В танке• 02 марта 2024
Спостерігаю за прогресом життя
Всім доброго ранку! Чудове сонце за вікном, весна. Зранку п´ю каву, і спостерігаю таку картину. На подвір´ї прибирає двірник опале листя, здається звичайні справи. Через декілька хвилин дивлюся, дівчина з псом робить фотографії двірника, процес його роботи. Через декілька хвилин він просить іншу жінку з псом зробити фото. От я і думаю, в якості доказу своєї роботи він робить фотозвіт своєї роботи. Працює старанно, збирає листя граблями. Та вулиця, це ще те задоволення, подме вітер і знову налетить сміття. Такі реалії. Двірник молодець. Прикріплю фото. Всім чудових вихідних
Последний вагон• 02 марта 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Подставку для телефона + таймер в процессе фото..
А вообще да, такэ шось.. это начальство хочет быть уверенно что Вы работаете, а не кофеи гоняете? Ну пусть раскошелится на бодикамеры, как у полицейских + разрешения + что там еще надо что б иметь право с теми камерами ходить?
С ЗП 8 тыс? Как это клиенту обяснить?
Это не проверка работы, это имиджевые фото
Это должны быть постановочные фото , хорошего качества
пу_пугренчик• 02 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
Який у вас прекрасний вид з вікна!
Это Киев, Оболонь, возле Аквариума.
Автор живёт в 16этажке,а тут за чистотой следят и за всеми следят
ЛижТолько• 02 марта 2024
Ответ дляВ танке
Так, всі прибирають. Навіть ящик спеціальний є
Це яке місто?