Одна_на_всей_планете• 02 марта 2024

Здається, люди почали більше читати книг

І це тішить. Все більше бачу молоді з книжкою в руках - в транспорті, в парку, коли чекаю дитину біля її гуртка, бачу мам з книжками. Але, зараз це не дешеве задоволення, книжки коштують немало. Чому так? Хто зараз за кордоном, чи дорого там коштують книжки відносно зарплатні пересічного громадянина? Бо багато років тому, коли була студенткою, купувала книжки англійською на секонді і пам´ятаю, що ціна на них надрукована була дуже демократична.
Цигарний шланг• 02 марта 2024
вообще не вижу вокруг людей с бумажными книгами, все в телефонах читают максимум

автор Одна_на_всей_планете • 02 марта 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Не знаю. А я от різко почала помічати. Особливо молодь. Ну, звісно, більшість в телефонах :)
Идеальная оптимистка• 02 марта 2024
А какая разница, читает бумажную или электронную или в телефоне? Моя в телефоне читает.
Полюю на дрони• 02 марта 2024
Книги везде дорого стоят. Моя сестра из Канады передаёт моему ребёнку книги на английском и испанском. Ценники на них немаленькие
Силиконочка• 02 марта 2024
Не бачу сенсу витрачатись на паперові книжки. Усе можна знайти в інтернеті. Я взагалі аудіо віддаю перевагу.
Веккy• 02 марта 2024
Книги это прошлый век , как вышел интернет. Читали раньше много, потому что ничего больше не было.
Юля-ffda• 02 марта 2024
Я читаю только электронные. Но кучу денег трачу на детские. И да, последнее время цена для меня дорогая. Начала больше покупать бу в интернете или на барахолках.
пу_пугренчик• 02 марта 2024
Я тільки паперові книги читаю. 1-2 в місяць купую, і 2-3 беру в бібліотеці. Обожнюю читати
Ответ дляЮля-ffda
У мене від гаджетів очі болять. Мені й так по роботі дуже багато часу доводиться проводити в інтернеті. Хочеться хоча б книгу звичайну, не в гаджеті, почитати.

КинДза• 02 марта 2024
Можна книги в бібліотеці брати. Ми недавно записались. Там багато чого є цікавого. Часто люди дарують те, що вже прочитали.
Ми сучасні книги, які вже прочитано також даруємо бібліотеці.
Все таки книга є книга, від електронного носія не той вайб
Тролю як можу• 02 марта 2024
Багато видавництв, відкривається чимало антуражних кав´ярнень-книгарень, це стає ніби трендом для молоді, як на мене.
ЦібаФу• 02 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я в библиотеке беру. Там часто новые поступления
Марс атакует• 02 марта 2024
Читаю с телефона, книги дорого покупать, да и девать потом некуда
Tammy21• 02 марта 2024
12-25 євро -- середня ціна по ЄС та у Штатах (в $).
У нас 300-600 грн. Як ви думаєте, на яких розхідниках працюють наші видавництва?
Впораюсь зі всим• 03 марта 2024
Ответ дляСиликоночка
Я наприклад так не можу читати
Впораюсь зі всим• 03 марта 2024
Ответ дляВеккy
Советчица—это конечно намного лусше, чем книги
Впораюсь зі всим• 03 марта 2024
Ответ дляКинДза
+
ПростоБелка• 03 марта 2024
Бразилия. Книги дорогие. Правительство пытается стимулировать людей читать - импорт любых книг, в любых количествах не облагается налогом. В садике нужно каждую неделю приносить книгу, что бы воспитательница с ними читала.
Но люди если и читают, то электронные в основном.

Меня до войны всегда возмущало, насколько у кацапов дешевле книги вообще и особенно в пересчёте на местные зарплаты, чем у нас.
А после начала войны, с исчезновение конкуренции, наши издательства совсем обнаглели.