Непонятно• 02 марта 2024

Хто виїхав з малими дітьми

Як підтримуєте в них рівень української мов Помічаю , що просто домашнього спілкування не вистачає і дитина її забуває.
Результат:
вже голосів: 39
13 (33.33%) Нічого не робимо
13 (33.33%) Результати
7 (17.95%) Спілкуємося вдома
3 (7.69%) Школи вихідного дня
2 (5.13%) Інше
1 (2.56%) Заняття вдома
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Раніше він був ще малим з невеликим словниковим запасом
Говорите с ребенком только на украинском. Пусть смотрит контент только на украинском и на местном, русский исключить. Сестра так трехлетнего ребенка за полгода перевела с русского полностью на украинский.

автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляМайданщица
Звісно забуває, якщо Ви не спілкуєтеся українською. А може не забуває, а просто і не знав? У моєї знайомої, яка сама і всі родичі як то кажуть ’репані українці’, україномовні, 4-річна дитина розмовляла виключно кацапською. При тому і мама, і бабуся дитини, коли хтось запитує чому так, роблять здивоване обличчя і кажуть, що воно ’якось само’)) Ага, само. Тепер вже 2 роки сидять в Німеччині, то звідки дитина знатиме українську?
Ми завжди розмовляли лише українською, російської дитина впринципі не знає
Пластилин_Колец• 02 марта 2024
Вы пишите бред. Не может ребенок забыть родной язык
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Повертайтесь
Ми нікуди не повертаємось
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляКарамбулкул
Мій за два роки тісного спілкування з австрійцями і пари слів по - німецькі не може стулити до купи
В якому віці?
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Російської він не знає зовсім
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Не забути , а плутати граматику , він же не вчить її , школа на іноземній мові

Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ахахаааа, яка бредятина, вже прямо забув мову 😂😂😂
Вот вы смеётесь, а мы на днях с мамой вспоминали как называются месяцы на украинском
Помогалочка• 02 марта 2024
Никак. Нам он не нужен
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Покупайте детские книжки на украинском, можно заказать из Украины через перевозчиков.
ОхиИВздохи• 02 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
У меня племянник уже почти 6 лет в Америке, он подзабыл родной язык, уже даже с акцентом говорит на родном языке
Застряла• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Ми нікуди не повертаємось
Чому?
Застряла• 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
С раши?
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Купую , він читає , правда трохи гірше , ніж іноземною , менше практики і латиницю кирилицю інколи змішує
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Чому?
Перед війною продали житло , планували переїжджати в інше місто , в результаті поїхали за кордон , нам тут подобається
Ашотакоя• 02 марта 2024
Ответ для100%
Не може вона її забути!!! Якщо ви спілкуєтеся, читаєте книжки, дивитеся укр контент
В сенсі не може,в мене дитина теж після трьох років життя почала забувати ,з українського лише спілкування нами ,батьками і все
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляЗастряла
С раши?
Мы? Нет. Из русскоязычного региона.
Застряла• 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Мы? Нет. Из русскоязычного региона.
Ну ну
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Если будет практика, то ребёнок не забудет родной язык. У нас есть друзья - поздние переселенцы, которые переехали в Германию ещё в детстве. Они выросли, поженились и решили в семье говорить только на немецком. Муж, тем не менее, все эти 30 лет много читал на русском, смотрел фильмы, образовательные программы , а жена нет. Сейчас муж свободно говорит на русском, хоть и с акцентом, а жене очень трудно, говорит медленно с трудом подбирая слова - всё забыла.

Добра, коли сита!• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Удалено администрацией...
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Ну ну
Что ’ну-ну’? Думаете, если бы я была из раши, советовала бы автору исключить весь русский контент и заменить его украинским?
Застряла• 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Де в Україні не знають назви місяців?
Мания-Величия• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
из какого региона вы уехали?
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Рідною може бути лише одна мова , незалежно від того, скільки разів переїжджати
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Де в Україні не знають назви місяців?
Я не написала, что мы совсем их не знаем. Я написала, что мы вспоминали. Два месяца назвали неправильно)
Застряла• 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Мда
автор Непонятно • 02 марта 2024
Ответ дляМания-Величия
из какого региона вы уехали?
Київська обл
Несемо світло разом• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
запишіть дитину з нового навчального року в українську школу на українознавчий компонент (програма для діток, що перебувають за кордоном), підтягне граматику
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Мда
Удалено администрацией...
Застряла• 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...