Прибираю щодня• 02 марта 2024

Фотографи, порадьте камеру будь ласка

Планую зайнятись фотографією, більш як хобі, і з часом інколи можливо робити фотосесії.
Шукаю фотоапарат універсальний, для всього, з перспективою на роки наперед, також для поїздок, дому. З хорошою якістю фото.
Наразі подобається Fujifilm xt5.
Canon r6 якість дуже подобається, але дорогий і великий здається, чи він мені потрібен не впевнена...
Соні не подобається кольори, тому хз.
Які моделі подивитись ще?
Дякую!
Малявка ще та• 02 марта 2024
А що, щось придумали ліпше за кенон? :)

автор Прибираю щодня • 02 марта 2024
Ответ дляМалявка ще та
А що, щось придумали ліпше за кенон? :)
не знаю, тому питаю))
Мені їхня якість фото дуже подобається. Але яку модель...
Печальки.нет• 02 марта 2024
Я купила і лежить, з телефоном зручніше
Пусин Кукин• 02 марта 2024
Важко радити. Треба брати на ваш бюджет і порівнювати моделі.
В мене Nikon z6, бездзеркальна камера.
Фуджи, який ви дивитесь, чудова камера, я його розглядала, бо дуже достайна якість відео, навіть без постобробки, від чудово знімає. Сама камера візуально красива.
Не купила цю модель через відсутність вологозахисту - я буває можу і в дощик побігати з камерою.
Печальки.нет• 02 марта 2024
Ответ дляПусин Кукин
В мене Nikon z6, бездзеркальна камера.
Який обʼєктив Вашої камери?
Пусин Кукин• 02 марта 2024
Ответ дляПечальки.нет
Який обʼєктив Вашої камери?
В залежності від того, що знімаю. 50 мм люблю дуже
автор Прибираю щодня • 02 марта 2024
Ответ дляПусин Кукин
В мене Nikon z6, бездзеркальна камера.
мені також візуально фуджі дуже подобається. Але він здається має вологозахист.
Подивлюсь ще Нікон)

english book• 02 марта 2024
Дороге ви собі хоббі знайшли).
В мене Sony старенька, та ще старший Nikon D300S. Повністю влаштовує, і на всі випадки підходять. Було багато об´єктивів, але лишила лише ті, якими частіше користуюся. Інші розпродала. За еволюцією фототехніки не слідкую, те що є, перекриває мої вимоги з головою. На D300S, технічного браку немає взагалі, автофокус надшвидкий і точний. Моя улюблена тема-репортаж, а не постановочні фото.Тому обирала саме Nikon. На той час він був найкращим вибором.
Про ситуацію на зараз не підкажу.
Мишка-шалунишка• 02 марта 2024
Ответ дляМалявка ще та
А що, щось придумали ліпше за кенон? :)
Nikon )))
Мишка-шалунишка• 02 марта 2024
Краса уартинки залежить від об´єктива. Я люблю 50мм 1.4 для художніх фото, 24-70 2.8 - універсальний, ним можна весілля відзняти, 14-24 для архітектури і інтерьєра, бо це основний заробіток