Вчителька з мікрорайону• 28 февраля 2024

Спілкування з батьками коли хворий

Ой, а шо ж таке?
А як же ти так?
А чим ти лікуєшся?

Не відповідати весь цей період не варіант. Знайдуть через друзів, піднімуть на ноги пів Києва. Добре, що самі не приїдуть. Написати смс- все рівно телефонують. Взяти на хвилинку і сказати що тобі погано, сорі- все рівно втисне оте ойкання

Знаю знаю, добре що є батьки. Я ж не сперечаюся. Але оце ойкання воно тільки дратує. Ну блін як захворіла? Обично
Ваші такі ж кіпішні та переживатильні?
Я супер-пупер• 28 февраля 2024
Так ,такі ж

Попельшка• 28 февраля 2024
моим наплевать.
никогда не было у них переживаний.
с детства у меня зубы кривые и это их не волновало никогда.
ни скалиоз, ни миопия - их не волновало.
Они даже очки мне не купили, когда у меня зрение упало.
Я взяла очки у одноклассницы и их носила.
мы разговариваем только про какую-то муть,
типа про соседей или про сериалы
автор Вчителька з мікрорайону • 28 февраля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Так ,такі ж
Ото воно з віком таке починається?
Ответ дляПопельшка
моим наплевать.
никогда не было у них переживаний.
типа про соседей или про сериалы
Ну в нас то в формі монолога що вона робила ці дні. Сьогодні задихаюся і слухаю як вона три дні малину обрізала та качок різала. Тут говорити важко, кинути трубку - буде дутися тиждень. На повному серйозі. А вставити ’ мені важко говорити’ ніяк
Я супер-пупер• 28 февраля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ото воно з віком таке починається?
Та ні, так завжди було
Ms. Доброта• 28 февраля 2024
Моя мама відразу починає повчати, що вона ж попереджала і як треба лікуватися. Інший раз так погано, що дихати не хочеться, а тут вона зі своїми розмовами.
Редисочка• 28 февраля 2024
Моя адекватно реагує
Попельшка• 28 февраля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
так и отлично.
отдохнете неделю
Ответ дляMs. Доброта
То в мене на фоні папа. І з ’ а які ліки п´єш. Пий такі. Мені помагає’

Ото воно якось сприймаєш як розмову дитини. Треба вислухати. Але коли погано то насилу стримуєшся щоб не матом : та дайте мені спокій всі

Ответ дляПопельшка
так и отлично.
отдохнете неделю
Е, так не пройде)
То ж треба потім пробачення просити. Розмовляти не лише зі мною не буде , а й з внуками.
Ответ дляПопельшка
моим наплевать.
никогда не было у них переживаний.
типа про соседей или про сериалы
Співчуваю (не розумію коли плюють на здоров´я дитини коли то залежить від батьків і можна ще виправити
Весотехник• 28 февраля 2024
В мене не має вже мами, батько вже старий, а я хворію, проблеми зі здоров´ям і так мені хочеться щоб мама пожаліла як колись .
Директриссимо• 28 февраля 2024
Кажіть, що голос пропав (пишіть, в сенсі, смс)
Куратор дебошей• 28 февраля 2024
Кажіть, що будете писати і строчіть повідомлення у вільний час. Ще просіть грошей і багато скаржтеся
MacOS-ница• 28 февраля 2024
Ответ дляПопельшка
моим наплевать.
никогда не было у них переживаний.
типа про соседей или про сериалы
А мне на падение зрения говорили что если очки одеть, то вообще испортится. А я под конец учебы с первой парты почти не видела что там на доске.
Кстати да, прикусом тоже не занимались
Ответ дляКуратор дебошей
Так вона дасть гроші))
В тому то й річ. А потім буде постійно нагадувати що непутьовій доньці помогла.
Тому навіть коли дуже треба, погано - я намагаюся говорити що в мене все добре.
Ответ дляВесотехник
Співчуваю 😥
Які б не були відносини з батьками, ми залишаємося дітьми поки вони є.
Куратор дебошей• 28 февраля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так вона дасть гроші))
Ну от, хай посамостверджується, яка ви непутьова і зовсім дбати про себе не вмієте. Але хоч гроші у вас будуть, як компенсація
Ответ дляКуратор дебошей
Я не хочу розписувати чому так. Але то краще без грошей.

Куратор дебошей• 28 февраля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вам, звичайно, видніше. Але якщо людина прагне самоствердитися, то краще їй не заважати. Бо це з її боку або нарцисизм, або пасивна агресія, у будь-якому випадку, нічого хорошого і виправленню не підлягає, тому треба шукати якісь екологічні способи взаємодії для себе
Ответ дляКуратор дебошей
Ну в мене мама цікава особистість. Для всих добра хороша. Для своїх диктатор рідкісний. А ще обізлений тяжким життям. Вона може скандал на рівному місці розвести, пригадати ще те , що років 20-30 тому було. А якщо ти посмів огризнутися то починається мовчання. Не говорить зі мною. Були колись з дітьми , малим по 2 та 3 роки ще було. Вони ’ буся ,буся’ - а та мовчить.
Мінятися вона не зміниться. В цілому не найгірший варіант батьків був. Тож у нас відносини поверхнево теплі. Їзду тепер рідко, допомагаю. В своє життя не пускаю.
Може тому ці ойкання і дратують. Бо за ними нічого крім самого ойкання не стоїть
Куратор дебошей• 28 февраля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Співчуваю, у мене мама дуже строга і агресивна, характер стервозний, взбалмошний, склочний, токсична людина, але вона, об´єктивно, добра матір, це наче вроджений інстинкт і він у неї є. Я її дуже люблю, хоча і бачу всі недоліки, і звичайно, не все гладко у наших стосунках. Вона умудрилася образити і плюнути в душу всім, кого вона знає. Отака людина. Але я хворію, і вона розуміє, що вона мене переживе і що часу не так багато і докладає багато зусиль, щоб опанувати себе. Виходить не завжди, але у лікарнях-реанімаціях вона завжди поруч і підстраховує
Попельшка• 29 февраля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Е, так не пройде)
так и хорошо, отдохнете два-три-четыре месяца. Зачем вы прогибаетесь ?