02 марта в 23:35

Ніяк не можу обрати роботу. В понеділок треба сказати. Порадьте що краще

Влаштовуюсь офіс-менеджером, секретарем.
Перша компанія - зп 25. . відповідальності мало. просто спілкуєшся, замовляєш їжу, напряга по мінімальному. перспектив немає. їхати до них десь годину, може трошки більше.
Друга компанія - зп 20, напрягу і відповідальності багато. робота з документами, допомога всім відділам. є перспективи. і здавалось би, що тут все очевидно - обирати другу. Але мене там дуже бентежить власниця компанії - я ще на співбесіді зрозуміла, що противна вчіплива тітка. Її фраза "один промах - прощаємось в один день". Ясно, що я там постійно буду нервувати. Їхати до них так само - годину.
Я хочу вже мати більш серйозну роботу, ніж замовляти воду і печиво в офіс. Але з такими нервами..не знаю. З другою компанією намагалась домовитись про компроміс - ні в яку. 20 і все.
Ламаю голову, в понеділок треба дати відповідь. Я вже нервую навіть просто думаючи про ту власницю. А на роботі боятимусь її як підстрелений заєць.
показать весь текст
Советничаю тут 03 марта в 00:38
Ответ дляМарафетчица
а скільки вам було років?
Мені 24 було. Зараз мені 30. Зараз працюю в іншій досить відомій компанії. Той досвід дуже допоміг.
Може ще третю? 03 марта в 00:40
Ответ дляПригаю-цибаю
я HR
Главное чтоб не директор секретаря
Советничаю тут 03 марта в 00:40
Ответ дляМоже ще третю?
Ну-ну
Працювала в холдингу великому. Одна з Секретарів була жіночка 40 років. Я там вже давно не працюю, а вона на місті)
Хата на мати 03 марта в 00:41
Звісно, перша.
Трошки попрацюєте, впишите досвід в рєзюме і можете потроху шукати більш перспективну роботу.
В другій рост можливий, а може і неможливий, 50/50 ні про що. Ще і зарплатня менша
Може ще третю? 03 марта в 00:42
Ответ дляСоветничаю тут
Працювала в холдингу великому. Одна з Секретарів була жіночка 40 років. Я там вже давно не працюю, а вона на місті)
Я не спорю, что везде разные требования, но тенденция имеет место быть. Я уже в четвертой международке работаю за 19 лет опыта и везде девочки, один раз была секретарем девушка 81го года, мы немного дружили, но ее быстро убрали в другой офис на другое место
Застряла 03 марта в 00:43
1.
нервові клітини відновлюються, але роками. воно вам треба?
Пригаю-цибаю 03 марта в 01:01
Ответ дляМоже ще третю?
Я не спорю, что везде разные требования, но тенденция имеет место быть. Я уже в четвертой международке работаю за 19 лет опыта и везде девочки, один раз была секретарем девушка 81го года, мы немного дружили, но ее быстро убрали в другой офис на другое место
Может так совпадало. Нет такого ни гласного, ни не гласного, чтобы до 25 лет секретарь был, даже ресепшн берут старше, не говоря уже о секретарях или персонал ассистентах. Последние годы с персоналом такая проблема, что тут не до выкобенивания, даже если бы кому-то и хотелось
Усміхайлик 03 марта в 01:04
Ответ дляЛепешечка
я б спробувала другу. ви ж наче не хочете просто замовляти печиво та каву?
Сейчас после 40 я понимаю, что это очень классно, просто заказывать печиво и каву. Это гораздо лучше, чем постоянный головняк, ответственность и стрессы
pragaElena 03 марта в 01:07
Ідіть на 20000 і шукайте іншу роботу
Чорт і Шо 03 марта в 01:30
Першу, там щось вигадаєте.
В такий стрес з війною ще навіженої директорки вам не вистачало. Ви там не в перспективу підете, а нервову систему собі зіпсуєте.
Говорилка 03 марта в 01:37
Ответ дляМарафетчица
шукала б. але все гроші піджимають.
Идите тогда на работу 1, но поиски не прекращайте
Твердая валюта 03 марта в 01:45
Автор, нема чого думати, йдіть на першу, попрацюєте і далі буде видно. Зараз нема такого ставлення до роботи, щоб один запис в трудовій до пенсії ( мені 54 роки і я була завжди проти ’літунів’, та часи інші і ставлення до людини і роботи інакше)
Я пані прохана... 03 марта в 02:57
Ответ дляМарафетчица
бо в першій компанії я буду працювати без розвитку. а в другій він можливий. якщо не звільнять, звісно
Боже, ну какое развитие у секретаря, учитесь для этого. А пока конечно первый вариант
Майструю крила 03 марта в 04:43
25000 выбирать конечно. Зачем перспективы? Сами пишите ничего не делать и 25к.
Играю_на_кларнете 03 марта в 06:40
Ответ дляТвердая валюта
Автор, нема чого думати, йдіть на першу, попрацюєте і далі буде видно. Зараз нема такого ставлення до роботи, щоб один запис в трудовій до пенсії ( мені 54 роки і я була завжди проти ’літунів’, та часи інші і ставлення до людини і роботи інакше)
А мені ще 20 років тому казали, що якщо хочеш кар´єри, то не можна затримуватися більше 3 років в одній фірмі.
ЦібаФу 03 марта в 07:19
А что там думать? Конечно вариант где зп выше и меньше напряга.
И что-то я не поняла какой рост у офис менеджера?
Засомневаю 03 марта в 07:37
Ответ дляУсміхайлик
Сейчас после 40 я понимаю, что это очень классно, просто заказывать печиво и каву. Это гораздо лучше, чем постоянный головняк, ответственность и стрессы
Ага, очень классно, сократят через день, и кому ты нафиг нужна после 40 лет с навыками ’ заказывать печенье’.
Не обижаюсь 03 марта в 08:14
1!
tarveldy 03 марта в 08:16
Шукайте третю
Точу ляси 03 марта в 08:34
Ответ дляМарафетчица
а що?
знаєте, я так мрію чогось досягти, хочу працювати.
Бажаю вам успіху. Нехай все у вас получиться!
Асталависта бэйби 03 марта в 09:34
С чего вы взяли что у вас на второй работе перспективы? Рост от офис менеджера куда?
Доход меньше, только проблем больше
Не верю в перспективы при тех вводных
Выбирайте первое, и сможете проявив активность сами добавить себе обязанностей и проектов тем самым вырости
Елена 1919 03 марта в 10:02
Первая.а вообще я б задалась вопросом почему место вакантно? На втором однозначно сожрали и косточек не осталось.а почему на первой работе место есть?
автор Марафетчица 03 марта в 11:33
Ответ дляЕлена 1919
Первая.а вообще я б задалась вопросом почему место вакантно? На втором однозначно сожрали и косточек не осталось.а почему на первой работе место есть?
Потому что в первой офис менеджер решила сменить сферу и будет работать еще 3 недели
Скляна миша 03 марта в 12:09
Міні-бікіні 04 марта в 07:29
Це не ваші роботи - шукайте третю
Міні-бікіні 04 марта в 07:40
Ответ дляФсеСама
Повірте мені, на другій роботі теж немає перспектив, про неї Вам кажуть щоб був стимул працювати за нижчу зарплатню. А на першій і чоловіка знайдете
Найгірше, що може бути це службовий роман
ФсеСама 04 марта в 23:37
Ответ дляМіні-бікіні
Найгірше, що може бути це службовий роман
В фільмі гарно було
7ennnnn 04 апреля в 22:08
Конечно 1 вариант. Если хотите карьеру, так присмотритесь там, начните в какой-то отдел внедряться.... Во 2 навесят все подряд, будете выхватывать за все, ещё и жадины они.
Oksania_mama 09 апреля в 17:48
Перша робота. Головне - спокій, а додаткові функції ви собі знайдете, чи вони вас знайдуть)))