Русланка з гілки• 02 марта 2024
Вам пишуть чоловіки на сз?
Зареєструвалась на тіндері, за 3 тижні - 0 повідомлень від чоловіків. Лайків багато, метчів менше (не лайкаю у відповідь іноземців або тих, хто далеко по відстані), але навіть з 20 метчів мені не написав першим ніхто. Я, в принципі, розумію, що ініціативу, мабуть, і жінка має першою проявляти (хоча люблю коли навпаки), але ще півтора роки тому геть по-іншому було - мої пари першими писали. У всіх так чи лише у мене така новизна?) Якщо важливо, то вікова категорія чоловіків у мене приблизно 25-35 років
Як ухурделю• 02 марта 2024
На тиндере не писали. Там какие то алгоритмы странные. На баду и мамба постоянно писали.
Надежда наш компас• 02 марта 2024
Скоро женщины и секс инициировать будут и платить за него.
С нашими темпами мобилизации.
По сабжу: мужчины поумнели, за бабой никто не бегает
С нашими темпами мобилизации.
Наездница• 02 марта 2024
Як писала тут одна жінка, їй дуже продавали в тендері преміум. Вона купила і почали ій трішки більше писати, але усе без толку. За тиждень до закінчення преміума, був аншлаг. Але мабуть то все боти з сайту знайомств.)
З понеділка на дієті• 02 марта 2024
Тиндер заточен на то,чтобы вы покупали подписку. Gold,platinum не важно. Обычный акк особо не кому не будут показывать, да и вы увидете мало живых людей,но кучу ботов
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Давайте я вам напишу на тиндере) Вы в каком городе?
Чернігівська обл, невелике містечко)
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Блін, може баду спробувати... На тіндер чомусь ставила
З понеділка на дієті• 02 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Чернігівська обл, невелике містечко)
Маленький город не подходит для тиндера. Это приложения для мегаполисов
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляНадежда наш компас
С нашими темпами мобилизации.
А ви вважаєте, що написати банально ’Привіт, як справи’ або ’Привіт, подобається твій профіль’ - це бігати за бабою?) Особисто я не очікую, щоб мене розважали або писали 24/7 _ достатньо просто звичайної фрази, щоб почати спілкування. По-моєму це не має нічого спільного з тим, щоб бігати за кимось)
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляНаездница
Мабуть, тіндер якось підняв її анкету під кінець, щоб вона продовжила підписку на цей преміум
Ех, у мене тіндер голд, але спробувала б і преміум
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
На мені уже спрацював - поки купила голд)
Але дійсно дуже схоже, що вони все роблять так, щоб ти в цьому пошуку перебував якомога довше
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Тоді у мене немає шансів на знайомства взагалі)
Я ж тому і пішла вже туди, бо в реальності можливостей на хороші знайомства - нуль
З понеділка на дієті• 02 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
У них тоже много матчей,ждите может и до вас очередь дойдёт,напишут. Переписки занимают очень много времени
Наездница• 02 марта 2024
Читала десь цікаву фразу, що тіндкру невигідно щоб ви зустрілися з людиною і припинили пошук. Тому пишуть що не можна передавати особисті дані).
З понеділка на дієті• 02 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Попробуйте баду. Но там контингент на порядок ниже тиндера. А вообще сайт знакомств так себе вариант для поиска своего человека. Я не нашёл. Для поиска просто секса неплохой вариант
Надежда наш компас• 02 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Я обычно пишу первым, проблемой это не считаю.
Но если баба вялая - удаляю пару. Принцесс не размораживаю
Я_и_моя_собака• 02 марта 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
а какой контингент на тиндере и какой на баду?
Капуста Маша• 02 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Автор, це дійсно якась тенденція. В мене висить зараз біля 50 пар. І вони не пишуть. Просто мовчки висять.
Якщо що, я за кордоном. А ситуація та ж сама
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляНаездница
Дуже схоже на те)
Я поки лише голд купила, мабуть, тіндер старається, щоб я на преміум перейшла)
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляКрем для арбуза
ні, ніколи...
Тоді ви зрозумієте
Я вже сама по-трохи пишу, бо так і буде мовчанка)
НаБалКоніХодять• 02 марта 2024
Я на тіндері. Досить багато чоловіків пишуть першими. Сама перша нікому не пишу.
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Спробую ще баду, гуляти так гуляти
Але була б моя воля - то з задоволенням познайомилась би в реалі. Але ж як - в оточенні одні дівчата, на роботі всі зайняті. Жила в Києві пару років - не скажу, щоб хтось активно знайомився просто на вулиці. Ну може то конкретно до мене не підходили, але веду до того що у більшому місті з цим теж якась трабла. От єдине, що тоді не сиділа на сз, може і варто було
Дама с заначкой• 02 марта 2024
Я не бачу проблеми в тому, щоб першій написати ’Привіт’. А далі вже від чоловіка залежить, покличе він на зустріч чи ні, наскільки жвавою буде переписка. Чоловіки, може, теж дивляться на ваш профіль і думають, що ви бот. Зараз в цих тіндерах що завгодно може бути.
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ну я тут розумію, ви ж не клоун щоб розважати когось
Наездница• 02 марта 2024
Почитала анкети закордонних чоловіків і наших, небо і земля. Смішно було, наш чоловік (зовнішність ніяка, вже сильно лисий під 40, шукає дівчину до 25 і це в Німеччині). У наших чоловіків якісь захмарні очікування від жінок, при досить скромних заробітках і зовнішніх даних.
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляКапуста Маша
Капєц, чесно кажучи, думала, що лише з нашими чоловіками так
По приколу от хочу іноземців у відповідь пролайкати - подивитись чи вони більш активні будуть
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Хм, цікаво
Наші чоловіки пишуть?
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляДама с заначкой
Написала двом, які найбільше сподобались) Побачим, що з того вийде
Просто кардинально інша картина, від того що було буквально півтора роки тому прям відрізняються
Русланка з гілки
• 02 марта 2024
Ответ дляНаездница
Є таке) Порівнюю анкети іноземців і наших - то не раз уже бачила, що наші іноді список вимог виставляють. Сподобалось, що один десь з десяток пунктів перчислив і в кінці написав - Якщо дійшла до кінця.. можеш написати