Myhomekyiv• 02 марта 2024

Сайти для пошуку нерухомості в Польщі

Добрий день, дівчата. Порадьте будь-ласка польський сайт, аналогічний нашому flatfy або ЛУН, який синхронізується з усіма іншими сайтами по оренді і по купівлі/продажу нерухомості. Про олх я знаю, він не зручний, там немає фільтру по районам, року будівництва тощо.
Цікавить як первинна так і вторинка.
Заздалегідь дякую за допомогу
Всім миру і добра
Espresso_caffe• 02 марта 2024
otodom
Vlada-Maria• 02 марта 2024
фільтри по районах є, задаєте конкретну місцевість і радіус навколо, вид будівлі теж є, первинка/вторинка, розбивка продавців - все там є.
Ми свого часу шукали на кількох основних, виставила відповідні фільтри і включила функцію оповіщення про нові пропозиції.
Nieruchomosci-online.pl
Otodom.pl
Gratka.pl
Morizon.pl
Adresowo.pl
Szybko.pl
Ну і, відповідно, при відкритті оголошення проглядала і пропозиції агенцій у них на сайтах.
Щодо новобудови на етапі будівництва чи девелоперському стані - на сайтах забудовників
автор Myhomekyiv • 02 марта 2024
Ответ дляVlada-Maria
Nieruchomosci-online.pl
Otodom.pl
Gratka.pl
Morizon.pl
Adresowo.pl
Szybko.pl
Щиро вдячна вам за відгук.