Ваша прЭлесть• 28 февраля 2024

Лікарняний відкрити зараз, будь ласка, ТЕРМІНОВО

Мій лікар по декларації вже закінчив сьогодні прийом( Я на роботі, піднялась температура, дуже погано( що робити, як сьогодні відкрити лікарняний? З роботи не відпускають. Чи може приватна відкрити лікарняний?
Гага Газу• 28 февраля 2024
може
Ума Палата• 28 февраля 2024
Так если вы на работе и вас не отпускают, зачем с сегодняшнего дня? Завтра идите к дежурному врачу и вам откроют больничный
Крихітка на всі• 28 февраля 2024
Зв´яжіться зі своїм лікарем. Він вам розкаже що робити.
Те, що у лікаря закінчився прийом зовсім не означає, що лікар не на робочому місці.
автор Ваша прЭлесть • 28 февраля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую! Зараз спробую
Шкала Радощів• 28 февраля 2024
Ваша тема про звільнення?
Сільський ансамбль• 28 февраля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую! Зараз спробую
Я в суботу відпросилася з роботи і лікарняний мені відкрив черговий лікар. Вже в понеділок пішла до сімейного продовжити