Виниловая пластинка• 02 марта 2024
Як можна приватизувати квартиру не на всіх
Підкажіть, може хтось стикався або знає.
Дано: сімʼя з 4 чоловік, усі зареєстровані в одній квартирі. В середині 90-х квартиру приватизували, але якимось чином тільки на 3 - батька, мати та дочку.
Як це можна було зробити, якщо, наскільки мені відомо, по закону мали приватизувати на усіх прописаних? Чи я помиляюсь?
Могли виписати людину, приватизувати на 3, а потім прописати назад?
Сливочная пенка• 02 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
как вы это поняли и посчитали? почему одной трети??
а вообще там автор сказала, что батьки свои доли на дочку уже переписали. выходит, бомжи, но живут в той квартире. бред какой-то так делать.
интересно, как они тогда пенсию получают, эти люди без дома.
Про переписали свою долю не видела.
Если бы не переписали, то после смерти родителей делились бы их доли так, как писала.
Они же прописаны там, поэтому с пенсией проблем не должно быть.
Виниловая пластинка
• 02 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
авто из 90-х небось ржавая тарантайка уже
Та ні. 2007 року кіа.
До пенсії вони непогано заробляли, звикли жити на широку ногу
Виниловая пластинка
• 02 марта 2024
Ответ дляСливочная пенка
Так он тоже наследник 1/2 отца и 1/2 матери. Получается наследник 1/3 квартиры будет
Вони переписали свої долі на доньку.
Виниловая пластинка
• 02 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Ну так вони дійсно мають право. Нехай йдуть до суду. Яку потребу доведуть, ту й отримають. Були б хорошими батьками, питання допомоги не стояло б.
Я думаю не підуть. Просто будуть надзвонювати та писати.
Для суду треба буде підтвердити стан здоровʼя, потребу у лікуванні, і претендувати зможуть не більше ніж на половину суми, друга буде з доньки.
Виниловая пластинка
• 02 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
А навіщо для пенсії мати якесь житло у власності?
Вона там прописані, цього більш ніж достатньо
Нічний дожор• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тож не переймайтеся і бережіть нерви.
В гости звали?• 02 марта 2024
Ответ дляШмоточницаца
А діти забезпечують лише через спадок? Дивна у вас логіка
А, Ви напевно рахуєте по іншому?
Діти ,яких викреслили зі спадку, повинні вложуватися на 100% і активно допомагати спадкоємцям робити ремонт в подарованій квартирі та доглядати пристарілих батьків.?😉
Нетутешня• 02 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Вони переписали свої долі на доньку.
ну мабуть подарували, переписати це як? Ви бачили документ? Можливо вам так говорять?
Нічого не платіть їм, хай йдуть в суд, можна телефони заблокувати, щоб не дзвонили щодня, через тиждень разблокувати, може вгамуються?.