Непонятно• 02 марта 2024
Хто виїхав з малими дітьми
Як підтримуєте в них рівень української мов Помічаю , що просто домашнього спілкування не вистачає і дитина її забуває.
Результат:
вже голосів:
13 (33.33%)
Нічого не робимо
13 (33.33%)
Результати
7 (17.95%)
Спілкуємося вдома
3 (7.69%)
Школи вихідного дня
2 (5.13%)
Інше
1 (2.56%)
Заняття вдома
Несемо світло разом• 02 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляЗастряла
Удалено администрацией...
Я лучше на вас пожалуюсь за хамство
Мания-Величия• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Київська обл
а вы домой кому-то звоните, с родней на каком языке общаетесь?
все-все друзья у ребенка иностранцы?
Несемо світло разом• 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Я лучше на вас пожалуюсь за хамство
то синдром щурів, котрі втрапили в пастку і від безвиході кидаються через ґрати на пробігаючих мимо своїх родичів, вчорашні ждуни)
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Вроде бы дама не проявляла настроения ’ждуна’. Но, определённо, что-то там не так.
Непонятно
• 02 марта 2024
Ответ дляМания-Величия
все-все друзья у ребенка иностранцы?
Спілкується з свекрухою не часто, друзів україномовних не має
100%• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Не забути , а плутати граматику , він же не вчить її , школа на іноземній мові
Яку саме граматику?
Діти до 6 років не вчать граматику і вільно володіють своєю мовою на своєму рівні, а тому числі і з закінченнями і тд.
Може в вашої дитини дислексі
100%• 02 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Вот вы смеётесь, а мы на днях с мамой вспоминали как называются месяцы на украинском
Ну якщо ви спілкуєтеся на російській, то так, багато чого прийдеться згадувати
100%• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
Купую , він читає , правда трохи гірше , ніж іноземною , менше практики і латиницю кирилицю інколи змішує
Ну тому що дитина не читає щодня
Непонятно
• 02 марта 2024
Ответ для100%
Яку саме граматику?
Може в вашої дитини дислексі
Ні, моя дитина дуже добре читає і говорить, але відмінків нема в інших мовах , роди теж не співпадають і цілий день він вчиться на іноземній
Непонятно
• 02 марта 2024
Ответ для100%
Ну тому що дитина не читає щодня
Щодня не встигає читати , після домашніх завдань вже втомлений
100%• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
І що з того?
Якщо з дитиною достатньо спілкуються щодня + читання укр контент, то я нн знаю як можна забути чи не знати елементарних речей.
Відмінки в інших мовах є, чи ви думаєте що вони є тільки в українській?
100%• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
В якій ви країні що в 6 років є домашні завдання?
Мания-Величия• 02 марта 2024
Ответ дляНепонятно
больше мультиков и аудиокниг тогда ему надо. и все выходные вы с ним разговаривать должны.
Добра, коли сита!• 02 марта 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Щури-ті, хто першими побіг з корабля. А тепер сидять і зляться, що корабель до сих пір не потонув.
Ранковий базар• 02 марта 2024
Ответ для100%
Моя старенькая мама абсолютно неожиданно для меня сказала - надо мне подучить украинский, я понимаю, а говорить на нём могу очень ограниченно. Теперь включает ютуб и параллельно с немецким учит украинский)
Непонятно
• 02 марта 2024
Ответ для100%
І що з того?
Відмінки велика рідкість в мовах , у французькій, англійській їх нема.
Непонятно
• 02 марта 2024
Ответ для100%
Франція
Kidstaff Bot• 02 марта 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff