, а я тонка і молода як балерина (((.... т реба щось робити
Ответ дляПотребую апгрейду
А у вас за який час? В меня ці 5 кг набрались за пів року
Потребую апгрейду• 27 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
з 2012-2013 року, декилька разів вдавалося худіти до 60-59 кг, а потім восени-взимку знову набирала до 64((((
мій набір 10 років тому почався з ОК і депресії((
Ответ дляПотребую апгрейду
ОК це що?
Потребую апгрейду• 27 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
ОК це що?
Протизаплідні
Працівниця року• 28 февраля 2024
только диета к сожалению
у меня шикарные мышцы на руках ( типа майли сайрус ) но стоит начать перебирать калорий так тут же обростают жирком как их не качай. диета - снова ручки у как модели.. отживают и подтягиваюсь каждый день . три раза в неделю упражнения со свободными весами и тренажеры с эспандерами...
автор Дякую_аж_підскакую • 28 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
только диета к сожалению
Сколько вам лет....и по поводу диеты..... Что у вас в рационе и в каких количествах? Спасибо