На паровозе• 28 февраля 2024

Хто носить Estro?

Як вам?
Я дуже задоволена виглядом та якістю,але на 10 по зручності не тягнуть

Мережа ніби українська ,але на сайті то написано виробництво китай то Україна,на різних моделях різне
Ёшки_Матрёшки• 28 февраля 2024
Обычный китайский китай
Подтяжка• 28 февраля 2024
Їх відшивають у Китаї, це точно. Гарні на вигляд є, і якість непогана. Але по зручності не райкер звісно. Я в сапогах нормально почуваюсь, а от босоніжки і туфлі незручні виявились
автор На паровозе • 28 февраля 2024
Ответ дляПодтяжка
Якісь дійсно гарна
Не пью, не курю• 28 февраля 2024
Різні, є Китай, Туреччина, Україна і тд.
Це лотерея, є гарні, зручні і якісні, а є г... яке сезон не вижило, а вигляд втратило ще раніше, часто фарбуються в середині.
Значит надо• 28 февраля 2024
раньше только там обувь покупала и миратон еще
мне очень нравятся модели, качество норм
Тримбулька• 28 февраля 2024
В мене їх чоботи, дуже зручні