З родзинкою• 28 февраля 2024
Невролог для ребенка киев. Богатырской
Подскажите пожалуйста, как попасть на Богатырской к неврологу. Читала там вроде неплохие врачи. Может посоветуете кого нибудь... к кому идти, направление от педиатра есть. Платные не предлагайте, ( это дорого для меня) интересуют только по направлению. Спасибо.
Irina-5d24• 28 февраля 2024
Я через регистратуру записывалась первый раз. Второй, через пару лет, шли в стационар к завотделения. Но это по знакомству.
Ви про лікарню чи про реабілітаційний центр, що поряд з лікарнею?
Можу порадити в реабілітаційному центрі Здвіжкові Віру Миколаївну.
ДУЖЕ специфічна людина, проте як спеціаліст - рівеньБога (на мій суб*єктивний погляд)
Ну і все ж залежить від вашої проблеми
п.с. не знаю чи є та Здвіжкова зараз в країні, може виїхала з початком повномасштабної....
Ну і все ж залежить від вашої проблеми
З родзинкою
• 28 февраля 2024
Ответ дляTatius_ka
Ну і все ж залежить від вашої проблеми
Я про діагностику. Потрібна консультація, у дитини нервові тіки.
Знаю бакси• 28 февраля 2024
Ми були в Нечай Алли Федорівни.Подзвоніть в реєстратуру,запитайте по яким дням вона приймає.Спостерігались в неї з приводу епілепсії.
З родзинкою
• 28 февраля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Дякую.
Леплю из пластилина• 28 февраля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Спробуйте туди подзвонити. Можливо підкажуть як вірно зробити.
А ви через свого педіатра по направленню попасти не пробували?
З родзинкою
• 28 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Направлення є. Ось і хотіла дізнатися як туди потрапити. Бо на хелсі нема запису, мабуть тільки через реєстратуру. Завтра буду дзвонити...