ЗабежАЛОЧКА• 27 февраля 2024
Перехідний вік. Як пережити?
Дівчата, матусі! Як пережити цей період? Життєрадісна дитина стала 12 річною вічно невдоволеною зі сльозами на очах. Вигадує щось, що на голову не натягнеш! В школі тільки і спілкуються, вибачаюсь, про презервативи, секс та інше. Приносить цю інфу додому і мама пояснюй. Я пояснюю, але вона потім сама додумає і плаче. Постійні питання на "цю" тему. Потім то іграшку шкода, то палочку на вулиці, кішку та інші. К психологу ходим, були у невропатолога. Нічого особливого не бачать. А я вже на грані зриву. Як ваші діти себе поводять в такому віці? Критики не прошу, ядом не пшикайте і так важко прошу поділитися може у кого є теж подібне?
Марічка• 27 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Моїй тільки 11, не уявляю чого в 12 років дітей будуть бентежити питання про секс.
Звідкісь з оточення йдуть ці розмови. Може в класі є хтось такий хто постійно ці теми мусолить. Ви не питали доньку чого такі питання виникають?
Не представляю, что еще есть такие необразованные взрослые
Басноплетка• 27 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ні, тому що в школі викладають статеве виховання, от вона приходить додому і все розповідає і розпитує, типу « ну я є, значить у тебе з татом точно був секс» і т д
Вона просто не вважає цю тему забороненою
аа, понятно :)
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ось і у нас не вважає що це типу не можно. Постійно питає і питає. З ранку до ночі в прямому сенсі
Козачка• 27 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
мимишечка :))
Угу
’Я потерял то, что я любил, понимаешь??’
Порвал куртку страшненькую, выкинули ее. Потом ночью ходили к мусорнику с фонариком, т к ’да, просто буду с ней жить, хоть и мала’
Ну я этой куртке даже благодарна, слезы в голосе часто, а не плакал.
Хоть проревелся наконец-то мой мальчик.
П.с. куртку уже кто-то забрал или выкинул в бак, не нашли)
Хоть проревелся наконец-то мой мальчик.
Анонім Завгосп• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Проблема в постійних бесідах про секс, презервативи і постійну асоціацію на цю тему. Я втомилася від цього
В мого сина ця цікавість була в 11 років, коли вперше закохався в однокласницю. Пояснила, що в цьому віці він може з дівчиною тільки дружити, намагатися узнати побільше один про одного, які інтереси, чим живе дівчина. Сходити разом на прогулянку, можливо десь на екскурсію поїхати, якщо знайдуть спільний інтерес. А ’любов’ буде пізніше, одружитися можна з 18 років. Все зрозумів, закоханість через пару місяців минула, знову став нормальною дитиною
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
Она регулярно с психологом встречается? После встреч с психологом ситуация не корректируется?
что говорит психолог?
Психолог говорит, слухайте, не підвищуйте голос, відпрвідайте. Но не постійно ж, я не можу вже
Анонім Завгосп• 27 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ваша в 12 розпитує, а моя похресниця в 7. Вже і вібратор мамин знайшла і тулила між ніг, казала, шо так їй приємно. Постійно намагається вломитись в душ і подивитись татовий пісюн.
Матір божа😯
Басноплетка• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Может вас самой нужно отдельно с психологом поработать? :)
Лялька в колисці• 27 февраля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Матір божа😯
Та прям, что приятно вибрирует - это логично. Маме надо было лучше прятать.
Посмотреть на папу - тоже норм, в детских садик дети таким промышляли во все времена. Просто тут вместо детей папа
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Отож і моя закохалась, але інтерес капець який прям все дізнатися. Кажу, що ще не час, треба підрости. А воно її і лякає і цікавить
Нічна ненажера• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Есть несколько. Читаем, говоримо и снова что-то придумает новенькое . Я говорю, что ты знаешь все,больше ничего не придумали. А ей то у игрушки писюн видится, то привилось и плачет, то на плакате в городе люди обнимаются, а ей секс видится. Дурдом
Начните смотреть с ней романтический фильмы о любви. Титаник и тому подобное. Расскажите, что секс между взрослыми и любящими любви нормально. Пусть больше в моральный аспект ударится.
В школе же все пошло обсуждается, наверное. Порно и тд.
Козачка• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Терплю, но иногда и у меня сил нет. Думаю, может это ненормально в таком возрасте это видеть везде.
Та меня тоже кумарит..
Письки по 4 см еще. А уже научились в школе движения типа секс еще и стонут..
Эх
Еще и каждый в классе хвастается что член у него огромный
Эх
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Угу
Хоть проревелся наконец-то мой мальчик.
Оце і у нас. Не дай Боже я щось викину з речей, навіть якщо мале вже. Реве, що її кофтинка одна там, їй страшно
Лялька в колисці• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можете всем видом показывать как вам неприятно, рано или поздно перестанет спрашивать.
Не уверена что это хороший вариант, но если вам так неприятно
Хата на мати• 27 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Ну і не уявляйте. Я навіть в 15 про таке не думала і діти в моєму оточенні не мусолили цю тему. Хоча і перехідний період був і хлопці до дівчат приставали.
Можливо не треба дітям так швидко дорослішати?
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Та меня тоже кумарит..
Эх
Вот и у нас с этого началось. Пацаны стали стонать и говорить ’пошли трахаться’. Отож и понеслось
Марічка• 27 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Да, остановите их развитие.
Как прапорщик поезд.
- поезд, стой!! Раз-два
Как прапорщик поезд.
- поезд, стой!! Раз-два
Хата на мати• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
12 років?
Майданщица• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Нема проблеми. 100 разів пояснювала, але питає знову мільйон разів щось додумає
Що саме додумує?
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Я теж росла в такому середовищі, де діти це діти. Який там секс. Тому і в шоці, що моя донька, такі питання, уява... з купою психологів спілкувалась, кажуть, що вам ще пощастило, що розповідає.
Козачка• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ужжас(
Учу уважать девочек, ежедневно об этом разговоры
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Що саме додумує?
процес. Хоча все в книжці для дітей показала, але думок купа. Питань мільйон
Басноплетка• 27 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
А я в 13 уже думала вовсю, только никому не говорила) И?:) Пусть все держат в себе?)
Сапай вазони• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
1. Радуйтесь что она так вам доверяет и не отвергайте или отмахивайтесь
2. На каждый 150 такой вопрос снова отвечаете и объясняете. Где секс, не не секс и почему
Козачка• 27 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
Я в 13 нашла эммануэль книгу и началась моя мастурбация активная))
ЗабежАЛОЧКА
• 27 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Я за все свои годы столько раз слово секс и презервативы не говорила))))
Лялька в колисці• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Как показано в книжке? Достаточно подробно чтоб не фантазировать?
Были в Польше в детском музее, там цифровая инсталяция - влагалище+матка, и прям крупным планом показано как именно член проникает. Ничего, никого не ужасало.
Разве что мою маму смущало
Марічка• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Одного мало оказалось?
Сапай вазони• 27 февраля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Додатково поясніть коли можна це олсуждати (вдома, вечері, в вузькому колі), а коли ні (в магазині, на уроці, в ресторані і т.д.)