оксюморон• 02 марта 2024
Чи є це привідом для припинення спілкування, на вашу думку?
Хотілося б стороннього погляду на ситуацію. Є дитина родини, що розійшлася багато років тому, дівчина 22-23 років.
Сталася погана ситуація в країні, куди вона, дівчина, поїхала пожити.
Вона вирішила попросити допомоги в батька, ціна питання була десь 1-1 500 доларів. Він відмовив, з тих пір донька не спілкується з ним, що він вважає незаслуженим.
Як це виглядає збоку?
Бешене сарі• 02 марта 2024
Все залежить, на які потреби просили гроші і в яку країну поїхала донька.
Я друга дружина.
У чоловіка є донька, якій 21 рік.
Поїхала в кацапію в 22 році до кавалера-кацапа. Жила в Україні в спокійному регіоні.
Пише всім образливі повідомлення звідти.
Якщо попросить грошей, ні копійки ніхто не дасть. Принаймні родина чоловіка викреслила її зі свого життя.
Я друга дружина.
У чоловіка є донька, якій 21 рік.
оксюморон
• 02 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Я друга дружина.
У чоловіка є донька, якій 21 рік.
Я друга дружина.
У чоловіка є донька, якій 21 рік.
Ні, вона була на іншому материці)
Ответ дляоксюморон
Не примха, цілком реальна ситуація, коли людині потрібна стороння допомога.
Відмовив тому що по перше треба думати головою, апо друге, є мама (с)
Ну если озвучен аргумент про маму🤦🏻♀️, то по заслугам ему. Это из вашего ’краткого содержания’.
Для того чтоб получить справедливый ответ нужно больше вводных.