Виниловая пластинка• 02 марта 2024

Як можна приватизувати квартиру не на всіх

Підкажіть, може хтось стикався або знає.
Дано: сімʼя з 4 чоловік, усі зареєстровані в одній квартирі. В середині 90-х квартиру приватизували, але якимось чином тільки на 3 - батька, мати та дочку.
Як це можна було зробити, якщо, наскільки мені відомо, по закону мали приватизувати на усіх прописаних? Чи я помиляюсь?
Могли виписати людину, приватизувати на 3, а потім прописати назад?
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Він просто достатньо адекватна і нормальна людина. Нормально вивчився, потім потроху почав заробляти. На піку доході ми змогли заробити на квартиру та 2 машини.
А донька все життя перекоти поле. Кинула декілька вузів, все життя по зйомних хатах, діти від різних чоловіків та й ті на батьках.
Вони вважали що чоловік і сам впорається, а їй треба допомогти.
так дочка перекатиполе на съеме или ей віддали усе - дачу, земельні ділянки, машину, квартиру, оплачували навчання, купили їй власну машину, забезпечували онуків...

у вас противоречие какое-то.

Нетутешня• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні.
Там сімʼя дуже весела - все віддали дочці, але тепер коли здоровʼя почало підводити, чомусь вважають, що мають право вимагати гроші з сина.
Я особисто вважаю, що хто спадкоємець, той і забезпечує тепер.
А що значить віддали дочці?
Зараз квартира приватизована на трьох чи подарована дочці?
ОдинРазНадетое• 02 марта 2024
Якщо ЖЕК, то можливо все. Автор він старший в родині чи молодший? В середині 90-х йому було до 16 років?
автор Виниловая пластинка • 02 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
а как они рассчитали сумму хотения? придумали навмання и озвучили сыну?
Я підозрюю, що в сумі закладений ще й інтерес дочки.
Бо від медичного обстеження у перевірених лікарів відмовилися.
Просто хочуть грошей
Ответ дляАсобеннАя

у вас противоречие какое-то.
Документально все на ній. Але в квартирі живуть батьки, а дача та земля просто стоять.
Машина по документах теж її, але їздить батько.
Наездница• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Нормальна в мене логіка.
Дочці віддали усе - дачу, земельні ділянки, машину, квартиру. Оплачували навчання, купили їй власну машину, забезпечували онуків, поки вона гуляла та влаштовувала особисте життя.
А чоловік майже одразу після армії переїхав до мене.
А тепер ми маємо відривати зі свого сімейного бюджету кошти, тому що вони з донькою вирішили, що розходи навпіл?
Якого біса?
Ну так Советчица то тут при чем. Решайте вместе с мужем.
Ответ дляНетутешня
А що значить віддали дочці?
Приватизували на трьох, згодом свої долі переоформили на дочку.
Ответ дляОдинРазНадетое
Старший.
В 94 було 20 років
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Просто хочуть грошей
а кто их надоумил, с его они взяли, что могут на это рассчитывать?
с учетом наличия у вас 3 детей старики в судах проиграют.
да и вообще интересный подход - с вас столько-то. беспардонно как-то

Наездница• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Мама дорогая , Вам нечем заняться, пришли сюда душу оторвать, грязью пополивать ?
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
авто из 90-х небось ржавая тарантайка уже
Ответ дляАсобеннАя
Я ж кажу весела сімейка.
А зараз кожного вечора назвонюють усі троє.
Чоловік звісно психує.
І це впливає на всю сімʼю.
ОдинРазНадетое• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Старший.
В 94 було 20 років
Ну то скоріш за все приватизували, коли він служив. Мала ’щастя’ працювати з картотекою ЖЕКа, то різне бачила. Мене особисто виписали на навчання, а штамп з пропискою не погасили, теж мала клопіт
Заставляличка• 02 марта 2024
Ответ дляШмоточницаца
Ви тут взагалі ніяким боком, нормальний чоловік без питань буде допомагати батькам
Нормальным родителям да. А тем, которые всю любовь, заботу и имущество отдают другому ребенку, а с него только требуют в ущерб его семье - с чего бы это?
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
а что значит не погасили штамп?
на учебу обычно выписывают для прописки в студобщаге. а у вас как было?
ОдинРазНадетое• 02 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
а что значит не погасили штамп?
Так і було, подала документи, адресу гуртожитка, через декілька днів забрала паспорт, той самий штамп з пропискою залишився, ніяких нових записів. Прийшла після одруження ставити штамп в новий паспорт, а вони кліпають, самі нічого не розуміють, а виявилося, що я в картотеці виписана з кінцями ще п´ять років тому
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
все равно я не врубилась)
а как должно было быть?
я по общажной прописке еще несколько лет жила после вуза - и штамп был адреса общаги.
а чтобы прописаться снова у родителей, надо было с их разрешения (они же владельцы дома) и с ними вместе идти в цнап.
Я пані прохана...• 02 марта 2024
свекровь на себя без мужа приватизировала т.к квартира была кооперативная,хотя и был прописан
ОдинРазНадетое• 02 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
все равно я не врубилась)
а как должно было быть?
Ще не було ЦНАП. От коли я в ЦНАП прийшла працювати, то зрозуміла, що є реєстрація мп, зняття з реєстрації мп, а також реєстрація мп з одночасним зняттям. Я не знаю точно, що було в законах на початку 90-х, але заповнювала я листочки на вибуття, тому мені повинні були поставити штамп ’знято з реєстрації мп’. А мені його не поставили, в картотеці у себе поставили, а в паспорт ні. В гуртожиток не змогла прописатися, знімала койко-місце. І весь час думала, що я прописана, штамп-то є. А потім після одруження, так, батьки давали згоду. Пам´ятаю паспортистка мені ще сказала, у тебе такий штраф і прострочка, що не треба вже платити. Я аж присіла. А може зрозуміли, що то їх вина. Ще бачила хлопця молодого з довідкою про прописку, а в картотеці нема. Лівих людей в квартирах прописаних теж бачила. Діти недопрописані, не знаю, як ще сказать

Сливочная пенка• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
От мені теж здається що просто виписали щоб не приватизувати на сина. І таким чином зробили 3 власники
Не нужно было выписывать. У нас квартира была приватизирована на 3х, прописано 4. Просто оформили приватизацию на тех, кто подал документы. Вопросов о четвёртом даже не возникло ни у кого.
Если что у нас это оговорено было с 4м)
Сливочная пенка• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні.
Так он тоже наследник 1/2 отца и 1/2 матери. Получается наследник 1/3 квартиры будет
Нічний дожор• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні.
Ну так вони дійсно мають право. Нехай йдуть до суду. Яку потребу доведуть, ту й отримають. Були б хорошими батьками, питання допомоги не стояло б.
ЗабежАЛОЧКА• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тут питання в тому, чи могли виписати а потім прописати так щоб людина про це не знала. Бо прописка по цій адресі була буквально пару років тому, міняли паспорт, і отримували до нього витяг.
Раньше можно было и выписать и прописать без проблем и без всяких там заявлений
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
интересно, а карточку для стипендии вам банк как открыл? ее же без прописки никак не получить.

штраф и у меня был. но символический, хотя за много лет. хз как это работает. они ж законы переписывали все часто.
ЗабежАЛОЧКА• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Нормальна в мене логіка.
Якого біса?
Нет
Вы ничего не должны
Так им и скажите
Нічний дожор• 02 марта 2024
Ответ дляШмоточницаца
Нормальний чоловік нормальним батькам.
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляСливочная пенка
как вы это поняли и посчитали? почему одной трети??
а вообще там автор сказала, что батьки свои доли на дочку уже переписали. выходит, бомжи, но живут в той квартире. бред какой-то так делать.

интересно, как они тогда пенсию получают, эти люди без дома.
Нічний дожор• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Просто хочуть грошей
Нехай хочуть далі.
ОдинРазНадетое• 02 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя

Готівкою отримували. Я ж кажу 2002 рік. А навіть якщо і був би банк - штамп з адресою був
АсобеннАя• 02 марта 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
хмм... а у нас в 2000 году вуз уже всех в банкомат гнал.
нал я получала уже потом, в кассе на работе, бо была без прописки