Летюча помилка• 02 марта 2024
Сьогодні стала свідком найгіршої пропозиції для одруження..
сиджу в парку з подругою. недалеко від річки. йде пара з собачкою.
вони підходять до річки, він витягає обручку і каже "ти вийдеш за мене?"
це жах..без квітів, біля смердючої річки..я би ніколи не погодилась на таке..
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Бо Вам ніхто і не пропонував...
та краще ніхто, ніж так. я би на місці тої дівчини розплакалась би і засмутилась..так на відвали..
Нашли в капусте• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Яке Вам діло до сторонніх людей?
Дуже дуже вумна• 02 марта 2024
Отакое))) а я вот , кстати, и не помню, как муж сделал мне предложение. Вероятно, как -то так, раз не запомнила))
Сито для думок• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Так а Вам Як зробив? На березі океану?
Всех в сад• 02 марта 2024
мой тогда еще будущий муж спал рядом на лекции ( всю ночь работал). Я записывала лекцию, и прикрывала это спящее создание... проснулся и шепотом говорит - Алена, выходи за меня замуж...Это лучший муж в мире, 22 года в браке.
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Сито для думок• 02 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
А я своєму сама зробила, в річці
Печенюшка• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Знаєте, якщо Ви не троль, то мені Вас просто шкода... жити з таким мисленням
ВундерКИНГ• 02 марта 2024
От этого зависит как они будут жить ? Не все мечтают пилить контент в инсте , многие мечтают быть просто счастливыми
Залізна тьотя• 02 марта 2024
Автор - троль. Ну НЕ может адекватный нормальный человек настолько злорадствовать
наКоблучках• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
та ужас, лучше в вонючей речке утопиться, чем знать, шо Галыне с лавочки не понравилось предложение
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
а девушка та, что ответила??
Автор, не завидуйте)
ну погодилась , було видно що здивована
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
я просто промовчу
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляСусідка зверху
заміж ви ніколи не вийдете
фу, та краще ніколи, ніж так
Галя-краля• 02 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
А дівчина погодилася? На превеликий жаль? Так?
Летюча помилка
• 02 марта 2024
Ответ дляГаля-краля
чому на превеликий жаль? хай живуть собі
просто здивував пофігізм чоловіка
Козачка• 02 марта 2024
Мислячи так шаблонно, ви ризикуєте прогавити багато прекрасного в житті, бо на ньому не висить цінник.