Летюча помилка• 02 марта 2024
Сьогодні стала свідком найгіршої пропозиції для одруження..
сиджу в парку з подругою. недалеко від річки. йде пара з собачкою.
вони підходять до річки, він витягає обручку і каже "ти вийдеш за мене?"
це жах..без квітів, біля смердючої річки..я би ніколи не погодилась на таке..
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Колись працювала з такою мадам,як оце ви, автор. Зовнішність дуже специфічна (ну це так, щоб толерантно сказати) і добряче зайва вага. Так от, будь-які подарунки, поїздки, освідчення, що відбувались з іншими дівчатами у нас на роботі, вона супроводжувала феканням-беканням, які мудаки попались цим дівчатам і що ’міг би і краще постаратись’. От вона б ніколи не дозволила,щоб їй дарували одну трояндочку, а не букет до підлоги. Девіз: краще вже ні з ким, ніж аби з ким. Нещодавно зустріли її.Грузна самотня тітонька 40+(тітонька не через вік, через зовнішність), не виглядає щасливо. Але девіза свого впевнено притримується, чекаючи принца і освідчення на березі океану..Сумно це..
сумно, співчуваю вашим сумним колегам
і так, мені вистачає розуму про таке не фукати людям яких знаю))
ПрипоРошенная• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
ну і де він тут справою показав свою любов?))
Так вы же не знаете, какой он человек, какие поступки он совершает, как относится к девушке? И я уверена, вы бриллиант от фианита не отличите, тем более издали
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
який фіаніт, не смішіть
ПрипоРошенная• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
який фіаніт, не смішіть
Чтобы увидеть камень, надо быть хотя бы на расстоянии метров 5
Вбигудях• 02 марта 2024
Ответ дляСпілий баклажан
А мне кажется никакого принца она не ждет. Она понимает, что не пользуется успехом у мужчин и как-то пытается скрыть свои переживания под маской переборчивости.
Одно дело когда перебирает красотка, другое дело та, которую вы описали.
Эта женщина все прекрасно понимает. Но ничего изменить не может.
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
так ми поруч були майже
метр один від одного
Продавчиня кіз• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ви їх бачили лише 5 хвилин, ви ж взагалі нічого не знаєте про їх стосунки та вчинки кожного, а вже діагнозів наставили
ПрипоРошенная• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
який фіаніт, не смішіть
Блин, вы прикольный тролль, молодец , отличница)
ПрипоРошенная• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Вы снимаете квартиру, живёте одна, завистливая и родом из маленького пгт
Я здається, зрозуміла чому автор так відреагувала... Чисто жіночний інстинкт підказав, що якщо штрих для такого моменту не потурбувався про те, щоб було романтично та приємно для дівчини, то в звичайному житті тим більше напрягатись не буде... Якось аж обідно за ту дівчину.
ПрипоРошенная• 02 марта 2024
Ответ дляРобітниця
Да жаба там настоящая
Вбигудях• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
так ми поруч були майже
метр один від одного
Автор, так вы прямо у них над головами стояли или как?
Мию чакри щоденно• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
з якої радості мені радіти? я пропозицію у такій формі не прийняла б
А хіба мова про вас? Я мала на увазі за інших людей. Але вам це відчуття невідоме, я вже зрозуміла
НуКаНаКа• 02 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Надо, чтобы луч от бриллианта сражал метров за 20. Все остальное стекляшки и фантики.
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляРобітниця
алілуйя!!!! боже нарешті!!!! нарешті!!!
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
так а за що радіти ?
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляГоворилка
Ну да, жаба ж давит нещадно, не до радости
я б пораділа, якби побачила величезний букет чи хоч якийся креатив
наприклад, моїй знайомій хлопець зробив пропозицію у вигляді квесту. ото було круто і цікаво, хлопець запарився
Спілий баклажан• 02 марта 2024
Ответ дляВбигудях
Знаєте,я, коли прийшла, теж так думала. Але потім кілька разів бачила її поряд з якимось хлопцем. Такий, теж простенький ззовні. А вона в розмові каже, ’причепився..ну він як людина норм, але страшний, отже не мій формат, відшила’. Хоча так, відчувалось завжди, що вона в пошуку і вічно на тему відсутності сексу страждала. Я з одного боку вважаю,що людина має бути з тим, хто їй приємний, але часом планка таки зависока і втрачається об’єктивність, а потім залишається лише розчарування.
НуКаНаКа• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Откуда он на речке мог достать букет? Из-под куста?
Вбигудях• 02 марта 2024
Я вообще думаю, что история придуманная. Либо много из того, что написала автор - неправда.
Камень она видела, стояли с подругой в метре от них, коробку тоже рассмотрела. Река воняет, но сидели с подругой и молча дышали этой вонью, короче такое...
Вбигудях• 02 марта 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Да, такое тоже есть
Швендяю містами• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
до чого тут життя на показ
можна було просто запаритись і здивувати дівчину. зробити їй приємне. і не обов´язково це показувати в соцмережах
тут справа саме в ставленні, ви розумієте взагалі, що я кажу?
Та не хвилюйтеся ви так за чужих вам людей, може то був жарт і не було там ніякої каблучки, а дивувати він буде в іншому місці, і будуть там і квіти, і діаманти, і все про що ви так мрієте, а можливо навіть і не мрієте)
Марічка• 02 марта 2024
А щого ви з подругою біля вонючої річки сиділи? Невже кращого місця не знайшлось?
Спілий баклажан• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
роздивилась, а що тут дивного? вони недалеко були
уявила, ржу.. Він їй: ’вийдеш за мене?’ вона, на мить замислившись, щасливо посміхаючись, відкриває рот, щоб сказати заповітне ’так’..але, в цей інтимний момент прямо між ними визирає голова автора зі слова: ’почекайте...це що, не брюль на 5 карат?? ’))