Чекаю завтра• 02 марта 2024

Срачна тема, всі сюди-чи будете вітати вчителів та вихователів з 8 березня?

Галя-краля• 02 марта 2024
Ми проголосували на зборах, що вітати не будемо. Проти висловилась більшість, я була за. Син буде вітати куратора, бо дуже її любить, подарує квіти і цукерки. Коїв, 5 клас.
Прожили в Польщі 1,5 роки, в цей день вітають всіх жінок, всі йдуть з квітами, дуже гарно. З приводу здавати гроші в школі, здавали в Польщі постійно, на канцтовари, книжки, обіди, екскурсії. Все так само, як і у нас. А на штори, дні народження, і всяку непотрібну муру ми і дома вже давно не збираємо і не здаємо.

Пацелуйнитуда• 02 марта 2024
Буду
Околовита• 02 марта 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ми проживаємо 10 років, вже школу закінчуємо, ніколи не вітали, навіть на 1 вересня тут без квітів приходять.
Первого сентября да, без цветов, а на 8 поздравляли в прошлом году
Марфа Українівна• 02 марта 2024
Так, голосували і всі погодились
В танке• 02 марта 2024
Ответ дляserebro16-72be
Вас вітають сторонні чи близькі? От і все. Це підлабузництво.
На роботі вас не вітають теж?
Чи то все близькі люди?

Пс-в мене дитина в 8 класі за своїм бажанням йде вітає першу вчительку, при цьому класного керівника не вітає-теж підлабузниця?
Маргарита и Мастер• 02 марта 2024
Ответ дляВ танке
На роботі вас не вітають теж?
Чи то все близькі люди?

О. То трохи інше коли доросла дитина хоче привітати сама улюблену вчительку. Сама. А коли мама суне цукерки 7річній дитині це вже зовсім не про бажання дитини
В танке• 02 марта 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
А в 7-8 річної дитини бажання не може бути ?

Маргарита и Мастер• 02 марта 2024
Ответ дляВ танке
Та перестаньте. Всю дорогу мама навчає як дати і що сказати.
В танке• 02 марта 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ясно, ви ж краще знаєте
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 марта 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну что-то в этом есть. Ведь от класса подарить букет или коробку конфет тупо дешевле, чем персонально.
Я, например, могу понять тех, кто не хочет дарить подарок учиельнице по каким-то причинам. Но настаивать только на общем подарке, то это явно в целях экономии. И вроде подарок подарить и потратить не больше двадцатки.
І що цікаво, то тим хто особисто вітає вчительку від себе байдуже роблять це інші чи ні, а тим хто від себе не вітають, обовʼязково треба відро гімна на вітаючих від себе вилити та обізвати їх підлабузниками.
Куда_бежать• 02 марта 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
На счёт конуса правда. Хотя было бы правильнее чтобы этот конус вручили деткам в не они с ним туда а потом оттуда.
Тогда был бы срач по поводу,что туда положить .А так каждая мама наполняет его тем,что любит её ребёнок,а не сын главы родкома,как у нас в Украине было.
Дрібка щастя• 02 марта 2024
Син в 6 класі. Здали по 400 гривень на привітання вчителям. Класному керівнику більше вийде. Вона у нас реально класна, не шкода.
Куда_бежать• 02 марта 2024
Ответ дляДрібка щастя
Бідні люди.Хтось дитині м´яса не купив,а віддав на подарунки. В країні війна,гинуть хлопці,а в цей час хтось продовжує плодити корупцію.
автор Чекаю завтра • 02 марта 2024
Ответ дляКуда_бежать
Не нагнітайте, не всі бідні, ваше твердження маніпулятивне
Куда_бежать• 02 марта 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Так,не всі,але не мало і вони не повинні здавати ті 400 грн через забаганки багатих
автор Чекаю завтра • 03 марта 2024
Ответ дляКуда_бежать
Ті, хто бідні, зазвичай і не здають